• İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJ HURDA ALIMI
  • SADECE KURUMSAL MAİLLERE CEVAP VERİLMEKTEDİR🎯

Beylikdüzü Kavaklı Hurdacı

beylikdüzü kavaklı hurdacı

Beylikdüzü hurdacısı olarak firmamız, Beylikdüzü Kavaklı bölgesinde adresten hurda alımı yapmaktadır. Türkiye’ de geri dönüşüm sektörü 5 milyar euroluk bir sektördür. Geri dönüşüm oranlarının arttırılması ise hem geleceğimize hem de bütçenize katkı sağlamaktadır.

Dünyanın geleceğine yatırım yapan hurdacılık sektöründe yıllardır hizmet veren firmamız Mertsan Hurda®, geri dönüşümün gerekliliğini bilerek hem dijital alanda hem de fiziksel olarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Beylikdüzü Kavaklı bölgesinde bireysel veya kurumsal olarak hurdacı mı arıyorsunuz? Satmak istediğiniz hurda çeşidine göre uygun araçlarımız ile bölgede istenilen adresten hurdanızı satabilirsiniz. Mertsan Hurda olarak, tüketicilerin geri dönüşüme daha fazla katkı sağlamaları için tüm müşterilerimize daha yüksek hurda fiyatları sunuyoruz.

Beylikdüzü Kavaklı Hurdacısı Olarak Hangi Hurdaları Alıyoruz?

Mertsan Hurda® olarak, firmamız hurdacılık sektörüne 2000 yılında adım atmış olup ilk olarak Avcılar hurdacı, Beylikdüzü hurdacı ve Esenyurt hurdacı olarak hizmet verirken, bugün İstanbul ve 4 ayrı il için hizmet sunmaktadır. Alım yaptığımız birçok hurda çeşidi olmakla birlikte önceliğimiz değerli olan metal hurdalardır.

Hurda metallerin geri dönüşümünde ise %95 lere varan oranlarda enerji tasarrufu sağlanmaktadır. Enerji tasarrufunun yanı sıra hem doğal kaynakların verimli kullanılmış olur hemde iklim değişikliğine neden sera gazı etkisi en aza indirilmiş olur.

Hurda Alım Satımı

Beylikdüzü kavaklı hurdacı firması olarak hurda alım satımı yapıyoruz. Sunduğumuz fiyatlar ise sürümden kazanmayı tercih ettiğimiz için diğer hurdacı firmalarına oranla daha yüksek olabilmektedir. Hangi hurda çeşitlerini aldığımıza göz atın.

Hurda Bakır Alımı:

Hurda bakır, tarih boyunca insanlık tarafından çeşitli şekillerde kullanılmış olup günümüzde ise yine birçok sektörde kullanılmaktadır. Elektrik ve elektronik alanında, çeşitli süs eşyalarının yapımında ve daha birçok sektörde kullanılan bakır hurda metaller arasından en değerli hurda çeşitlerindendir.

Hurda Demir Alımı:

Beylikdüzü kavaklı hurdacı firması olarak bölgeden hurda demir alımı yapıyoruz. İnşaat demiri, 2. El hurda inşaat malzemeleri, kullanıcı ürünleri, yapısal ürünler ve aklınıza gelebilecek tüm hurda demir çeşitlerini alıyoruz.

Hurda Alüminyum Alımı:

Hurda alüminyum geri dönüşüm esnasında en çok tasarrufu sağlayan metaldir. Tüketici ürünleri ve çeşitli sektörlerde oldukça fazla kullanılan alüminyumun geri dönüşümü için bize ulaşabilirsiniz.

Çelik çatı sökümü, hurda krom, hurda sarı, hurda kablo alımı da diğer alım yaptığımız hurda çeşitleri arasındadır.

Mertsan HURDA
Mertsan HURDA
Hurda Alım Satımı | İkinci El Konteyner Alım Satımı | Yıkım Söküm İşleri | Kurumsal Hizmet

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir