Fiyatlar
 • Hurda Demir Fiyatları :
 • Hurda DKP Demir 00 ₺
 • Hurda EKSTRA Demir 00 ₺
 • Ümraniye Hurdacı ( Ümraniye Çakmak Hurdacı ) - MERTSAN ✔️

  Ümraniye En Yakın Hurdacı

  Ümraniye hurdacı firması olarak uzman saha ekibimiz ile biz hazırız! Firmamız sürümden kazandığı için daha yüksek hurda fiyatları alabilirsiniz. Üstelik özveriyle çalışan bir ekibe sahibiz. Bu yüzden alacağınız hizmette daha iyi bir deneyim sunuyoruz.

  Biz Kimiz?

  Mertsan Hurda ® olarak yıllardır İstanbul içinde ve İstanbul dışından bir çok kurumsal ve bireysel müşterimize hizmet vermiş bir hurdacı firmasıyız. Bugüne kadar tonlarca hurda metali geri dönüşüme kazandırdık ve çalışmalarımıza devam ediyoruz..

  Hangi Hurdaları Alıyoruz?

  Hurdacı firması olarak bir çok hurda metalin ve diğer bir çok hurdanın alımını yapıyoruz. Satmak istediğiniz tüm hurda çeşitleriniz iletişime geçerek fiyat sorabilir ve ücretsiz keşif ekibimizin adresinize yönlendirilmesini isteyebilirsiniz.

  Hizmet Bölgelerimiz Nereleridir?

  Hurdacılık sektörüne adım attığımız günden bugüne hizmet bölgelerimizi sürekli olarak genişletmekteyiz. İlk başta İstanbul içinde başlayan hizmetlerimizi bugün Edirne, Tekirdağ, Kırklareli, Çanakkale ve Kocaeli için sunuyoruz.

  Ümraniye Hurda Alımı

  Ümraniye hurdacısı olarak bir çok hurda metalin alımını yapıyoruz.

  • Hurda Bakır Alımı
  • Hurda Demir Alımı
  • Hurda Alüminyum Alımı
  • Hurda Kablo Alımı
  • Hurda Krom Alımı

  Ümraniye Hurdacı Hizmeti

  Hurdacı olarak başka neler yapıyoruz? İkinci el alım satımı ve çok daha fazlası..

  • İkinci el lokanta malzemeleri alımı
  • İkinci el inşaat malzemeleri alımı
  • İkinci el kapı, pencere vb. gibi malzeme alımı

  Diğer Hizmetlerimiz

  Hurdacı firması olarak sunduğumuz diğer hizmetlerimize göz atın..

  • Bina Yıkımı Sökümü
  • Fabrika Sökümü Yıkımı
  • Fabrikalara Konteyner Hizmeti

  Mertsan

  Ümraniye Hurdacı Firması

  Ümraniye hurdacı ihtiyaçlarınız için İstanbul hurdacı firması olarak deneyimli saha ekibimiz ile biz hazırız. Hurda alım satımını, en güncel hurda fiyatları ve profesyonel süreçler ile tamamlayıp, hurdanızın karşılığında gelen ödemesini nakit olarak yapıyoruz.

  Geri dönüştürülebilir hiçbir maddenin çöpe atılarak toprak dolguya karışmasını istemiyoruz. Çünkü geri dönüştürülebilir maddeler, maddi değer taşımaktadır ve bir maddenin geri dönüştürülmesi, o maddeyi kaynağından çıkarmaya oranla daha ekonomiktir.

  Bu yüzden birçok geri dönüştürülebilir malzemenin alımını yapıyoruz ve geri dönüşüm süreçlerini tüketiciler için kolaylaştırıyoruz.

  Ümraniye’ de yakın hurdacı mı arıyorsunuz? Envanterimiz de bulunan araçlarımız ile Ümraniye’ de en yakın hurdacı hizmetini sunabiliyoruz. Hurdacılık çok gürültülü bir iş olduğu için hurdacılar genellikle şehir merkezlerinden uzak yerlerde veya sanayi bölgelerindedir. Bu nedenle tüketicilerin geri dönüşüm süreçlerine dahil olmalarını kolaylaştırmak için en yakın hurdacı olarak hizmetinizdeyiz.

