• İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJ HURDA ALIMI
 • SADECE KURUMSAL MAİLLERE CEVAP VERİLMEKTEDİR🎯

Şile Hurdacı

en yakın hurdacı
hurda fiyatları projefea
hurdacı projefea

mertsan hurda

Şile Hurdacısı

Şile hurdacısı olarak firmamız bireysel ve kurumsal düzeydeki tüm tüketicilere hizmet vermektedir. Hurda alım satım süreçlerinde hurda fiyatlarını belirleyen faktörler aşağıdaki gibidir.

LME ve Döviz Kuru

Şile hurda fiyatları, Londra Metal Borsasında belirlenen emtia fiyatlarına göre oluşturulmaktadır. Bir başka ifade ile hurdaların kg fiyatı, arz-talep ekonomi yasalarına göre borsada belirlenen emtia fiyatlarından fiyat farkı eksiltilerek belirlenmektedir. Bu nedenle ülkemizdeki hurda fiyatları döviz kuruna bağlı olarak hareket etmektedir.

Hurdanın Durumu

Satmak istediğiniz hurdaların saf halde olup olmaması, işçilik gerektirip gerektirmemesi alacağınız hurda fiyatını etkileyebilir. Ayrıca hurdaların tür ve kalitelerine göre ayrı bulunması yine alacağınız fiyat teklifini etkileyecektir.

Tonaj

Hurda fiyatlarını etkileyen en önemli unsurlardan biride hurdanın tonajıdır. Satmak istediğiniz hurdaların yüksek tonajda olması alacağını hurdanız için alacağınız birim fiyatı yükseltecektir.

destek sunduk, sunuyoruz.

doğru seçim, mertsanhurda.com

Şile
Hurdacı Firması
.

Hurda alım satımında doğru seçimler, doğru hurda fiyatlarına ulaşır. Şile hurdacı firması olarak biliyoruz ki bu konu sektörün gelişmesi için önemlidir. Bu nedenle aradığınız hurdacı hizmetini Mertsan Hurda olarak kurumsal hizmet anlayışı ile her nevi hurda çeşidinde adresten alım yaparak doğru hurda fiyatları ve şeffaf tartım imkanı ile sunuyoruz.

Doğru Fiyatlar

Şeffaf Tartım

Nakit Ödeme

şeffaf süreçler, %0 değer kaybı ✔️

#hurdacı

Şile Hurda Bakır Alımı

Hurda bakır, hurdacılık sektöründe alım satımı yapılan en değerli metaller arasındadır. Bakır, iletkenliğinin çok iyi olması sebebiyle birçok sektörde kullanım alanına sahiptir ve bu değerinden dolayı da hurda bakır fiyatları birçok hurda metale oranla daha yüksektir.

Mertsan Hurda ve Geri Dönüşüm ® olarak alımını yaptığımız hurda bakır çeşitleri ise, Soyma bakır, Lama bakır, Kırkambar bakır, %98 Külçe bakır, Antigron kırma bakır, TTR kırma bakır ve Bakır talaşıdır. Tüm atıl durumda ki hurda bakır satışlarınız için İstanbul ve çevresinde nerede olursanız olun, fiyat teklifi alabilirsiniz.

#istanbulhurdacı

Şile Hurda Demir Alımı

Hurda demir, hurdacılık sektörde en çok alım satımı yapılan hurda metal arasındadır. Demir elementinin özellikleri ise şöyledir; atom numarası 26, simgesi Fe, erime noktası 1.538 °C, yoğunluğu 7,874 g/cm³, tür.

Demir dünya yüzeyinde en yaygın dördüncü mineraldir. Ve yerkabuğunda en çok bulunan metaldir. Mertsan Hurda® olarak alımını yaptığımız hurda demir çeşitleri ise; DKP hurda demir, ekstra hurda demir, karışık toplama demir, 1. sınıf hurda demir, 2. sınıf hurda demir, demir talaşı, inşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demir çubuğu, teneke hurdası ve hurda demir talaşı şeklindedir.

#alüminyum hurdası

Şile Hurda Alüminyum Alımı

Şile hurdacısı olarak alımını yaptığımız hurda çeşitlerinden biride alüminyumdur. Alüminyum, oldukça hafif ve dayanıklı bir metal olmasından dolayı birçok alanda kullanılmaktadır.

Alımını yaptığımız hurda alüminyum çeşitleri ise şöyle; Araiş levha alüminyum, tel alüminyum, boyasız profil alüminyum, hurda profil alüminyum, hurda ofset matbaa kalıbı, alüminyum folyo, alüminyum jant, boyalı levha alüminyum, hurda tas tabak alüminyum, çatı alüminyumu, sert alüminyum, hurda kutu alüminyum, talaş alüminyum, çelikli ve plastikli tel alüminyum, hurda piston ve hurda klima radyatörü şeklindedir.

