• Erol GÜNEY — 0532 653 5048
  • EXPRESS Hurdacı ®

Kadıköy Hurdacı

Kadıköy hurdacı ihtiyaçlarınız için sunduğumuz hizmetler ile sizde geri dönüşüme katkıda bulunun. ıstanbul Kadıköy’ de yıllardır hurdacı olarak faaliyet gösteren firmamız bugüne kadar tonlarca hurdayı geri dönüşüme kazandırdı.
Hurdaların geri dönüşüme kazandırılması hem kendi bütçenize katkı sağlarken hem de ülkemizin ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Çünkü hurda metallerin geri dönüşüme kazandırılması %95 oranında enerji tasarrufu sağlamaktadır. Buda hem tabii kaynakların korunması hemde daha düşük enerji ile aynı ham madde ihtiyacının karşılanması demektir.

Güzel sahili ve sosyal zenginliği ile ön plana çıkan Suadiye’ de, hurdacı olarak hizmet veriyoruz. Geri dönüşümün bilincinde olan firmamız birçok işletmeye ve bireysel müşterilerine doğrudan hizmet vermektedir.

Kadıköy hurdacısı olarak bölgeden hurda alım satımı yapan firmamız, hurdaların karşılığında gelen ödemesini nakit olarak yapmaktadır. Ve işlerimize, sadece hurdayı karıştırarak çalışıyoruz. Sadece Kadıköy için değil, tüm ıstanbul hurdacı ihtiyaçlarınızda bize ulaşabilirsiniz.

Kadıköy Hurdacıya WhatsApp’tan Ulaşın

Kadıköyde hurdacı mı arıyorsunuz? Mertsan Hurda® olarak 20 yıldır ıstanbul içinde hurdacılık yapıyoruz. ıhtiyaçlara yönelik çözümler ile birçok ilçeden hurda alımı yaptık.

WhatsApp uygulaması üzerinden firmamıza ulaşarak anında fiyat desteği alabilirsiniz. Bunun için ise öncelikle;

Hurdanızın türünü kontrol edin ve karışık durumda olup olmadığını gözlemleyin.
Hurdanızın birkaç açıdan detaylı olarak fotoğrafını çekin.
Tahmini gelebikecek ağırlığını veya biliyorsanız net ağırlığını söyleyin.
Daha sonra ilçe ve mahalle bilgisi ile, WhatsApp üzerinden bize gönderin.

Bu aşamadan sonra firmamız, size en kısa sürede fiyat desteği sağlayacaktır. Anlaşmanın sağlanması halinde ise, müsait olduğunuz gün ve saat içinde deneyimli ekibimizi adresinize yönlendireceğiz.

Kadıköy Hurdacısı Olarak Alım Yaptığımız Hurdalar

Kadıköy’ de birçok konuda hurda alımı yapan firmamızın sıkça alım yaptığımız hurda çeşitlerini ve hizmetleri maddeler halinde belirteceğiz. Dünya üzerinde yaklaşık olarak her yıl 400 milyon hurda metal geri dönüşüme kazandırılmaktadır.

Sizde, bireysel veya kurumsal olarak Kadıköy hurdacı ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçecerek geri dönüşüme katkıda bulunabilirsiniz. Erenköyde hurdacı arıyorsanız veya Fikirtepede hurdacı arıyorsanız bize, ister whatsapp üzerinden ister direkt arayarak ulaşabilirsiniz.

Kadıköy’ de Hurda Alım Satımı

Kadıköyde hurda alanlar arasında faaliyet gösteren firmamız ile tüm hurda metal çeşitleriniz için iletişime geçebilirsiniz. Direkt olarak firma yetkilimiz Erol GÜNEY’ e ulaşabilir ve hurda fiyatları konusunda teklif isteyebilirsiniz.

Kadıköy İkinci El Lokanta Malzemeleri Alımı

Fikirtepe hurdacı ihtiyaçlarınız’da profesyonel çözümler sunan firmamız, ikinci el inşaat malzemeleri alımı da yapmaktadır. Kadıköy ve çevresinde ki hurdacılar arasında daha geniş araç filosu ile istenilen adresten hurda alımı ve ikinci el hurda malzeme alımı yapabilmektedir.

Suadiye Hurdacı Firmasıyla Çelik Çatı Sökümü

Hurdacı olarak, Kadıköy bölgesinde çelik çatı sökümü yapıyoruz. Yıkılacak veya yenilecek tüm yapılardan çelik çatı sökümü yaparak bu hurdaları geri dönüşüme kazandırıyoruz. Çeliğin geri dönüştürülmesi, kaynağından çıkarılmasına oranla %56 oranında enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Kadıköy Hurdacı’dan Fabrikalara Konteyner Hizmeti

Kadıköy hurdacıları olarak, işletmeleriniz için veya fabrikanız için konteyner hizmeti sunuyoruz. Fabrikalarda birikecek hurda çeşitleriniz için konteyner bırakıyor ve belirli periyodlarda bu konteynerleri boşaltıyoruz.

Author avatar
Mertsan Hurda
Hurdacı mı Arıyorsunuz? Hurdacı ihtiyaçlarınız için daha iyi fiyat teklifleri ile adresten hurda alımı yapıyoruz.

Yorum Yapmak İstermisiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.