⚠ İSTANBUL DIŞI 10 TON ve ÜZERİ HURDA ALIMI ⚠ İSTANBUL DIŞI 10 TON ve ÜZERİ HURDA ALIMI ⚠ YÜKSEK TONAJ - NAKİT ÖDEME ⚠ İSTANBUL DIŞI 10 TON ve ÜZERİ HURDA ALIMI
 • İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJ HURDA ALIMI
 • SADECE KURUMSAL MAİLLERE CEVAP VERİLMEKTEDİR🎯
Hurdacı

Hurda Alım Satımı

Yıllardır edindiğimiz tecrübemiz ile hurda alım satımında profesyonel hizmet sunuyoruz. İster kurumsal, ister bireysel hurdacı ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz.

  Bize Ulaşın
  hurdacı hurda alım satımı
  hurda alım satımı

  Mertsan Hurda®

  Hurda alım satımı ile her yıl dünya üzerinde 400 m. ton metal geri dönüştürülüyor.

  Satmak istediğiniz tüm hurda çeşitleriniz için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

   

  Biriktirdiğiniz hurdanız mı var? İstanbul’da hurdacı mı arıyorsunuz? Mertsan Hurda ve Geri Dönüşüm olarak hizmetinizdeyiz. Her yıl 400 milyon ton hurda metal geri dönüştürülürken bu tonajın arttırılması tamamen bizim geleceğimize yatırım olacaktır. Hurda fiyatları hakkında bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

  Mertsan Hurda ®

  Hurda Alım Satımı Hakkında Bazı Bilgiler

  Hurda alım satımı, tüketiciler ve hurdacılar aracılığıyla idame ettirilen bir meslektir. Ve bugünün Türkiye sinde 5 milyar euroluk bir pazar haline gelmiştir.

  Birçok metal değerli olmasından dolayı tüketicileri hurda satışına teşvik eder niteliktedir. Kullanım alanlarının geniş olması ve değerli olan bu metaller birçok kişi tarafından hurdacılara satılmaktadır.

  Bu hurda çeşitleri ise başlıca; Bakır, demir, alüminyum, sarı, kablo, çelik, krom vb. gibidir. Birçok sektörde ve alanda kullanılan bu metallerin ise %100 geri dönüşümü yapılabilmektedir.

  Geri dönüşümü yapılan hurdalar ise daha sonra sektörel ihtiyaçlar doğrultusunda ham madde olarak piyasaya sürülmektedir. Bu döngü ile ülkemiz %95 lere varan oranda enerji tasarrufu sağlamaktadır.

  İstanbul Hurda Alım Satımı Hakkında

  İstanbul hurda alım satımı konusunda birçok hurdacıya ve birçok sektöre ev sahipliği yapmaktadır. Bu sebepnle birçok sektörde olduğu gibi hurdacılık sektörününde kalbi konumundadır.

  Hurda alım satımı yapan birçok hurdacı firması bulunmakla beraber Mertsan Hurda ve Geri Dönüşüm olarak sektörde 20 yıllık bir geçmişe sahibiz. Tüm hurdacı ihtiyaçlarınız için İstanbul içinde tüm ilçelerden adresten hurda alımı yapmaktayız.

  İstanbul Hurdacısı Olarak Hangi Hurdaları Alıyoruz?

  İstanbul hurdacı firması olarak birçok hurda çeşidinin alımını yapmaktayız. Fakat önceliğimiz değerli olan hurda metallerdir. Hurda metallerin geri dönüştürülmesi hem ülke ekonomisine katkı sağlamakta hemde daha temiz bir doğa için gerekmektedir.

  1. Hurda Bakır

  Bakır hurdasının alımını daha çok atölyelerden ve elektrik-elektronik gibi sektörlerden yapmaktayız. Yine birçok farklı sektörden ve tüketici ürünleri olarak atıl duruma geçen hurda bakırları değerinde alıyoruz.

  1. Hurda Demir

  Yer kürede en yaygın 4. element olan hurda demir alımını ise daha çok şantiye sahalarından ve inşaat alanlarından yapmaktayız. Yangın merdiveni, kalorifer kazanı ve daha birçok formda bulunan çeşitli hurda demirlerin alımınıda yapıyoruz.

  1. Hurda Alüminyum

  Hurda alüminyum ise doğada bulunan en yaygın 3. elementtir. Birçok kullanım alanına sahip olan alüminyum kayıpsız geri dönüşümü yapılabilen bir elementtir. Hurda alüminyumun geri dönüşüm işleminde ise %95 oranında enerji tasarrufu sağlanabilmektedir.

  1. Hurda Krom

  Fransız kimyager Louis-Nicolas Vauquelin tarafından bir kurşun filizinin içinde keşfedilen krom bugün birçok kullanım alanına sahiptir. Paslanma yapmadığı için diğer adı paslanmaz olan krom birçok kullanım alanına sahiptir. İstanbul hurdacı olarak tüm hurda krom çeşitlerinin alımını yapmaktayız.

  1. Sarı Hurdası

  Sarı hurdası %33 oranında çinko içeren alaşımlar için kullanılan amerikan terimidir. Mutfak ve banyo malzemelerinde sıkça kullanılan sarı hurdasını satmak için firmamızdan fiyat alabilirsiniz.

  Mertsan Hurda ®

  Diğer hurdacı
  hizmetlerimize göz atın.

  — Diğer Hurda Çeşitleri Alımı

  Hurdanızı Hızlıca Satın

  Satmak istediğiniz hurdalar için bize ulaşın.

  İstanbul hurdacı firması olarak 2000 yılından bugüne tonlarca hurda metali geri dönüşüme kazandırdık. Satmak istediğini hurda metaller için bize ulaşarak hurdanızı anında nakite dönüştürebilirsiniz.

  Mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.