• İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJ HURDA ALIMI
 • SADECE KURUMSAL MAİLLERE CEVAP VERİLMEKTEDİR🎯

Hurda
alım satımı

_bize ulaşın

Hurda alanlar olarak hurda alım satımı süreçlerinde ihtiyaç duyulan kesim, söküm gibi işçilikler için profesyonel düzeyde destek sağlıyoruz.

İşletmeniz için bir hurdacı arıyorsanız “Mail Destek” hattımızdan dakikalar içerisinde bilgi alabilirsiniz.

destek@mertsanhurda.com

Hurda alım satımında geniş hizmet ağı.

Mertsan HURDA olarak,
geri dönüşümün her alanındayız.

marmara bölgesi hurdacı

Biriktirdiğiniz hurdanız mı var? İstanbul’da hurdacı mı arıyorsunuz? Mertsan Hurda ve Geri Dönüşüm olarak hizmetinizdeyiz. Her yıl 400 milyon ton hurda metal geri dönüştürülürken bu tonajın arttırılması tamamen bizim geleceğimize yatırım olacaktır. Hurda fiyatları hakkında bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Hurda alan bir yer
arıyorsanız profesyonel destek alın.

Hurda
alanlar

Mertsan HURDA olarak, hurda alan yerler arasında oldukça geniş bir yelpaze sunuyoruz. Hurda metal alımı başta olmak üzere, kağıt hurdası, plastik hurdası ve ikinci el ürün alımı gibi hurdacı ihtiyaçlarında destek sağlamaktayız.

Görsel ile teklif alın

Bakır alan
hurdacı firması.

Bakır hurdaları, enerji sektörü başta olmak üzere sanayi, inşaat, ulaşım, endüstriyel donanım ve tüketici ürünleri gibi birçok alanda çıkabilmektedir. Bu alanlarda atıl duruma geçen bakır malzemeler ise kesim, söküm ve yıkım gibi profesyonel işçilikler gerektirebilir. Aynı zamanda gereken işçiliğin güvenli ve profesyonel bir şekilde sunulması gerekir.

Özellikle bakır hurdası satmak isteyen işletmeler için bu durum yüksek hurda bakır fiyatları kadar önemlidir. Bakır hurdası alan hurdacı firması olarak bu önemin farkındayız ve hurda alım satım süreçlerini gerekli yetkinlik, şeffaflık ve doğru ekipmanlar ile yönetiyoruz. Hurda bakır fiyatları hakkında bilgi edinmek için hemen destek alabilir veya yüksek tonajdaki hurdalar için fizibilite araştırması isteyebilirsiniz.

Bakır Hurdası Alımı

Hurda demir alanlar.

Aradığınız hurdacı hizmetini
kaliteli odaklı ve şeffaf süreçler ile tamamlayın.

Demir hurdaları bilindiği üzere sayısız kullanım alanına sahip değerli bir metaldir. Demir, işleme kolaylığı ve diğer metaller ile birleşebilme özelliğinden dolayı sanayi, inşaat, otomotiv sektörü, dekorasyon ve tüketici ürünleri gibi birçok alanda kullanılır.

Hurda Demir Alımı

Alüminyum hurda alan firmalar.

Alüminyum hurdaları başlıca ulaşım, mimari, endüstriyel alanlar, havacılık, gıda, bireysel tüketici ürünleri, inşaat sektörü ve elektrik-elektronik gibi sektörlerde çıkabilen bir metaldir. Dolayısıyla kullanım alanları gereği binlerce farklı ürün söz konusudur. Alüminyum doğramalar, çatılar, ambalajlar, içecek kutuları, merdiven ve balkon korkulukları, elektrik kabloları, petekler ve alüminyum tanklar gibi örnekleri çoğaltabiliriz. Bu kullanım alanları dikkate alındığında alüminyum hurdaları bazı durumlarda kesim, söküm veya yıkım gibi profesyonel işçilikler gerektirir. Alüminyum hurda alımında gerekebilen bu işçilikler alüminyum alan firmalar tarafından karşılanır. Fakat bu hizmetlerin gerekli yetkinlik ve şeffaflık ile karşılanması gerektiğini unutmamak gerekir.

Hurda Alüminyum Alımı

Hurda kağıt alan yerler.

Kağıt hurdanız mı var? Yüksek tonajda ki kağıt hurdanız için tamamen şeffaf Mertsan Hurda desteği daima sizinle. Hurda sektöründeki iştiraklerimiz ile maksimum düzeyde tuttuğumuz hurda kağıt fiyatlarımız, profesyonel saha ekibimiz ve anlık e-posta, whatsapp desteğimiz ile sizinle her zaman iletişimdeyiz.

