• İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJ HURDA ALIMI
  • SADECE KURUMSAL MAİLLERE CEVAP VERİLMEKTEDİR🎯
MERTSAN ® tüm hurdacı ihtiyaçlarınız için.

Ümraniye Hurdacı

Ümraniye hurdacı firması, Mertsan HURDA! Hurda alım satım süreçlerinde değerinde, nakit ödeme alın.

0532 653 5048

Ümraniye’de işletmeniz için hurdacı arıyorsanız, hizmet sunduğumuz markalar arasında yer alarak yüksek karlılık sağlayın!

Tamamen şeffaf süreçler ile tanışın..

Ümraniye Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları ortalama verilmiştir.

Hurda Demir Fiyatları:

Güncelleme: 23.5.2024Fiyatlar Yaklaşıktır
DKP Demir11,50 TL
EKSTRA Demir11,30 TL
Toplama Demir10,50 TL
Demir Talaşı8,50 TL
Pik Döküm10,00 TL
İnşaat Yıkım Hurdası10,50 TL
Hurda Teneke3,00 TL

Hurda Bakır Fiyatları:

Güncelleme: 23.5.2024Fiyatlar Yaklaşıktır.
Soyma Bakır Fiyatı290,00 TL
Lama Bakır Fiyatı290,00 TL
Antigron Kırma Bakır Fiyatı290,00 TL
TTR Kırma Bakır Fiyatı290,00 TL
%98 Külçe Bakır Fiyatı275,00 TL
Bakır Talaşı Fiyatı270,00 TL
Kırkambar Bakır ( Yanık Bakır ) Fiyatı270,00 TL
Kızıl Parça Rg5 ( Dişli, Burç vb. ) Fiyatı260,00 TL
Kızıl Talaşı RG5 Fiyatı245,00 TL

Hurda Fiyatı 2023 Hurda Alüminyum Fiyatları Krom Hurda Fiyatları Sarı Hurda Fiyatları Kurşun Hurda Fiyatları Bakır Kablo Hurda Fiyatı Kağıt Hurda Fiyatları Plastik Hurda Fiyatları

İstanbul Ümraniye hurdacıları.

Ümraniye’de hurdacı arıyorsanız, WhatsApp Destek hattımıza hurdanızı fotoğrafını gönderebilir ve en iyi tekliflerden birini alabilirsiniz! Hurda alımında tonajüst limiti olmadan tüm hurdanıza nakit ödeme Mertsan HURDA’da!

WhatsApp Destek

İstanbul Ümraniye Hurdacıları

Hurdacılar sitesini kapınıza getiriyoruz! Bölgede yüksek tonajlı hurdalarınız için yüksek hurda fiyatları nakit ödeme yapıyoruz. Sahip olduğumuz araç filosu ve deneyimli ekibimizle, size en iyi hizmeti sunmak için hazırız.

destek@mertsanhurda.com

İstanbul Ümraniye, hurda alımı

Hurdalarınız için İstanbul Ümraniye’de güvenilir bir hurdacı arıyorsanız, doğru adrestesiniz. Hurda metaller, kağıt hurdaları ve plastik hurdaları başta olmak üzere, her türlü hurdayı nakit ödeme ile satın alıyoruz. Hurdalarınızın değerini en yüksek seviyede belirleyerek, sektördeki diğer hurdacılardan ayrılıyoruz. Firmamız Londra Metal Borsası ve döviz kuru değişimlerini sürekli takip ederek, güncel hurda fiyatlarını belirlemektedir.

Hurdalarınızın alımı sırasında ihtiyaç duyulan tüm işçilikler firmamız tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, hızlı ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz. Ekiplerimiz, hurda alımı için size en uygun zamanı belirleyerek, işlerinizi aksatmadan ve minimum miktarda zaman kaybı ile hurdalarınızı teslim alırlar.

Hurdalarınızın doğru şekilde değerlendirilmesi için, güvenilir bir hurdacı seçmeniz oldukça önemlidir. Biz, müşterilerimizle uzun süreli bir iş birliği kurmayı hedefleyerek, her zaman doğru fiyat ve doğru hizmet sunmaktayız. Bu nedenle, hurdalarınızı satmak istiyorsanız Mertsan HURDA en iyi seçenekler arasındadır.

