preloader
  • İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJ HURDA ALIMI
  • SADECE KURUMSAL MAİLLERE CEVAP VERİLMEKTEDİR🎯
— mertsan

Hurda Kağıt Fiyatları

Hurda kağıt fiyatları ne kadar? 100.000′ den fazla tüketicinin yakından takip ettiği hurda karton fiyatı Mertsan’da!

INDITEX ( Zara ), MAVİ, HAPPY, VİVİDENT, BİREVİM gibi onlarca kurumsal markanın tercihi Mertsan Hurda ile hurdanıza değer kaybı yaşatmayın. İstanbul hurdacısı olarak belirli periyotlarla güncellediğimiz karton hurda fiyatlarına göz atın.

Hurda Kağıt Fiyatları

Atık kağıt fiyatları ve diğer güncel hurda fiyatları LME ve döviz kuruna bağlı olarak anlık değişim gösterebilir. Net fiyat teklifi almak için lütfen bize ulaşın.

Hurda Karton Fiyatları

Hurda kağıtlar bilindiği gibi çoğunlukla yazma işlemlerinde kullanılan, üzerine baskı yada çizim yapılabilen veya ambalaj amacıyla kullanılmış malzemelerdir. Kağıt çok fazla alanda kullanıldığı için sıklıkla atıl duruma geçmekte ve hurda kağıt fiyatları üzerinden alınıp satılmaktadır. Kağıt, defter, kitap ve gazete gibi hurdalar kağıt hurda fiyatları üzerinden değerlendirilirken endüstriyel alanlarda ve inşaat sektöründe ambalaj malzemesi olarak kullanılan hurda kağıtlar “ hurda karton fiyatları ” üzerinden de değerlendirilmektedir.

Kağıt şüphesiz ki insanlığın faydalandığı en büyük nimetlerden biridir. Kağıtlar hurda durumuna geçmeden önce kişisel kullanım, ambalaj, iletişim, değerli kağıtlar, bilgi depolama, temizlik, inşaat ve endüstri gibi alanlarda kullanılmaktadır. Tüm bu alanlardan çıkabilecek hurda kağıt türleri için ücretsiz keşif desteğimiz bulunmaktadır. Sunduğumuz hizmet İstanbul ve çevresi için tonaja göre geçerli olmakla birlikte yüksek tonajdaki tüm hurda kağıt çeşitleri için Türkiye geneli destek sağlayabilmekteyiz.

Atık kağıt fiyatlarının belirlenmesi hurda kağıdın türü, iç piyasalar ve döviz kuru dahilinde gerçekleşmektedir. Ek olarak İstanbul hurdacıları tarafından dikkat edilen bazı unsurlar bulunmaktadır. Bu unsurlar hurda kağıdın durumu, hurdanın türü, kalitesi, tonajı ve hurdanın bulunduğu konum ile ilgili olup atık kağıt fiyatlarını etkilemektedir.

Fiyatları Nasıl Belirliyoruz?
— Maksimum Kazanç

Atık Kağıt Fiyatları

Satmak istediğiniz hurda karton ve çeşitlerinde maksimum kazancı sağlamak istiyorsanız öncelikle doğru firmalar ile iletişime geçmelisiniz. Biraz araştırma ile birkaç fiyat teklifi alabilir ve hurdanızı en yüksek teklifi sunan firmaya satabilirsiniz. Fakat burada dikkat etmeniz gereken kriter sadece yüksek fiyat teklifi olmamalıdır.

Bir firmanın referansları, iş teslim süresi, fiziksel adresi, doğru fiyatlandırma yapması ve benzer birçok detay önemlidir. Çünkü hurda kağıt alımı tüm bu detayların hakim olduğu bir süreçtir. Keza zamanında tamamlanmayan işler, hurdaların değersizleştirilmesi ve doğru yönetilmeyen süreçler işletmeniz için büyük problemler oluşturabilir.

İstanbul genelinde en yakın hurdacı firması olarak hurda alımında sürekliliği sağlamak adına mümkün olan en iyi hurda kağıt fiyatlarını sunarken aynı zamanda bize ulaşmanızdan, işin tamamlanmasına kadar geçen süreci tamamen şeffaf bir şekilde yönetiyoruz. Bu nedenle Mertsan Hurda, INDITEX ( Zara ), MAVİ, VİVİDENT, BİREVİM, SUNNY ve HAPPY gibi birçok kurumsal marka tarafından tercih edilmiş olup, tüm hurdacı ihtiyaçlarında hizmet sunmaya devam etmektedir.