Plastik hurdası alan yerler.

Sadece bazı hurda plastik türlerinin geri dönüşümü sağlanmaktadır.

Hurda klima alanlar.

Klima hurdası alan firmalar arasında Mertsan HURDA olarak faaliyet göstermekteyiz. Güncel hurda klima fiyatlarımız ile hurda klima motoru fiyatı, klima bakır boru fiyatı, klima kompresörü hurda fiyatı ve eski klima hurda fiyatları için bilgi alabilirsiniz. Klima hurdası alan bir yer arıyorsanız tüm kesim, söküm gibi hurdacı ihtiyaçlarınızda hızlı destek alın.

Kablo hurdası alan yerler.

Bakır kablolar bilindiği üzere elektrik ve sinyal dağıtımı için yaşam alanlarında kullanılan malzemelerdir. Bina, fabrika, tesis, alışveriş merkezi veya bazı sanayi alanlarında kullanılan kablolar gerek yapıların yıkılması gerekse işlevselliklerini yitirdiklerinde hurda durumuna geçerler. Küçük yapılarda atıl durumuna geçen kablolar için kesim, söküm gibi işçilikler birçok hurdacı firması tarafından sağlanır. Fakat daha büyük yapılarda gereken işçilik ciddi sorumluluk ve yetkinlik gerektirir. Bu gibi durumlarda ihtiyacınız olan tüm hurdacı hizmetlerine mertsanhurda.com çatısı altında erişebilirsiniz.

Hurda alım satım fiyatları, metal fiyatlarına endeksli olarak değişmektedir. Metal olmayan hurda türlerinde ise iç piyasalar, pazar koşulları, arz-talep ve döviz kuru gibi etkenler söz konusudur. Hurda fiyatlarının belirlenmesinde ana faktörlerin yanı sıra bir takım alt faktörler de bulunmaktadır. Bunlar, hurdanın durumu, tonajı, konumu, kalitesi ve türü ile ilgilidir ve hurda fiyatlarında ciddi farklılıklar oluşturabilir.

Bu nedenle hurda fiyatları için standart bir fiyattan söz edemeyiz. Fabrikaların belirlediği hurda alım fiyatları üzerinden hurdanın durumuna göre teklif sunabiliriz. Hurda alanlar arasında ücretsiz keşif desteğimiz, anlık bilgi alabileceğiniz whatsapp ve mail destek hatlarımız ile satmak istediğiniz hurdalar için teklif alabilirsiniz. Mertsan HURDA olarak, fiyatları belirleyen faktörleri dikkate alarak pazar koşulları dahilinde en iyi teklifi sunmaya gayret gösteriyoruz.

marmara bölgesi hurdacı

Hurda alan yerler olarak hurda alım satımı haricinde birçok sektördeki iştiraklerimiz ile birçok hurdacı hizmeti sunmaktayız. Fabrika sökümü, tesis yıkımı, ikinci el sandviç panel alımı, 2. el konteyner alımı ve ikinci el lokanta malzemeleri alımında da profesyonel destek sağlıyoruz.

İkinci el olarak alınamayacak durumdaki hurda malzemeleriniz için güncel hurda fiyatlarını kontrol edebilirsiniz.

Güncel hurda fiyatları

Hurda alan bir yer mi
arıyorsunuz?

hurda haberleri

Tüm Haberler
hurda alüminyum tas tabak
 • Mertsan HURDA
 • #gönderen Mertsan HURDA
Ağustos 7, 2023
hurda alüminyum jant
 • Mertsan HURDA
 • #gönderen Mertsan HURDA
Ağustos 7, 2023
alüminyum folyo hurdası
 • Mertsan HURDA
 • #gönderen Mertsan HURDA
Ağustos 7, 2023
ofset matbaa kalıbı hurdası
 • Mertsan HURDA
 • #gönderen Mertsan HURDA
Haziran 24, 2023
hurda alüminyum profil
 • Mertsan HURDA
 • #gönderen Mertsan HURDA
Haziran 24, 2023
hurda alüminyum tel
 • Mertsan HURDA
 • #gönderen Mertsan HURDA
Haziran 23, 2023

Hurda alım satımı
haricinde neler yapıyoruz?

Faaliyet Alanlarımız

Mertsan HURDA, çevre dostu bir şirket olarak geri dönüşümün birçok alanında faaliyet göstermektedir. Sektördeki tecrübemiz, ekibimiz ve iştiraklerimiz ile tüm hizmetlerde hilesiz tartılar ile profesyonel destek sağlıyoruz.