#krom hurdası

Şile Hurda Krom Alımı

Hurda krom, hurda sektöründe paslanmaz hurdası olarakta bilinmektedir. Paslanmama özelliği sayesinde ihtiyaçlar dahilinde kullanılan metallerden biridir. Atıl duruma geçtiğinde firmamız ve diğer hurdacılar tarafından alınarak geri dönüşüme kazandırılmaktadır.

Şile hurdacısı olarak alımını yaptığımız hurda krom çeşitleri ise şöyle; 304 kalite hurda krom, 304 kalite krom talaşı, 316 kalite hurda krom, 316 kalite krom talaşı, 310 kalite hurda krom, 310 kalite krom talaşı, 430 kalite hurda krom, 430 kalite krom talaşı, 201 ve 202 kalite hurda krom şeklindedir.

#sarı hurdası

Şile Hurda Sarı Alımı

Hurda sarı olarak bilinen metal, bakırına çinko katılarak elde edilen bir alaşımdır. Hurda sektöründe, sarı hurdası, pirinç hurdası, hurda sarı vb. olarak anılmaktadır. İlave edilen bakır oranına göre farklı kalitelerde üretilir ve farklı alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır.

Alımını yaptığımız hurda sarı çeşitleri ise şöyle; Araiş sarı MS-70, araiş sarı MS-64, sarı külçe MS-58, hurda çubuk ucu parça MS-58, çubuk ucu parça MS-58 talaşı, hurda fermuar pirinç talaşı, kırkambar sarı hurdası, oto radyatör hurdası, su saati hurdaları, alaşımlı sarı talaşı, fosfor bronz araiş Cusn8, vana, musluk sarı hurdaları şeklindedir.

#kablo hurdası

Şile Hurda Kablo Alımı

Bakır bilindiği üzere üzere elektrik ve elektronik alanında elektrik veya sinyal iletimi için kullanılmaktadır. Hayatımızın her alanında mevcut bulunan kablolar, atıl duruma geçtiğinde geri dönüşümü yapılabilmektedir.

Şile hurdacı firması olarak alımını yaptığımız hurda kablo çeşitleri şöyle; hurda karışık kablo, antigron kablo hurdası, ttr hurda kablo, ptt kablo içi yağlı ( deşe ), ptt kablo içi yağsız ( deşe ), hurda iç tesisat kablosu, hurda yer altı enerji kabloları, çelik zırhlı hurda kablo, fare yemez kablo hurdaları, iç tesisat kabloları, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo ve kırkambar karışık kablo şeklindedir.

#plastik hurdası

Şile Hurda Naylon Alımı

Hurda plastiklerin bir kısmının geri dönüşümü yapılırken, bir kısmının geri dönüşümü yapılamamaktadır. Bu nedenle özellikle plastik atıklarımızı olabildiğince azaltmalıyız.

İstanbul hurdacısı olarak fiyat desteği sunduğumuz hurda plastik çeşitleri şöyle; hurda abs plastik, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurdası, hurda jelatin, mavi, kırmızı kapak hurdaları, beyaz şeffaf naylon hurdası, çıkma pimapen hurdası, hurda pet şişe, kırkambar plastik, hurda elteks plastik, karışık plastik hurdaları, pleksi hurdaları, renkli pleksi fiyatı, hurda pvc imalat artıkları, streç naylon ve hurda plastik palet şeklindedir.

#kağıt hurdaları

Şile Hurda Kağıt Alımı

Hurda kağıtlar geri dönüşümü yapılabilen hurda türlerinden biridir. Bilindiği üzere kağıtlar, ağaçlardan üretildiği için geri dönüşümüne önem verilmelidir. Bu konuda Mertsan Hurda olarak İstanbul genelinde hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Nakit ödeme ile alımını yaptığımız kağıt hurdaları şöyle; hurda 1. hamur beyaz kağıt, renkli kağıt hurdaları, karton hurdaları, hurda okul kitapları, a4 fotokopi kağıdı hurdası, peçete hurdaları, kullanılmış gazete hurdası, hurda kullanılmamış gazete, bristol kağıt hurdaları, kuşe kağıt hurdaları, dergi hurdaları, katalog hurdaları, arşiv imha hurdaları, ofset baskı bozuğu hurdaları, karışık kağıt hurdaları şeklindedir.

#nikel hurdası

Şile Hurda Nikel Alımı

Nikel, yüksek sıcaklıklarda bile korozyon dayanımına sahiptir. Bu nedenle paslanmaz çelik üretiminde kullanılmaktadır. Atıl duruma geçen hurda nikel ise %100 geri dönüşümü yapılan metaller arasındadır.

Alımını yaptığımız hurda nikel çeşitleri şöyle; hurda şablon nikel, anot nikel hurdası, turbo nikel hurdaları ve nikel çapağı şeklindedir.

#çinko hurdası

Şile Çinko Hurdası Alımı

Çinko, demir ve çeliğin korozyona karşı direncinin artmasında, özel alaşımların üretilmesinde, otomotiv endüstrisinde döküm kalıplarında, pillerin gövde yapımı gibi çeşitli alanlarda kullanılmaktadır.

Atıl duruma geçtiğinde ise hurda çinko fiyatları üzerinden geri dönüşümü sağlanabilmektedir. Şile hurdacıları olarak Şile ve çevresinden birçok hurda metalin alımını gerçekleştirmekteyiz.

#hurda kurşun

Hurda Kurşun Alımı

Kurşun hem ekonomik hem de uzun ömürlü olması nedeniyle birçok alanda tercih edilmektedir. Kurşunun ana kullanım alanı akü imalatı olup, yer altı haberleşme kablolarının kurşun ile izolasyonu kurşunun kullanıldığı diğer önemli tüketim alanlarıdır.

Firmamız tarafından alımı yapılan hurda kurşun çeşitleri ise; hurda kurşun levha, kurşun külçe hurdaları, kurşun çatı minare söküm hurdaları şeklindedir.

#diğer hurdalar

Diğer Hurda Metal Alımları

Hurda sektöründe birçok metalin alım satımı yapılmaktadır. Bakır, demir ve alüminyum gibi hurda metaller sıklıkla hurda durumuna geçerken bazı metaller kullanım alanları gereği daha az hurda durumuna geçmektedir.

Hurda olarak alım satımını yaptığımız diğer hurda metaller şöyle; hurda hava çeliği, torna elmas ucu hurdaları, titanyum hurdaları, titanyum talaş hurdası, hurda kalay külçe ve lehim hurdası şeklindedir.

istanbul hurdacı hurda alımı

Şile Hurda
Alan Yerler
.

Şile ve çevresinde hurda alan bir yer arıyorsanız firmamızdan destek alabilirsiniz. Belirli tonajın üzerinde tüm hurda çeşitlerinde ücretsiz keşif hizmetimiz bulunmaktadır. Bununla birlikte şantiyelerde, avm’ lerde veya fabrikalarda acil hurdacı ihtiyaçlarınız için 7/24 hizmet sunmaktayız.

Şile Hurdacı Hizmetlerimiz

Şile Hurda Alım Satımı

Geri dönüşümü yapılabilen her nevi hurdayı satın alıyoruz.
 • Bakır
 • Demir
 • Alüminyum
 • Krom
 • Sarı
 • Kablo
 • Nikel
 • Naylon
 • Kağıt
hurdacı istanbul

Hurdacı Hizmetlerimiz

Hurda sektöründe sunduğumuz diğer hizmetler..
 • Konteyner Alım Satımı
 • Sandviç Panel Sökümü
 • Fabrikalara Konteyner Hizmeti
 • Depo Temizliği
 • Fabrika & Tesis Yıkımı
 • Çelik Çatı Sökümü
 • Endüstriyel Mutfak Mlzm. Alımı
 • İkinci El Eşya Alımı
 • Hurda Kesim, Söküm İşleri

Güncel Hurda Fiyatları

Güncel hurda fiyatlarımız ile hurdanızı değerinde satın.
 • Bakır Fiyatları
 • Demir Fiyatları
 • Alüminyum Fiyatları
 • Krom Fiyatları
 • Sarı Fiyatları
 • Plastik Fiyatları
 • Kağıt Fiyatları
 • Kablo Fiyatları
 • Nikel Fiyatları

Şile Hurdacı Telefonu

Hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? İstanbul Şile ilçesi için sunduğumuz hizmetlere iletişim numaramızdan veya mail üzerinden ulaşabilirsiniz.  Şile hurdacı firması olarak bünyemizde birçok farklı hizmeti yüksek standartlar eşliğinde sunuyoruz. Sunduğumuz hizmetler Marmara bölgesi için geçerli olsa da yüksek tonajdaki hurdalarınız için tüm Türkiye’ den ulaşabilirsiniz.

Şile Hurdacılar Sitesi

Şile hurdacılar sitesine gitmeden tüm hurdanızı geri dönüşüme kazandırın. Hurdacılar sitesi genellikle kent merkezlerinden uzak yerlerde bulunmaktadır. Bu nedenle hurda alım satım süreci biraz zorlu olabilir.

Bu nedenle, firmamız birçok bölgeden hurda alımı yaparak, Şile hurdacılar sitesini kapınıza getirmektedir.

0

Farklı Hizmet

0

İLÇE

0

Hurda Türü Alımı

Şile Hurdacı İhtiyaçlarınız İçin
#biz #hazırız

İstanbul içinde aradığınız hurdacı hizmeti için yep yeni bir anlayış ile hizmet sunuyoruz. Yüksek tonajdaki hurdalarınız için uygun araçlarımız 7/24 destek alın.