⚠ İSTANBUL DIŞI 10 TON ve ÜZERİ HURDA ALIMI ⚠ İSTANBUL DIŞI 10 TON ve ÜZERİ HURDA ALIMI ⚠ YÜKSEK TONAJ - NAKİT ÖDEME ⚠ İSTANBUL DIŞI 10 TON ve ÜZERİ HURDA ALIMI
 • İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJ HURDA ALIMI
 • SADECE KURUMSAL MAİLLERE CEVAP VERİLMEKTEDİR🎯

Bağcılar Hurdacı

mertsanhurda.com

Bağcılar hurdacı olarak hizmet verdiğimiz ilçe, İstanbul’un Avrupa yakasında bulunmakta olup, 2019 verilerine göre nüfusu en yoğun 3. ilçemizdir. 22 tane mahallesi olan ilçemizin tüm mahallelerinde hurdacı olarak faaliyet gösteriyoruz.

Hurda demir alımı, hurda bakır alımı, hurda alüminyum alımı ve diğer tüm hurda çeşitlerinin alım satımını yapmaktayız. Lokomotif sektörü tekstil olmasına rağmen Bağcılar’da hurda alım satımı ve metal sanayi gibi sektörlerde gelişmiştir.

Mertsan Hurda ve Geri Dönüşüm® olarak hurdacı firmamız sadece bağcılar’ da hurdacı olarak değil İstanbul’un tüm ilçelerinden hurda alımı yapmaktadır. Sürümden kazanmayı tercih ettiğimiz bağcılar hurdacılık sektöründe, tüm müşterilerimize yüksek kârlılık oranlarında hurda fiyatları sunmayı amaçlıyoruz.

Bunun için hurdacı firmamızdan ön fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ücretsiz Keşif / Adresten Hurda Alımı / Yüksek Hurda Fiyatları / Profesyonel Hurdacı Hizmeti

bagcılar hurdacı

Ön Fiyat Teklifi;

 • Hurdanızın birkaç açıdan detaylı olarak fotoğrafını çekin.
 • Hurdanızın karışık durumda olup olmadığını kontrol edin.
 • Hangi tür hurdayı satmak istiyorsanız belirtin.
 • Tahmini gelebilecek ağırlığını veya tartma imkanınız var ise tartarak net ağırlığını söyleyin.
 • Son olarak bulunduğunuz adresi veya konum bilgisini ekleyerek WhatsApp aracılığı ile Bağcılar hurdacı firmamıza gönderin.
 • Ön fiyat bilgisinden sonra, anlaşılması halinde hurda alımı için müsait olduğunuz zaman diliminde, saha ekibimiz hurda alımını gerçekleştirecektir.

 

Bağcılar hurdacıları olarak, adresinizden ücretsiz keşif ve yüksek hurda fiyatları teklif ederek her nevi hurdanızı anında nakit ödeme ile yapıyoruz. Tonajı yüksek hurdalarda ise ödemeler yine aynı şekilde anında banka transferleri ile gerçekleştiriyoruz.

Hurda alımı yapan bir firma arıyorsanız Mertsan Hurda ve Geri Dönüşüm® Bağcılar hurdacı firması olarak, dürüst hizmet anlayışı ile hurdanıza değer kaybı yaşatmadan alıyoruz ve geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Bağcılar ilçesinde hurda satmak istiyorsanız, ister bizlere iletişim adresimizden ulaşabilir isterseniz’ de Avcılar’daki hurdacı ofisimi ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul Bağcılar Hurdacı Firması

Mertsan Hurda ve Geri Dönüşüm® İstanbul Bağcılar hurdacı firması olarak adresten hurda alımı için geniş araç filosu ile hurdacılık sektöründe deneyimli çalışma arkadaşları sayesinde müşteri memnuniyetini daima ön plana almaktadır.

Hurdacı Olarak Alım Yaptığımız Hurdalar & Hurdacı Hizmetlerimiz

 1. Hurda Bakır Alımı
 2. Hurda Demir Alımı
 3. Hurda Alüminyum
 4. Hurda Krom
 5. Hurda Sarı
 6. Hurda Kablo Alımı
 7. Hurda Akü Alımı
 8. Diğer Değerli Sayılan Hurda Metaller
 9. El İnşaat Malzemeleri
 10. Sac Hurdası Alımı
 11. Çelik Çatı Sökümü
 12. Bina Yıkımı ( Hurda Karşılığı )
 13. Kumaş Firesi

Bağcılar Hurda Bakır Alımı;

Bakır, hurdacılık sektöründe dahil olmak üzere tüm dünyada çok önemli bir yere sahiptir. İletkenliğinin çok iyi olmasından dolayı birçok kullanım alanı mevcuttur.

