• İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJ HURDA ALIMI
  • SADECE KURUMSAL MAİLLERE CEVAP VERİLMEKTEDİR🎯

Hurda
bakır alımı

_bize ulaşın

Bakır hurdası alan yerler olarak hurda bakır alımı süreçlerinde ihtiyaç tüm hurdacı hizmetleri için profesyonel düzeyde destek sağlıyoruz.

Bakır hurdası alan bir hurdacı arıyorsanız “Mail Destek” hattımızdan dakikalar içerisinde bilgi alabilirsiniz.

destek@mertsanhurda.com

Bakır alım
satımı
için geniş hizmet ağı.

Mertsan HURDA olarak,
geri dönüşümün her alanındayız.

Hurda Bakır Fiyatları

Bakır hurdanız mı var? İstanbul’da bakır alan yerler mi arıyorsunuz? Mertsan HURDA olarak hizmetinizdeyiz. Bakır satmak istiyorum, bakır nereye satılır? diyorsanız hurdanızı eksik tartmadan, değerinde ödeme yapıyoruz. Ayrıca, bakır alan firmalar arasında bakır fiyatlarını fabrika fiyatlarına oldukça yakın seviyede tutuyoruz.

Bakır hurdası alan hurdası firması
olarak profesyonel destek sağlıyoruz.

Bakır
alan hurdacı.

Mertsan HURDA, bakır hurdası alan hurdacı olarak oldukça geniş bir yelpaze sunar. Hurda bakır alımı, bakır alım satımı, hurda demir ve alüminyum alımı başta olmak üzere, kağıt hurdası, naylon hurdası ve ikinci el ürün alımı gibi pek çok hurdacı hizmetine tek çatı altında ulaşabilirsiniz.

Görsel ile teklif alın

Bakır alan
hurdacı firması.

Bakır hurdaları, enerji sektörü başta olmak üzere sanayi, inşaat, ulaşım, endüstriyel donanım ve tüketici ürünleri gibi birçok alanda çıkabilmektedir. Bu alanlarda atıl duruma geçen bakır malzemeler ise kesim, söküm ve yıkım gibi profesyonel işçilikler gerektirebilir. Aynı zamanda gereken işçiliğin güvenli ve profesyonel bir şekilde sunulması gerekir.

Özellikle bakır hurdası satmak isteyen işletmeler için bu durum yüksek hurda bakır fiyatları kadar önemlidir. Bakır hurdası alan hurdacı firması olarak bu önemin farkındayız ve hurda alım satım süreçlerini gerekli yetkinlik, şeffaflık ve doğru ekipmanlar ile yönetiyoruz. Hurda bakır fiyatları hakkında bilgi edinmek için hemen destek alabilir veya yüksek tonajdaki hurdalar için fizibilite araştırması isteyebilirsiniz.

Bakır Hurdası Alımı

Soyma
bakır nedir?

Yüksek bakır fiyatlarının yanı sıra, alınan hizmetin kalitesi ve süreçlerin şeffaflığı da oldukça önemlidir.

Soyma bakır hurdası, elektrik ve sinyal iletim hatlarında kullanılan kablo türlerinin yalıtkan ve iletken kısımlarının birbirinden ayrılması ile oluşan hurda bakır türüdür. Bu soyma işlemi endüstriyel makineler ile yapıldığı gibi tavsiye edilmese de yakılarak ta yapılmaktadır. Fakat kablo hurdalarının yakılması bakırın kalitesini dolayısıyla alacağınız hurda bakır fiyatını düşürecektir.

Bakır kablo hurdalarının soyma bakır fiyatları üzerinden değerlendirilmesi için kabloların yakılmaması, bakırın parlak ve canlı rengini koruması gerekir. Aksi halde hurdanız yanmış bakır fiyatı üzerinden değerlendirilir.

Soyma Bakır Fiyatı

Antigron kırma
bakır nedir?

Antigron kablonun bir diğer adı NYM kablodur. Bir veya birden fazla teli bulunan, üzerinde pvc kaplı özel bir yalıtkan bulunan alçak gerilim işlemlerinde kullanılan kablo çeşididir. Atıl duruma geçen antigron kablolar endüstriyel makineler yardımı ile ufak parçalar haline getirilmektedir. Bu ufak parçaların oluşturduğu bakır türüne ise antigron kırma bakır denir.

Antigton Bakır Fiyatı

TTR kırma
bakır nedir?

TTR kırma bakır, NYAF kablo topluluğu olarak bilinen kablo hurdalarının endüstriyel makineler ile soyulması ve sonrasında kırılması ile elde edilen hurda bakır türüdür. TTR kablolar, farklı damarlardan oluşan ve her damar içerisinde çok fazla bakır telin bir araya gelerek PVC kaplanması ile üretilmektedir.

TTR Bakır Fiyatı

Külçe bakır
hurdası nedir?

