preloader
  • İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJ HURDA ALIMI
  • SADECE KURUMSAL MAİLLERE CEVAP VERİLMEKTEDİR🎯

Hurda Demir
Fiyatları

Dkp demir, Ekstra demir, Toplama demir, İnşaat demir çubuğu ve demir talaşı olarak kategorize ettiğimiz hurda demir fiyatlarını inceleyin.

fiyatları göster

Yayımladığımız hurda demir fiyatları yaklaşık olarak verilmiştir.

Bakır Alüminyum

Hurda demir alımında maksimum fiyat teklifleri

Tonaj limiti olmaksızın nakit ödeme.


demir alımı.

hurda demir fiyatı

Listedeki hurda demir fiyatları, piyasa koşullarına göre ortalama olarak verilmiştir. Hurdanızın durumu, tonajı ve konumu hurda demirin kg fiyatını etkileyebilir. Aynı zamanda hurdanın kesim, söküm gibi işçilikler gerektirmesi hurda demirin kilosunu etkileyebilir. Hurda demir fiyatlarının nasıl belirlendiği ve yüksek hurda fiyatlarındaki riskleri merak ediyorsanız ilgili butonu takip edebilirsiniz.

etkenler yüksek fiyat riski

Hurda demir fiyatları ortalama olarak verilmektedir. Hurdanızın durumu, tonajı ve konumu demirin kg fiyatını etkileyebilir.

DKP Demir Hurda Fiyatı6,80 TL
EKSTRA Demir Hurda Fiyatı6,00 TL
Karışık Toplama Demir Hurda Fiyatı6,00 TL
Hurda Demir Talaşı Fiyatı4,50 TL
Hurda PİK Talaşı Fiyatı4,40 TL
İnşaat Demir Çubuğu Hurda Fiyatı6,00 TL
İnşaat Yıkımı Hurda Fiyatı5,50 TL
Teneke Hurda Fiyatı- sorunuz
Tufal Hurda Fiyatı- sorunuz

Hatasız
doğru
tartım!

Eksiksiz
değerinde
nakit ödeme.

Kesim,
söküm, yıkım
desteği.

Mail
whatsapp
anlık destek.

Adresten
hurda demir
alımı.

LME ve
döviz kuru
ile güncel fiyatlar.

Hurda demirin
kilosu ne kadar?

21.01.2023 tarihi itibarıyla DKP demirin kilosu 6,80 TL, ekstra demirin kilosu 6,00 TL, karışık toplama demirin kilosu 6,00 TL, demir talaşının kilosu 4.50 TL’ dir. ( Fiyatlar anlık değişebilir, MERTSAN )

bilmeniz gerekenler

hurda durumunun
hurda fiyatına etkisi.

mertsanhurda.com

Demir bilindiği üzere sayısız alanda kullanılan değerli bir metaldir. Sanayinin ham maddesi olmasından dolayı pek çok alanda karşımıza çıkan demir, metal ve metal olmayan maddeler ile birlikte hurda durumuna geçebilir. Yine aynı şekilde hurda durumuna geçen demir malzemelerin kesilmesi, sökülmesi veya yıkılması gerekebilir. Tüm bunlar firmamıza ve diğer hurdacı firmalarına ek maliyetler oluşturabilir. Bu nedenle hurdanızın ne durumda olduğu hurda demirin kg fiyatını etkileyecektir.

Hurdanın
türü nedir?

mertsanhurda.com

Demir hurdaları kullanım alanına göre farklı et kalınlıklarına sahip olabilir. Bu şekilde kategorize edilen demir hurdaları yüksek et kalınlığına sahipse yüksek kaliteli, düşük et kalınlığına sahipse düşük kaliteli olarak tanımlanır. Bu nedenle hurda demirin kilosu kaç para? diyorsanız hurdanızın türüne göre alacağınız hurda fiyatı değişecektir.

Hurdanız
ne kadar kaliteli?

mertsanhurda.com

Hurdacılar tarafından alacağınız hurda demir fiyatları hurdanızın kalitesine göre değişmektedir. Demir bilindiği üzere korozyona uğrayabilen bir yapıdadır. Bu nedenle hurdanın korozyona uğraması veya yabancı maddeler içermemesi hurda demirin kilo fiyatını değiştirebilir.

Demir hurdanız
kaç kilogram?

— kalite faktörü
Hurda demirin kg fiyatı için hurdanızın tonajı oldukça önemlidir. Hurdanızın yüksek tonajda olması nakliye vb. masrafları minimum düzeye indirmektedir. Maliyet masrafları azaldığı ve toplamda edilecek kâr oranı artığı için alacağız fiyat teklifinde hurda demirin kilo fiyatı da artacaktır.

