⚠ İSTANBUL DIŞI 10 TON ve ÜZERİ HURDA ALIMI ⚠ İSTANBUL DIŞI 10 TON ve ÜZERİ HURDA ALIMI ⚠ YÜKSEK TONAJ - NAKİT ÖDEME ⚠ İSTANBUL DIŞI 10 TON ve ÜZERİ HURDA ALIMI

Avcılar Tahtakale Hurdacı

Avcılar Tahtakale hurdacı olarak, her yıl Dünya üzerinde 400 milyon ton hurda geri dönüşüme kazandırılıyor ve bizde Tahtakale hurdacı olarak bu geri dönüşüme destek oluyoruz. Avcılar hurdacı hizmetlerinin veya diğer bölgelerde ki hurdacılığın gelişmesini sağlayan aslında hurda metallerin geri dönüşüme kazandırılması ve değerli nitelikte olmasıdır.

Bu yüzden metaller, insanları hurda metal biriktirmeye ve satmaya motive eden bir değere sahiptir.  Sadece finansal olarak’ta düşünmemek gerek. Hurdalar, kullanılmayan, eskimiş, çalışmayan tüketici ürünleri olduğu için bunlar biriktirildikleri alanda veya bulundukları yerlerde kötü bir görüntü oluşturmaktadır. Yani çevresel faktörlerde hurdacılığı gerektirmektedir.

Tahtakale Hurda Satışı Neden Önemlidir?

Ekonomik  ve çevresel faktörler sebebiyle önemlidir. Çünkü, hurda metallerin geri dönüşümünden elde edilecek ham madde, bir ham madde nin madenden çıkarılmasından %92 lere varan oranlarda daha ekonomiktir. Bu nedenle geri dönüşüm sektörüne her tüketicinin katkıda bulunması gerekir. Eskiyen eşyalarınızı veya atıl duruma geçen eşyalarınızı gidip bir çöpün kenarına bırakmak yerine, arayın adresinize gelip hurdanızı alalım.

Avcılar Tahtakale Hurdacı Ön Fiyat Teklifi

Tahtakale hurdacıları olarak, tüm hurdalarınızı adresinizden almaya geliyoruz. Hem kendi çekirdek ekonomiz, hemde ülke ekonomisine katkı sağlamak için hurdanızı lütfen çöpe atmayın. Bizi arayın adresinize gelerek anında nakit ödeme ile hurdanızı değerlendirelim.

Hurda satışı yapmadan önce bizden ön fiyat teklifi alabilirsiniz. Net bir fiyat olmasada, hurdanızın fotoğrafını, türünü ve biliyorsanız ağırlığı belirterek firmamıza WhatsApp destek hattımızdan gönderin bizde sizlere bilgilendirici ön fiyat teklifi yapalım.

Öncelikle;

  • Hurdanızın birkaç açıdan detaylı olarak fotoğrafını çekin.
  • Hurdanızın karışık durumda olup olmadığını kontrol edin.
  • Hangi tür hurdayı satmak istiyorsanız bunu not alın.
  • Tahmini gelebilecek ağırlığını veya tartma imkanınız var ise tartarak net ağırlını söyleyin.
  • Son olarak bulunduğunuz ADRES bilginizi, konumunuzu ve müsait olduğunuz zaman dilimini ekleyerek WhatsApp aracılığı ile bize gönderin.
  • Ön fiyat bilgisinden sonra, anlaşma sağlanması halinde ekibimiz, belirttiğiniz gün ve saat içinde hurda alım işlemi gerçekleştirecektir.
Author avatar
Mertsan Hurda
Hurda Alım Satımı | İkinci El Konteyner Alım Satımı | Yıkım Söküm İşleri | Kurumsal Hizmet

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.