Bağcılar’da her nevi hurda bakır alımını yapıyoruz. Sizden ricamız, bizden ön fiyat teklifi almanızdır.

2019 verilerine göre ilçenin nüfusu 745.125’tir ve birçok önemli ticari birime sahiptir. Bağcılar hurda geri dönüşüm sektöründe, bireysel ve kurumsal müşterilerimize hurdacı hizmeti veriyoruz.

Ne kadar hurdanızın olduğunun bir önemi yok, Bağcılar hurdacısı olarak her nevi hurdanızı değerinden alıyoruz.

Bağcılar Hurda Demir Alımı;

Bağcılar hurda alanlar arasında firma olarak alım yaptığımız bir diğer hurda ise demir hurdasıdır. Demir hurdacılık sektöründe en çok alım satımı yapılan hurdalar arasındadır.

Fakat hurda demir muhafazasında korozyon oluşmaması ve hurda kalitesini etkilememesi için su ile temasından kaçınılmalıdır.

Nüfusun yoğun olması sebebiyle ve önemli ticari merkezlere sahip olması sebebiyle bireysel müşterilerimize ve tüm ticaret merkezlerine Bağcılar hurdacılık hizmetini sunuyoruz.

Yüksek işlem hacmine sahip hurdacı firmamız ile, Bağcılarda istediğiniz adresten nakit ödeme ile hurda demir alımı yapıyoruz.

Bağcılar Hurda Alüminyum Alımı:

21. Yüzyılın metali olarak görülen Alüminyum, hurda alüminyum haline gelmeden önce, milyonlarca farklı ürün yapımında kullanılmakta olup, dünya ekonomisinde çok önemli bir yere sahiptir.

Bağcılar hurda geri dönüşüm konusunda yine sıklıkla alımını yaptığımız bir diğer hurda çeşidi olan Alüminyum hurdası, kolay işlenebilen ve hafif bir metal olması sebebiyle, elektrik elektronik sektöründe, dekoratif amaçlı, mobilya sektöründe, süs ve ev eşyalarının yapımında ve daha birçok sektörde kullanılmaktadır.

İstanbul’da hurda alan yerler olarak, hem müşterilerimiz bütçelerine katkı sağlamak adına hem de ülke ekonomisi ile daha temiz bir çevre için tüm hurda çeşitlerini geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Bize ulaşmanız hâlinde gereken ön fiyat teklifi ile anlaşama sağlanması halinde istediğiniz adrese müsait olduğunuz bir zaman diliminde gelip hurda alım işlemini gerçekleştiriyoruz.

Bağcılar Hurda Krom Alan Hurdacı

Hurda krom yine alımını yaptığımız hurda çeşitlerinden biridir. Krom, 1907 derecede eriyebilen, 2672 derecede kaynayan ve simgesi Cr olan bir elementtir.

Gümüş gibi parlak ve metalik bir görünüme sahip olan bu metal ise özellikle metalurji, kimya, refrakter, döküm sanayi, otomotiv sektörü ve yapı malzemeleri olarak sıklıkla kullanılmaktadır.

Bizde Bağcılar hurdacı firması olarak, kromun kullanıldığı ve atıl duruma gelen tüm krom hurdalarını değerinde alıyor ve geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Bize ulaşmanız halinde yüksek hurda fiyatları alabilir ve geniş araç filomuz sayesinde size en yakın hurdacı hizmetini sunmamızı sağlayabilirsiniz.

Bağcılar Hurda Sarı Alan Yerler

Hurda sarı diye nitelendirdiğimiz hurda çeşidi ise bakır olarak değerlendirilebilir. Bakıra, çinko eklenerek elde edilen sarı renkteki alaşımların genel adı pirinçtir. Sarı hurdası’ da bu pirinç çeşitlerinden sadece biridir.

Milattan önceki tarihlerde dahi bilinmekte olan pirincin 13 farklı çeşidi olmakla birlikte, sarı hurda diye nitelendirdiğimiz alaşım %33 çinko içermektedir.

Günümüzde birçok sektörde ve sanayine yine sıklıkla kullanılan sarı hurdasını da Bağcılar hurdacı olarak geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Kullanım alanları ise genellikle; musluk vanası, tesisat boruları, kapı ve pencere kolu vb. gibi alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır.

istanbul bağcılar hurdacıBağcılar Hurda Kablo Alımı

Bağcılar hurda kablo alımı konusunda yine Mertsan Hurda ve Geri Dönüşüm® olarak tüm ihtiyaçlarınıza yönelik hurdacı çözümleri sunuyoruz. Tüm hurdalarınızı adresinden alarak gerekli tartım işleri sonrasında ödemesini anında nakit olarak yapıyoruz.

