hurdacı telefonu  0532 653 50 48 | Esenyurt Hurdacı

Mertsan Hurda; Esenyurt hurdacı ihtiyaçlarınız için ve kıraç hurdacı ihtiyaçlarınız için yeni nesil hurdacılık hizmetini en hızlı şekilde, geniş araç filosu ve 2000 Yılından bu yana edinilmiş sektör tecrübesi ile sunar. Hiçbirşeyi düşünmenize gerek yok. Bütün hurdanızı yerinden alım yapıyor ve hurdanızın karşılığına gelen ücreti nakit olarak ödüyoruz.

İstanbul hurdacı hizmetlerinde yılların vermiş olduğu tecrübemiz ile ister kurumsal ihtiyaçlarınız için ister bireysel hurda satışı yapmak istediğiniz’de ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik en yakın hurdacı çözümlerini sunuyoruz.

Yukarıdaki butonunu tıklayarak bize ulaşabilir ve hurda fiyatları hakkında en güncel bilgiyi alabilirsiniz.
Bütün hurda çeşitleri ve fiyatları hakkında  hurdacı  sayfamız ile detaylı bilgi alabilirsiniz.


esenyurt hurdacı

Esenyurt Hurdacı Olarak Neler Yapıyoruz?

⁃Esenyurt Hurda alım-satımı
Esenyurt ve İstanbul’un tüm ilçelerinde bakır hurdası, demir hurdası, alüminyum hurdası, ve diğer değerli metallerin alımlarını yapıyoruz. Esenyurt hurda demir fiyatları ve hurda bakır fiyatlarını öğrenmek için veya hurda fiyatları konusunda destek almak için 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

⁃Esenyurt Bina yıkımı
Profesyonel olarak işinde uzman ekibimiz taradından, yıkılacak binadan çıkan hurda karşılığında bina yıkımlarını sorunsuz olarak gerçekleştiriyoruz. Hurda alım satımında en sık olarak alım yaptığımız hurda çeşitleri; bakır hurdası, demir hurdası, krom hurdası, alüminyum hurdası ve karışık hurdadır.

Hurda alımlarının yanı sıra esenyurt hurdacılık hizmetleri kapsamında; Bina yıkımı, fabrika yıkımı, tesis yıkımı, çelik çatı sökümleri gibi çalışmalarımızda mevcuttur. Esenyurtta hurda karşılığında bina yıkımı ve fabrika yıkımı hizmetleri için sağlanan anlaşma dahilinde hiçbir sorun ve problem olmaksızın işinde uzman ekibimiz tarafından bina yıkım işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

kıraç hurdacı