Ücretsiz Keşif
Ücretsiz Keşif

Yüksek tonajdaki hurdalar için
ücretsiz keşif desteği.

Güvenilir Teklifler
Güvenilir Teklifler

Astronomik hurda fiyatları ile değil,
şeffaf tartım ve değerinde ödeme ile!

Nakit Ödeme
Nakit Ödeme

Tonaj limiti olmaksızın tüm
hurdanıza nakit ödeme alın.

Yerinden Hurda Alımı
Yerinden Hurda Alımı

Müsait olduğunuz zamanı ve
konumunuzu paylaşmanız yeterli.

hurda kağıt fiyatları
hurda kağıt fiyatları
istanbul hurdacı firması ile kolaylaşan geri dönüşüm

Geri Dönüşüm Kağıt Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Hurda kağıdın kilosu belirlenirken kağıdın türü, iç piyasalar ve döviz kurunun etkili olduğunu söylemiştik. Fakat atık kağıt fiyatları tüketiciye ulaşırken birçok farklı etken söz konusudur. Tüm bu durumlar hurdacı firmalarına ek maliyetler oluşturmakta ve hurda kağıdın kilo fiyatını etkileyebilmektedir.

Saf Hali Tür
Kalite Konum
Tonaj
#1

Hurda kağıdın durumu

Hurda kağıdın ne durumda olduğu hurda kağıt fiyatını etkileyen en önemli unsurdur. Geri dönüşümü yapılabilen kağıtların, geri dönüşümü yapılmayan yabancı maddeler ile bir arada bulunması hurda kağıt fiyatını etkileyecektir. Örneğin temiz hurda kağıtların arasında bulunan yağlı kağıtlar, mumlu kağıtlar ve ıslak mendiller gibi.

#2

Atık Kağıtların Türü

Atık kağıt fiyatlarının belirlenmesi hurda kağıdın türüne göre yapılmaktadır. Çünkü geri dönüşüm süreçlerinde uygulanacak işçilik her kağıt türü farklı olabilmektedir. Bu nedenle atık kağıdın kilo fiyatı belirlenirken hurda türüne göre kategorize edilerek fiyatlandırılmaktadır.

#3

Hurda Kağıdın Kalitesi

Atık kağıdın kalitesi hurda kağıt fiyatları için oldukça önemlidir. Kağıtların ıslak veya yağ içermesi doğrudan kağıdın kalitesini bozduğu için hurda fiyatını da önemli ölçüde etkileyebilir. Bu nedenle hurda kağıtların temiz ve kuru bir ortamda yabancı maddelerden uzak bir şekilde muhafaza edilmesi hurda kağıdın kalitesini artıracaktır.

#4

Karton hurda fiyatlarında hurdanın tonajı

Hurda kitap veya diğer kağıt türlerinin tamamında hurdanın tonajı önemlidir. Satışı yapılacak olan kağıt hurdasının yüksek tonajda olması nakliye ve zaman gibi maliyetleri azaltmakla birlikte toplamda edilecek kâr oranını artırmaktadır. Bu nedenle hurdacılar tarafından hurda kağıdın kilosu belirlenirken hurdanın ağırlığı önemli bir faktördür.

#5

Hurda Kağıdın Bulunduğu Konum

Kağıt veya hurda kartonun kilosunu etkileyen unsurlardan bir diğeri hurdanın bulunduğu konumdur. Hurdanın geri dönüşüm merkezine olan uzaklığı nakliye masraflarından ve zamandan tasarruf sağlayacağı için hurda kağıdın kilosu için dikkat edilen bir faktördür.

Hurda Kağıdın Kilosu

16.09.2022 tarihi itibarıyla hurda 1. hamur beyaz kağıdın kilosu3,10 TL, karışık renkli kağıdın kilosu 2,00 TL, hurda kartonun kilosu 2,60 TL, hurda okul kitabı fiyatı 2,50 TL’dir. ( Fiyatlar anlık olarak değişebilir. —MERTSAN )

1. Hamur Hurda Kağıt Fiyatları

1.Hamur beyaz kağıt hurdası, genellikle antetli kağıt, kitap ve broşür gibi çalışmaların baskısında kullanılmaktadır. Bileşiminde ki selüloz miktarı çok, odun miktarı az olan 1. Hamur beyaz kağıt hurdaları “ hurda kağıt fiyatları “ üzerinden geri dönüştürülmektedir.

Karışık Renkli Hurda Kağıt Fiyatı

Her hurda türünde olduğu gibi kağıt hurdaları da kalitelerine göre kategorize edilmektedir. Genellikle bireysel hurda satışlarında hurda kağıtların karışık halde biriktirilmesi ile oluşmaktadır. Karışık renkli hurda kağıtlar kaliteli ve kalitesiz birçok kağıt hurdasını barındırmasından dolayı hurda karton fiyatına ve birinci sınıf hurda kağıt fiyatlarına göre daha düşüktür.

Hurda Karton Koli Fiyatları

Hurda karton, kağıt hamuruyla yapılan, ayrıca içerisinde birkaç lif tabakası bulunan kalın ve sert kağıttır. Bir başka deyişle karton, genellikle kağıt tahta veya bazen oluklu mukavvadan yapılmış bir kutu veya kaptır. Hurda karton kutular ve koliler çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Gıda ürünleri, oyuncaklar, tekstil, kozmetik, endüstriyel alanlar vb. gibi sayısız birçok alanda birçok ürünün ambalajı için kullanılmaktadır. Atıl duruma geçtiğinde ise hurda karton fiyatları üzerinden geri dönüştürülmektedir.

Hurda A4 Kağıdı Fiyatları

Hurda A4 fotokopi kağıdı, ofis, okul, kurum ve işletme gibi yerlerde çıktı alınması, fotokopi çekilmesi amacıyla kullanılan ofis sarf malzemesidir. Atıl duruma geçtiğinde ise “ hurda a4 kağıt fiyatı “ üzerinden geri dönüşümü sağlanabilen bir malzemedir.

Hurda Kitap Fiyatları

Hurda okul kitabı, herhangi bir eğitim dalında, okul, lise veya üniversitelerde kullanılan bir kılavuzdur. Hurda okul kitapları, eğitim kurumlarının taleplerine göre üretilmektedir ve atıl duruma geçtiğinde “ hurda okul kitabı fiyatı “ üzerinden geri dönüşümü sağlanabilmektedir.

Hurda Peçete Kağıdı

Günlük hayatta sıklıkla kullandığımız peçeteler, kağıdın ham maddesi olan selülozun işlenmesiyle üretilmektedir. Endüstriyel makineler yardımı ile büyük kağıt rulolar haline üretilen peçeteler, daha sonra daha küçük rulolara halinde paketlenmektedir.

Hurda Gazete Fiyatları

Hurda gazeteler, kullanılmış hurda gazeteler ve kullanılmamış hurda gazeteler olarak alımını yaptığımız hurda kağıt türlerinden biridir. Günlük yada haftalık olarak üretilen gazeteler zamanla atıl duruma geçmektedir. Hurda durumuna geçen gazetelerin hurda kağıt fiyatları üzerinden geri dönüşümü yapılabilmektedir.

Hurda Bristol Kağıt Fiyatı

Hurda bristol kağıtlar,  amerikan bristol kağıt olarak ta bilinen, bir yüzeyi işlenmiş, parlak ve beyaz, diğer yüzeyi ise mat ve pürüzlü olan ince karton görünümündeki hurda kağıt türüdür. Bristol kağıtlar çeşitli gramajlarda üretilirler ve kitap & dergi kapakları gibi tek taraflı baskıya ihtiyaç duyulan alanlarda kullanılırlar. Atıl duruma geçmeleri durumunda ise hurda bristol kağıdı olarak değerlendirilmektedir.

Hurda Kuşe Kağıt Fiyatları

Kuşe kağıt, kağıda yüzey parlaklığı, ağırlık ve pürüzsüzlük gibi özellikler kazandırmak için polimer veya bileşik ile kaplanarak üretilen kağıt türüdür. Hurda kuşe kağıtlar, parlak yüzeyli bir kağıt türüdür. Broşür, katalog, tanıtım ürünleri, kartvizit, kitap kapakları, sunum dökümanları ve fotoğraf baskılarında kullanılmaktadır. Üretim süreçlerinde veya üretimden sonra atıl duruma geçmeleri halinde kuşe kağıt hurdalarının geri dönüşümü için azami gayret gösterilmelidir. Parlak ve mat olarak iki çeşidi bulunan kuşe kağıtlar atıl duruma geçtiklerinde “ hurda kuşe kağıt fiyatları “ üzerinden geri dönüştürülmektedir.

* mertsan

Kağıt Hurdası Fiyatları ile destek sunduğumuz bazı işletmeler.

Mertsan Hurda olarak birçok önemli markaya geri dönüşüm konusunda destek sağladık, sağlamaya devam ediyoruz.

* bize ulaşın

Hurdacı mı
Arıyorsunuz?

Bize Ulaşın
Mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Gizlilik Politikası