Elektrik ve elektronik sektöründe sıklıkla kullanılan kabloların içinde bilindiği üzere bakır vardır. Bu yüzden hurda kablolar, Bağcılar hurdacılar arasında önemli bir yere sahiptir.

Soyma bakır hurdası en kaliteli kablo hurdası olurken, yanık ve parlaklığını kaybetmiş ise kırkambar bakır fiyatı üzerinden alınmaktadır.

Avcılar Yeşilkent mahallesinde bulunan ofisimize ister siz gelerek, ister adresinize çağırarak hurda kablolarınızı güncel hurda fiyatları üzerinden Bağcılar hurdacı firmamıza satabilirsiniz.

İstanbul hurdacılık sektöründe 20. Yılımıza adım atarak, edindiğimiz tecrübe ile tüm müşterilerimiz, istisnasız profesyonel düzeyde hizmet alacaktır.

İstanbul’un tüm ilçelerinden hurda alımı yapabilen firmamız, sürümden kazanmayı tercih ederek kablo hurdası fiyatlarını olabildiğince yüksek tutmaktadır.

Bağcılar hurda kablo fiyatları hakkında anlık olarak destek isterseniz WhatsApp destek hattımızdan bizlere ulaşabilir veya direkt olarak arayabilirsiniz.

Bağcılar Hurda Akü Alımı – Bağcılar Hurdacı

Bir diğer geri dönüşüme kazandıran hurda ise, akü hurdalarıdır. Aküler araçlarda ve çeşitli güç kaynaklarında kullanılmakta olup, Bağcılar hurdacı olarak alımını yaptığımız bir diğer hurda çeşididir.

Akü geri dönüşüm konusunda birçok firma tarafından alımı yapılmakla beraber, hurda akü alan firmalar arasında Mertsan Hurda olarak akü geri dönüşüm fiyatlarını yüksek tutmaktayız.

Kullanım ömrünü dolduran hurda akülerin veya çeşitli nedenlerle atıl duruma geçen akülerin, geri dönüşüme kazandırılması, hem çevre, hem hurdacılık sektörü, hem siz, hem de ülke ekonomisine katkısı olacaktır.

Hurda akü alımı ve hurda fiyatlarında Mertsan Hurda ve Geri Dönüşümׅ® olarak Bağcılar hurdacıları arasında yine tüm müşterilerimize adresinden hurda alımı ve yüksek hurda akü fiyatlarını sunmak için hazırız.

Bağcılar’da Diğer Değerli Sayılan Hurda Metaller

İstanbul hurdacı olarak, bugüne kadar tonlarca metali geri dönüşüme kazandırmış olup, birçok müşterimizin kazanç elde etmesini sağladık. Sunmuş olduğumuz fiyat tekliflerini yüksek tutarak, hurda alım satımında sirkülasyonu sağlıyoruz

Mertsan Hurda ve Geri Dönüşüm® yakın hurdacı hizmeti, İstanbul’un tüm ilçeleri için geçerli olup, envanterimizde ki araçlarımız ile anlaşma sağlanan gün içinde hurdalarınızı almaya geliyoruz.

İstanbul Avrupa yakası hurdacıları olarak, hurda alım satımını olabildiğince hızlı ve zamanında yapabilmek için birçok çalışma arkadaşımız ile birlikte hizmet veriyoruz.

El Hurda İnşaat Malzemeleri Alıyoruz

Bağcılar hurdacı hizmetleri kapsamında bir diğer alım yaptığımız hurdalar ise ikinci el inşaat malzemeleridir. İnşaat alanlarından çıkabilecek her türlü hurda metalin alımını istediğiniz zaman, istediğiniz tarih ve saat aralığında yapıyoruz.

İstanbul inşaat sektörünün en fazla geliştiği ve en çok göç alan il olması sebebiyle inşaat ve yapılaşmada o denli artmıştır.

Bu nedenle bizde hurdacı olarak, inşaat alanlarında ve şantiyelerde ikinci el hurda malzeme ve inşaatlardan başta hurda demir olmak üzere her nevi hurda alımı yapmaktayız.

İnşaat şantiyelerine konteyner bırakarak atıl duruma geçecek olan tüm hurdaların çevre kirliliğine yol açmadan düzenli bir şekilde biriktirilmesini ve sonrasında da nakit’ e dönüştürülmesini sağlıyoruz.

