preloader
  • İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJ HURDA ALIMI
  • SADECE KURUMSAL MAİLLERE CEVAP VERİLMEKTEDİR🎯

İkinci El Sandviç Panel Alımı   Adresten Sandviç Panel Alımı   #Marmara Bölgesinde Hizmet

Sandviç Panel Nedir?

Sandviç panel, iki kat boyalı galvaniz sac veya alüminyum levha arasına belirli kalınlık ve yoğunlukta poliüretan enjeksiyon uygulanarak imal edilen çatı ve cephe kaplama malzemesidir. Bir başka deyişle sandviç paneller, yapıları dış etkenlere karşı koruyan, pratik ve ekonomik çözümler sunan bir sistemdir.

Sandviç panel sistemleri dayanıklı ve ekonomik olması nedeniyle birçok kullanım alanına sahiptir. Genel olarak söylemek gerekirse, sandviç paneller hafif ve modern yapı malzemeleri olduğu için, bina çatı ve cephelerini kaplamak, yalıtımlı iç bölmeler veya soğuk depolar elde etmek için kullanılır.

2. el sandviç panel

İkinci El Sandviç Panel

Yukarıda belirttiğimiz gibi sandviç paneller birçok alanda kullanılan değerli yapı malzemeleridir. Dayanıklı bir yapıda olması nedeniyle ikinci el olarak ta alınıp satılan sandviç paneller, birçok hurdacı tarafından değerlendirilmektedir. İkinci el alüminyum sandviç panel fiyatları konusunda bir standart bulunmamakla beraber sandviç panelin yapısal özelliği, durumu gibi faktörler sandviç panellerin fiyatları belirlemektedir.

Sandviç paneller en çok endüstriyel tesisler, ticari yapılar, spor kompleksleri, soğuk depolar, sosyal yapılar, enerji santralleri, silolar, alışveriş merkezleri, tarım ve hayvancılık alanları ile geçici yapılarda kullanılır. Bu alanların kullanım ömürlerini doldurması, taşınması veya faaliyetlerine son verilmesi gibi durumlarda buralarda kullanılan sandviç paneller, 2. el sandviç panel olarak değerlendirilebilir.

İkinci El Sandviç Panel Alanlar – Mertsan

Mertsan Hurda olarak, bizim görevimiz ise tam olarak burada başlıyor..

Hurdacı olarak faaliyet gösterdiğimiz #Marmara bölgesinin tamamında birçok hizmet sunuyoruz. İkinci el sandviç panel alım satımı da bu hizmetlerden sadece biri. Yapılardan sökülmesi gereken sandviç panelleri gerekli güvenlik önlemleri ile sökerek tekrardan kullanılabilir bir hale getiriyoruz.

Sökümü yapılacak olan sandviç paneller için İstanbul içinden veya çevresinden bizlere ulaşarak destek alabilirsiniz. Hurdacı olarak sunduğumuz tüm hizmetlerde sürümden kazanmayı tercih ediyoruz. Bu nedenle sökülmesi gereken 2. el sandviç paneller için mümkün olan en iyi fiyatları sunmayı amaçlıyoruz.

İkinci El Sandviç Panel Fiyatları

Sandviç paneller dayanıklı yapı elemanları olduğu için ve montajının kolay olması nedeniyle oldukça tercih edilmektedir. Bu nedenle sandviç panel fiyatları da ihtiyaç dahilinde oldukça merak edilmektedir. Sıfır fiyatlarına göre daha ekonomik seçeneklerin bulunduğu ikinci el sandviç panellerde fiyatlar sandviç panelin özelliğine ve durumuna göre değişmektedir.

Satmak istediğiniz her nevi sandviç paneller sökülecek durumda ise bize ulaşarak ücretsiz keşif için randevu oluşturabilirsiniz.

ikinci el sandviç panel çatı sökümü ikinci el sandviç panel fiyatları

 

Sandviç panellerin yapısal özellikleri hakkında daha fazla bilgi için; https://tr.wikipedia.org/wiki/Sandviç_panel

Mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Gizlilik Politikası