Hurdalarınızın en yüksek fiyatlardan alınması, hızlı ve güvenilir bir hizmet için İstanbul Ümraniye’ye hizmet sunan hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz.

Mertsan HURDA ile yüksek karlılık sağlayın!

/ Anlık Destek
Hurda Demir Alımı

dkp hurda ekstra hurda pik hurda hurda toplama demir hurda demir talaşı


/ Hızlı Keşif
Hurda Bakır Alımı

hurda soyma bakır lama bakır antigron bakır hurdası külçe bakır hurdası kırkambar bakır bakır talaşı


/ Güncel Fiyatlar
Hurda Alüminyum Alımı

levha alüminyum tel alüminyum hurdası alüminyum profil hurdası matbaa kalıbı hurdası kutu alüminyum sert alüminyum hurdası çatı alüminyum hurda piston


/ Profesyonel İşçilik
Hurda Paslanmaz Alımı

304 krom hurdası310 krom hurdası 403 krom hurdası 316 krom hurdası 201-202 krom hurdası krom talaşı


/ Sıfır Değer Kaybı
Hurda Pirinç Alımı

ms-70 sarı hurdası araiş ms-64 hurdası hurda ms-58 külçe çubuk ucu sarı hurda fermuar talaşı kırkambar sarı oto radyatör hurdası su saati hurdası sarı talaşı vana, musluk hurdaları


/ Nakit Ödeme
Hurda Kablo Alımı

hurda karışık kablo antigron kablo hurdası hurda ttr kablo enerji kablosu tesisat kablosu hurdası fare yemez kablo çelik zırhlı kablo ptt kablo hurdası


/ Kurumsal Referanslar
Hurda Kurşun Alımı

levha kurşun hurdası kurşun çatı sökümü çatı minare sökümü kurşun boru hurdası hurda külçe kurşun


/ Profesyonel Hizmetler
Hurda Nikel Alımı

şablon nikel hurdası anot nikel hurdası turbo nikel hurdası nikel çapağı


/ Geri Dönüşüm
Hurda Çinko Alımı

çinko hurdası külçe çinko hurdası


/ Mertsan HURDA ®
Hurda Karton Alımı

1. hamur kağıt hurdası karışık kağıt karton hurdası hurda okul kitabı a4 fotokopi kağıdı peçete hurdası kullanılmış gazete kullanılmamış gazete bristol kağıt kuşe kağıt hurdası hurda dergi iplik bobin hurdası ofset baskı bozuğu


/ İstanbul Hurdacı Firması
Hurda Plastik Alımı

plastik hurdası naylon hurdası şeffaf naylon hurdası çıkma pimapen a4 fotokopi kağıdı elteks hurdası plastik palet pleksi hurdası pet şişe hurdası kırkambar plastik hurdası renkli pleksi hurdası karışık pleksi hurdası renkli naylon hurdası

Dudullu hurdacı firması

Dudullu bölgesinde faaliyet gösteren hurdacı firmamız, yılların verdiği tecrübe ve deneyimle geri dönüştürülebilir her türlü malzeme için çözüm sunuyor. Hurdaların çevreye zarar vermesini engellemek amacıyla, hurda alımı ve geri dönüşüm işlemlerinde özenle hareket ediyoruz.

Hizmetlerimiz arasında, çelik konstrüksiyon sökümü, ikinci el ürün alımı, endüstriyel mutfak malzemeleri alımı gibi pek çok seçenek yer almaktadır. Bunun yanı sıra, sandviç panel sökümü hizmetimizle de müşterilerimize çözüm sunuyoruz.

Dudullu hurdacı firmamız, hurda alımında güvenilir bir çözüm ortağı olmanın yanı sıra, müşterilerimize en yüksek hurda fiyatlarını sunmak için çalışıyoruz. Hurda fiyatlarımızı sürekli olarak sektör verilerine göre güncelliyor ve müşterilerimize gerçek değerinde ödemeler yapıyoruz.

Eğer Dudullu bölgesinde hurdacı hizmetlerine ihtiyaç duyuyorsanız, hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ümraniye Hurdacı İletişim.