Avrupa yakası hurdacı faaliyetlerimiz kapsamında konteyner hizmeti almak istiyorsanız iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilir veya WhatsApp destek hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bağcılar Hurdacı Sac Hurdası Alımı

Hurda toplama konusunda Bağcılar’daki hurdacılar olarak büyük bir disiplin içinde çalışıyoruz. Çatılardan hurda sac sökümü ve fabrikalardan hurda sac sökümünü işinde tecrübeli saha ekiplerimiz ile istediğiniz adres ve bölgeden hurda sac alımı yapıyoruz.

Deponuzda veya elinizde mevcut galvaniz hurda sac var ve nakit’ e dönüştürmek istiyorsanız, hurda sac kilo fiyatını olabildiğince yüksek tutarak adresinizden hurda alımı yapıyoruz.

Hurda çatı sacı sökümü ve alımını da yapıyoruz. Hurda sac fiyatları hurdanızın kalitesine göre değişiklik gösterebilmektedir. Detaylı fiyat bilgisi istiyorsanız,  bizi arayabilir veya WhatsApp hattımızdan hurda fotoğrafı göndererek fiyat isteyebilirsiniz.

Bağcılar Çelik Çatı Sökümü – Çelik Konstrüksiyon Sökümü

Çelik çatı sökümü tamamen profesyonellik ve tecrübe gerektiren bir iştir. Bağcılar hurdacıları arasında ve hurdacılık sektöründe az sayıda geri dönüşüm firmasının yaptığı çelik çatı söküm ve çelik konstrüksiyon söküm işlerini Mertsan Hurda ve Geri Dönüşüm® olarak güvenli ve sorunsuz bir şekilde yapıyoruz.

Çelik konstrüksiyon sistemle inşaa edilmiş yapıların zamanla kullanım ömürlerini doldurmaları, kapanması veya taşınmalarından sonra bu yapılarında sökülmesi gerekmektedir.

Fabrika, depo, spor kompleksleri, stadlar, hangar ve depo gibi yerlerde çelik konstrüksiyon sistemler sıklıkla görülmektedir.

Çelik çatı sökümü fiyatları, söküm yapılacak alanın büyüklüğüne göre belirlenmekte olup sökümünü yaptırmayı düşündüğün çelik çatı sistemleri için Bağcılar’daki hurdacı firmamızdan ücretsiz keşif ve fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Bağcılar Hurda Karşılığı Bina Yıkımı

Bağcılar bina yıkımı ve sökümü yapının özelliklerine göre fazladan iş yükü ve ekstra fiyat doğurabilecek nitelikte olan bir hizmettir. Ahşap bina ve yapılar en kolay şekilde yıkımı yapılırken, çelik yapı ve binaların yıkım işleri daha zor ve zahmetli olabilmektedir.

Bağcılar’da betonarme bina yıkımı ise bu yıkım işlerinin içinde en zor olanıdır. Yapısal yenilenme sürecinde kısmi olarak onarım veya güçlendirme yapılamayan binalar tamamen yıkılma sürecine girmektedirler.

Bina yıkım ve söküm işleri ise, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hazırlanan yönetmeliğe göre yapılmaktadır. Yine aynı şekilde fabrika yıkımı ve söküm işleri de bu yönetmeliğe göre yapılmaktadır.

Bağcılar bina yıkımı konusunda tecrübeli saha ekibimiz ile bölgede ki bina yıkım söküm işlerini güven içinde ve binadan çıkacak hurda karşılığında yapıyoruz. Yine az sayıda geri dönüşüm firmasının yaptığı bina yıkım işleri hizmetlerimiz sayfamızda mevcuttur.

Bina yıkımı öncesinde bina içerisinde ki çelik kapılar, bina iç kapıları, balkon ve korkuluk demirleri, cam balkon sistemleri, merdiven demirleri, pencereler, yangın merdiveni, asansör sistemleri zarar görmeyecek şekilde sökülmektedir.

Tüm bu bina yıkım ve fabrika yıkım işlerini gereken tedbirler kapsamında, A’dan Z’ye Mertsan Hurda ve Geri Dönüşüm® olarak üstenip bina yıkım işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Bağcılar Kumaş Firesi Alan Yerler

Bağcılar hurdacı olarak, Bağcılar’dan kumaş firesi alımı da yapıyoruz. İlçenin lokomotif sektörü konumunda olan tekstil dolayısıyla birçok işletme ve fabrikadan kumaş firesini alımı yapmaktayız.

A’dan Z’ye İstanbul hurdacısı olarak, tüm ilçelerde ki hurdacı ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

Author avatar
Mertsan Hurda
Hurda Alım Satımı | İkinci El Konteyner Alım Satımı | Yıkım Söküm İşleri | Kurumsal Hizmet

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.