  Ümraniye Hurdacı – Hurda Alım Satımı

  Ümraniye’ de hurda alan firma olarak birçok hurda çeşidinin alımını yapıyoruz ve geri dönüştürerek yeniden üretime sürecine dahil ediyoruz.

  Alım yaptığımız hurda metal çeşitleri ise, hurda bakır, hurda demir, hurda alüminyum, hurda sarı pirinç, hurda kablo, hurda çelik, hurda nikel, hurda çinko ve kurşun’ dur.

  Ümraniye Hurda Bakır Alımı:

  Hurda bakır, diğer hurda metallere göre gerek kullanım alanları gerekse fiyat olarak daha farklı bir konumdadır. Bakır elektriği çok iyi ilettiği için elektrik elektronik alanında sıklıkla kullanılmaktadır. Hurda konumuna geçtiğinde ise yine bu değerinden dolayı diğer hurda çeşitlerine göre daha yüksek bir fiyata sahiptir.
  Hurda bakır fiyatları ve diğer hurda fiyatları Londra Metal Borsasına göre belirlenmekte olup hurda alım satımında hurdanın kalitesine göre değişiklik gösterebilmektedir.
  Ümraniye hurdacısı olarak sürümden kazanmayı amaçladığımız için minimum kâr oranları teklif veriyoruz. Bu sayede tüm müşterilerimiz hurdaları için daha yüksek hurda bakır fiyatları alabilmektedir.

  Ümraniye Hurda Demir Alımı:

  Ümraniye hurdacı firması olarak alım yaptığımız bir diğer hurda çeşidi ise demir hurdasıdır. Demir, en çok alım satımı yapılan hurda çeşitlerinden biridir ve birçok kullanım alanına sahiptir. Kullanım alanlarının yaygın olması nedeniyle birçok tüketici ürünü kullanılabilirliğini yitirdiğinde hurda olarak değerlendirilmektedir.

  Hurda alan yerler arasında sunduğumuz hurda demir fiyatlarını ise minimum kâr oranları ile sunuyoruz. Bu sayede hurdanız için daha yüksek hurda fiyatları alabilir ve daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.

  Hurda demirin kilosu belirli olsa da bazı faktörlere bağlı olarak alacağınız hurda fiyatı değişiklik gösterebilir. Kalite bazında korozyona uğrayan bir demir alacağınız hurda demir fiyatını doğrudan etkilemektedir. Bu nedenle biriktirilen hurda demirin korunması ve korozyona uğramaması oldukça önemlidir.

  Ümraniye Hurda Alüminyum Alımı:

  Alüminyum, yumuşak, işlenmesi kolay, parlak ve hafif bir metaldir. Bu nedenle otomotiv sektöründe, uzay ve uçak araçlarında, inşaat sektöründe, elektrik ve elektronik araçların yapımında ve birçok tüketici ürününün yapımında kullanılır. Yapısal özelliklerinden dolayı kendine birçok kullanım alanı bulan alüminyum, hurda konumuna geçtiğinde ise hurdacılar tarafından alınıp satılmaktadır.

  Bize Ulaşın

  Ümraniye Hurdacı Telefonu

  Hızlı İletişim
  Tel: +90532 653 5048

  Email Adresimiz
  erolguney@mertsanhurda.com

  Fiziksel Adresimiz

  Akşemsettin Mh. Kazım Karabekir Cd.
  No:53 – Mertsan Hurda ve Geri Dönüşüm ® Esenyurt / İSTANBUL

  Hurdacı mı Arıyorsunuz?

  İstanbul’ da veya başka bir ilde, kurumsal düzeyde hurdacı ihtiyaçlarınız için hazırız. Mertsan Hurda ve Geri Dönüşüm® olarak yüksek işlem hacmine ve sektörel olarak deneyimli bir ekibe sahibiz.