hurdacı telefonu  0532 653 50 48 | Avcılar Hurdacı

Avcılar hurdacı hizmetlerinde bugüne kadar görülmemiş bir hizmet anlayışı ile Mertsan Hurda olarak, en yüksek fiyatlarla hurda alımı yapıyoruz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için anında fiyat desteği sunuyor ve istediğiniz adrese gelerek hurda alımını gerçekleştiriyoruz. Avrupa yakasında size en yakın hurdacı olarak çalışmalarımızı kesintisiz olarak sürdürüyoruz.

Hurda fiyatları hakkında en güncel bilgi için mertsanhurda.com/hurda-fiyatlari bağlantısına göz atabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

hurdacı avcılar

 

Avcılar Hurdacı ile Yüksek Fiyat Garantisi !

Avcılar hurdacı olarak faaliyet gösteren firmamız ile en yüksek fiyatlardan hurda satma zamanı! Firmamızın sektörde edinilmiş tecrübesi ve işinde uzman ekibimiz ile bütün hurdalarınıza anında en yüksek fiyat teklifini yaparak adresinize gelip hurda alım işlemini gerçekleştiriyoruz. Sadece Avcılar için değil Beylikdüzü hurdacıve Büyükçekmece hurdacıhizmetlerindede kesintisiz olarak hurdacıhizmeti sunuyoruz.

Envanterimiz debulunan araçlarımız ile satmak istediğiniz hurdanıza göre paylaşmış olduğunuz adresinize geliyoruz. Gerekli tartım işlemlerinden sonra bütün hurdanıza en yüksek ve en güncel fiyatlarla nakit ödeme yapıyoruz. Ne kadar hurdanızın olduğunun bir önemi yok. Avcılarda veya başka biryerde olduğunuzunda bir önemi yok. Bütün hurdalarınızı Mertsan Hurda olarak anında nakite dönüştürüyoruz. Geri dönüşüm firmaları arasında, kalitelive güvenilir bir hizmet anlayışını benimseyerek bütün İstanbul için hurda alım-satım hizmeti sunuyoruz.

Hurdacılıkta Profesyonel Hizmet!

Avcılar hurdacılık faaliyetleri ile Esenyurt hurdacı faaliyetlerinde 2000 yılından bu yana vermiş olduğumuz profesyonel hizmet ile sizde sorunsuz olarak hurdanızı satabilirsiniz. Hurdacılık konusunda takip ettiğimiz güncel fiyatlar ile hurdalarınızı tamamen değerinde alıp, herhangi bir yanlışlığa veya hileye yer bırakmadan kesinlikle ödemenizi tam olarak yapıyoruz.

 

En çok alım yaptığımız hurdalar başlıca;

Demir hurdası
Bakır hurdası
Krom hurdası
Kablo hurdası
Sarı hurda vb’dir.

Mertsan Hurda firması; Avrupa yakasında ikitelli hurdacı ve silivri hurdacı olarakta çalışmalarına devam etmektedir. Yapmanız gereken sadece bize ulaşmak. İstanbul hurdacı  ihtiyaçlarınıza en iyi fiyat teklifleri için arayın ve hurdanızın bulunduğu adresi bizimle paylaşın. Anlaşmanın sağlanması halinde işinde uzman ekibimiz anında hurda alımını gerçekleştirmek için adresinize gelecektir.