Hurdanız
hangi konumda?

mertsanhurda.com

Hurda demirin kilosu belirlenirken hurdanın bulunduğu konuma dikkat edilmektedir. Hurdanın kolay ulaşılabilir bir konumda olması, hurdacı firmasına olan yakınlığı daha az maliyet ve zaman tasarrufu sağlayacağı için hurda hurda demir fiyatlarını etkileyebilmektedir.

Türkiye geneli
hurda demir alımı

Yüksek tonajdaki tüm hurda demir türleri için Türkiye geneli destek alın.

19+ Hurdacı
Hizmeti

19’dan fazla hurdacı hizmeti
mertsanhurda.com‘ da! Güvenilir ve en güncel haliyle.

Deneyimli
Kadro

Hurdaların kesimi, sökümü ve yıkımı gibi tüm ihtiyaçlarınız tek çatı altında!

Anlık
Geri Bildirim

Hurda demirin kilosu veya sormak istedikleriniz için hızlı geri bildirim alın.

Hurda demir fiyatlarında
bilinmesi gerekenler.

Görsel ile teklif alın
01

demirin kilo fiyatının belirlenmesi

mertsanhurda.com
Hurda demirin kilo fiyatı, hurda sektörünün en rekabetçi konularından biridir. Hurda demirin kilosunu araştırıyorsanız öncelikle fiyatların LME, döviz kuru ve arz-talep gibi ana faktörlere bağlı olduğunu, Kardemir İsdemir Erdemir Çolakoğlu İçdaş Diler Sıddık Kardeşler Kroman Baştuğ Alter Kırdemir Cansan gibi fabrikalar tarafından belirlendiğini, hurdacıların sunduğu fiyatların ise fabrika fiyatları üzerinden nakliye, işçilik, kâr gibi maliyetlerin düşülerek belirleneceği unutulmamalıdır. Bu nedenle hurda alımları hurdacı firmalarına farklı maliyetler oluştursa da firmaların fabrika fiyatları ile aynı veya üzerinde teklif vermesi mümkün değildir.

02

yüksek hurda fiyatlarındaki risk nedir?

mertsanhurda.com

Yüksek hurda demir fiyatları her ne kadar makul görünse de bazı hurda fiyatları tüketicileri manipüle etmeye yöneliktir. Piyasa koşullarının çok üzerinde ki hurda demir fiyatları bazen gerçeği yansıtmadığı gibi her işin mümkün olan bir seviyesi olduğunu unutmamak gerekir. Bazı firmalar piyasa koşullarının çok üzerinde fiyat yayınlarken, sundukları hurda fiyatları ile diğer hurdacılardan hurda alımı yapmazlar. Bu durum hurdaların eksik tartılma ihtimalini ortaya koymakla birlikte hurdanızı öncesinde sizin de tartmanız zarara uğramamak için en doğru yaklaşımdır.

03

aldığınız hurda fiyatları güncel mi?

mertsanhurda.com

Demir hurdası satarken dikkat etmeniz gereken bir diğer konu hurda demir fiyatının güncel olup olmadığıdır. Hurda demirin kilosu Londra Metal Borsası ve döviz kuruna bağlı olduğu için günlük olarak revize edilebilir. Bu nedenle hurda sektörünün yakından takip edilmesi, fiyatların piyasaya göre güncellenmesi ve hurda demir alımında güncel hurda fiyatlarının uygulanması önemlidir.

Doğru hurdacı firması, doğru hurda fiyatları.

Hurda demir alımı
haricinde neler
yapıyoruz?

_bize ulaşın

Mertsan HURDA, çevre dostu bir şirket olarak geri dönüşümün birçok alanında faaliyet göstermektedir. Sektördeki tecrübemiz, ekibimiz ve iştiraklerimiz ile tüm hizmetlerde profesyonel destek sağlıyoruz.

Hurda Alım Satımı
Hurda Alım Satımı

LME ve döviz kuruna göre oluşturulan hurda fiyatları ile tonaj limiti olmadan birçok hurda için geri dönüşüm desteği sağlıyoruz.

_hurda alımı
Bakır HurdasıNikel Hurdası
Demir HurdasıÇinko Hurdası
Alüminyum HurdasıElektronik Hurdası
Krom HurdasıKağıt Hurdası
Kablo HurdasıTitanyum Hurdası
Sarı HurdasıDiğer Alaşım Hurdaları
Kurşun Hurdası

Mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Gizlilik Politikası