• İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJ HURDA ALIMI
  • SADECE KURUMSAL MAİLLERE CEVAP VERİLMEKTEDİR🎯
MERTSAN ® tüm hurdacı ihtiyaçlarınız için.

İkinci el
sandviç panel

İkinci el sandviç panel alan bir yer arıyorsanız m2 büyüklüğü fark etmeksizin profesyonel destek MERTSAN’da!

2. el sandviç panel alımı konusunda kurumsal düzeydeki ihtiyaçlarınız için “Mail Destek” hattımızdan dakikalar içerisinde fiyat teklifi alabilirsiniz.

2. el sandviç panel fiyatları ile m² büyüklüğü fark etmeksizin
ikinci el sandviç panel alımı.

İkinci el sandviç panel fiyatları, birçok farklı faktöre bağlı olarak değişmektedir. Bu faktörler arasında panelin boyutu, kalınlığı, kullanılan malzemenin türü, panelin genel durumu, panelin bulunduğu coğrafi konum ve pazar koşulları yer alır.


Değerinde ödemeler alın.

Değerinde 2. el sandviç panel fiyatları ile sandviç panel alımı, sökümü.

Hemen Arayın

2. el sandviç panel fiyatları.

İkinci el sandviç panel fiyatları, panelin özelliklerine, kalitesine, ebatlarına, kullanım alanına ve piyasadaki talep durumuna göre değişiklik gösterebilir. Satmak istediğiniz 2. el sandviç paneller için birkaç adet görsel ile fiyat teklifi alabilirsiniz.

Whatsapp Destek

Sandviç panel nedir?

Sandviç panel, iki kat boyalı galvaniz sac veya alüminyum levha arasına belirli kalınlık ve yoğunlukta poliüretan enjeksiyon uygulanarak imal edilen çatı ve cephe kaplama, ısı yalıtım ve izolasyon malzemesidir. Bir başka deyişle sandviç paneller, yapıları dış etkenlere karşı koruyan, pratik ve ekonomik çözümler sunan sistemlerdir.

Sandviç panel sistemleri dayanıklı ve ekonomik olması nedeniyle birçok kullanım alanına sahiptir. Genel olarak söylemek gerekirse, sandviç paneller hafif ve modern yapı malzemeleri olduğu için, bina çatı ve cephelerini kaplamak, yalıtımlı iç bölmeler veya soğuk depolar elde etmek için kullanılır.

/ daha fazlası için
Sandviç panel nedir?

#çelik sandviç panel #çatı paneli #sandviç panel #alüminyum sandviç panel #cam elyaf sandviç panel #platik sandviç panel #ahşap sandviç panel

İkinci el sandviç panel fiyatları

Sandviç paneller dayanıklı yapı elemanları olduğu için ve montajının kolay olması nedeniyle oldukça tercih edilmektedir. Bu nedenle ikinci el sandviç panel fiyatları da ihtiyaç dahilinde oldukça merak edilmektedir. Sıfır fiyatlarına göre daha ekonomik seçeneklerin bulunduğu ikinci el sandviç panellerde fiyatlar sandviç panelin özelliğine ve durumuna göre değişmektedir.

Satmak istediğiniz ikinci el sandviç paneller sökülecek durumda ise bize ulaşarak adresinize keşif isteyebilirsiniz.

Çelik sandviç panel

Çelik levhaların arasına poliüretan, polistren veya diğer ısı yalıtım malzemeleri konularak üretilirler. Bu paneller hafif, dayanıklı ve yüksek sıcaklıkları tolerans gösterirler.

Alüminyum sandviç panel

Alüminyum levhaların arasına poliüretan veya diğer ısı yalıtım malzemeleri konularak üretilirler. Bu paneller de hafif, dayanıklı ve yüksek sıcaklıkları tolerans gösterirler.

Cam elyaf sandviç paneller.

Cam elyafı ve poliüretan gibi ısı yalıtım malzemeleri kullanılarak üretilirler. Bu paneller çok hafif ve yüksek sıcaklıkları tolerans gösterirler, ancak diğer türlerden daha pahalıdırlar.

Plastik sandviç paneller

Poliüretan, polistren veya diğer ısı yalıtım malzemeleri ile plastik levhalar arasında yapılırlar. Bu paneller daha hafif ve esnektirler, ancak diğer türlerden daha az dayanıklıdırlar.

Ahşap sandviç paneller

Ahşap levhaların arasına poliüretan veya diğer ısı yalıtım malzemeleri konularak üretilirler. Bu paneller yapıların doğal görünümünü koruyan ve estetik bir seçenek olarak kullanılabilirler, ancak diğer türlerden daha az dayanıklıdırlar.

Sandviç panel sökümü
için hemen destek alın.

Sandviç Panel Gönderileri

Tüm Gönderiler
sandviç panel nedir
  • Mertsan HURDA
  • #gönderen Mertsan HURDA
Nisan 4, 2023

Hurdacı firması
olarak neler yapıyoruz?

Faaliyet Alanlarımız

Mertsan HURDA, çevre dostu bir şirket olarak geri dönüşümün birçok alanında faaliyet göstermektedir. Sektördeki tecrübemiz, ekibimiz ve iştiraklerimiz ile tüm hizmetlerde şeffaf ve profesyonel destek sağlıyoruz.