%98 Külçe bakır; hurda bakır, bakır ramatı ve bakır cevherinin ergitilerek kalıplara dökülmesi sonucu üretilen bakır çeşididir. Parlak ve metalik kızıl bir renge sahiptir. Külçe bakır, pirinç üretim tesislerinde pirinç takoz, çubuk, levha vb. üretiminde kullanılmaktadır.

Külçe Bakır Fiyatı

Lama bakır
hurdası nedir?

Lama bakır, yüksek akımlı ortamlarda, düşük ve orta voltaj anahtarlarında, trafolarda, elektrik panolarında, topraklamalarda, baz istasyonlarında, şalt istasyonlarında veya iletkenliğin istenildiği her ortamda kullanılan bakır türüdür. Bu alanlarda atıl duruma geçtiğinde ise hurda bakır lama fiyatları üzerinden geri dönüşüme dahil edilmektedir.

Lama Bakır Fiyatı

Kırkambar bakır
hurdası nedir?

Kırkambar bakır, yanık bakır olarak ta bilinen hurda bakır türlerinin en alt kalitesidir. Kablo hurdalarının yakılması ile elde edilen yanmış bakır veya bakırın lekeli ve cansız bir renge sahip olması kırkambar bakır türüne örnektedir.

Kırkambar Bakır Fiyatı

Hurda bakır
talaşı nedir?

Hurda bakır talaşı, bakır levhaların / parçaların torna ve freze gibi endüstriyel makinelerde işlenirken ortaya çıkan toz ve küçük parçalarıdır. Bu parçalar tekrardan kullanılamazlar ve hurda bakır talaşı fiyatı üzerinden geri dönüşüme dahil edilirler.

Hurda Bakır Talaşı Fiyatı

Hurda bakır
alan fabrikalar.

Hurda bakır alan fabrikalar farklı sektörler için çeşitli form ve kalitelerde bakır ve bakır alaşımları üreten büyük-küçük ölçekteki işletmelerdir. Fabrikalara bakır hurdası satmak için belirli tedarikçi şartlarının karşılanması gerekir. Bireysel hurda satışlarında teknik şartların karşılanması pek mümkün değildir.

Bu nedenle bakır hurdası alan hurdacı firmaları ile hurdanızı geri dönüşüme dahil edebilirsiniz. Hurdacı firmaları arasında fiyat farklılığı olsa da hurdacı firmalarının fabrika fiyatlarının üzerinde fiyat vermeleri düşünülemez. Bu konuda Mertsan Hurda olarak hurda bakır fiyatlarımızı fabrika fiyatlarına olabildiğince yakın tutmaya çalışıyor ve sağlıklı ticari ilişkiler kurmak için azami gayret gösteriyoruz.

Hurda bakır
alım fiyatları.

Bakır saf halde veya alaşım olarak kullanılan değerli bir metaldir. Dolayısıyla hurdanın içerdiği bakır oranı ve kalitesine göre hurdanın türü yani alacağınız hurda bakır fiyatı değişecektir.

Hurda bakır alım fiyatları, Londra Metal Borsasında belirlenen emtia fiyatına göre belirlenmektedir. Ek olarak bakır alım fiyatlarını etkileyen diğer birçok etken söz konusudur. Döviz kuru etkisi, arz-talep, pazar koşulları ve hurda özelinde etkili olan faktörler olarak sıralayabiliriz.

Bu nedenle hurda bakır fiyatları için standart bir fiyattan söz edemeyiz. Fabrikaların belirlediği hurda bakır alım fiyatları üzerinden hurdanın durumuna göre teklif sunabiliriz. Bakır hurdası alanlar arasında ücretsiz keşif desteğimiz, anlık bilgi alabileceğiniz whatsapp ve mail destek hatlarımız ile satmak istediğiniz bakır hurdaları için teklif alabilirsiniz. Mertsan HURDA olarak, fiyatları belirleyen faktörleri dikkate alarak pazar koşulları dahilinde minimum kâr oranlarımız ile en iyi teklifleri sunmaya gayret gösteriyoruz.

marmara bölgesi hurdacı

Hurda bakır alım satımı haricinde sektördeki iştiraklerimiz ile birçok hizmet sunmaktayız. Fabrika sökümü, tesis yıkımı, ikinci el sandviç panel sökümü, 2. el konteyner alımı ve ikinci el lokanta malzemeleri alımı gibi pek çok hizmet için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Hurda bakır fiyatları haricinde, hurda demir fiyatları ve hurda alüminyum fiyatları gibi birçok güncel hurda fiyatlarını kontrol edebilirsiniz.

Güncel hurda fiyatları

Bakır hurdası alan
hurdacı firması.

Hurda bakır alım satımı
haricinde neler yapıyoruz?

Faaliyet Alanlarımız

Mertsan HURDA, çevre dostu bir şirket olarak geri dönüşümün birçok alanında faaliyet göstermektedir. Tecrübemiz, ekibimiz ve sektördeki iştiraklerimiz ile tüm hurdacı hizmetlerinde profesyonel düzeyde destek sağlıyoruz.