Fiyatlar
Kadıköy Hurdacı ( Göztepe Hurdacı ) — MERTSAN ✔️

Mertsan Hurda ®

İstanbul Kadıköy Hurdacı

Kadıköy hurdacı ihtiyaçlarınız için deneyimli saha ekibimiz ile #biz #hazırız. İstanbul Kadıköy hurdacı firması olarak tüm hurda alım satım süreçlerinde özveriyle çalışıyoruz ve güncel hurda fiyatları uyguluyoruz.

Biz Kimiz?

Mertsan Hurda ® olarak yıllardır İstanbul içinde ve İstanbul dışından bir çok kurumsal ve bireysel müşterimize hizmet vermiş bir hurdacı firmasıyız. Bugüne kadar tonlarca hurda metali geri dönüşüme kazandırdık ve çalışmalarımıza devam ediyoruz..

Hangi Hurdaları Alıyoruz?

Hurdacı firması olarak bir çok hurda metalin ve diğer bir çok hurdanın alımını yapıyoruz. Satmak istediğiniz tüm hurda çeşitleriniz için iletişime geçerek fiyat sorabilir ve ücretsiz keşif ekibimizin adresinize yönlendirilmesini isteyebilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimiz Nereleridir?

Hurdacılık sektörüne adım attığımız günden bugüne hizmet bölgelerimizi sürekli olarak genişletmekteyiz. İlk başta İstanbul içinde başlayan hizmetimiz bugün Edirne, Tekirdağ, Kırklareli, Çanakkale ve Kocaelidir.

Kadıköy Hurda Alımı

Kadıköy hurdacısı olarak bir çok hurda metalin alımını yapıyoruz.

 • Hurda Bakır Alımı
 • Hurda Demir Alımı
 • Hurda Alüminyum Alımı
 • Hurda Kablo Alımı
 • Hurda Krom Alımı

Kadıköy Hurdacı Hizmeti

Hurdacı olarak başka neler yapıyoruz? İkinci el alım satımı ve çok daha fazlası..

 • İkinci el lokanta malzemeleri alımı
 • İkinci el inşaat malzemeleri alımı
 • İkinci el kapı, pencere vb. gibi malzeme alımı

Diğer Hizmetlerimiz

Hurdacı firması olarak diğer hizmetlerimize göz atın..

 • Bina Yıkımı Sökümü
 • Fabrikalara Sökümü Yıkımı
 • Fabrikalara Konteyner Hizmeti

Mertsan

Kadıköy Hurdacı Firması

Kadıköy hurdacı ihtiyaçlarınız için Mertsan Hurda olarak tüm geri dönüşüm süreçlerinde yanınızdayız. Hurda alım satımında uyguladığımız minimum kâr oranlarımız ile hurdanız için daha yüksek teklifler alabilirsiniz..

İstanbul, hurdacılık sektörü ve daha birçok sektör için oldukça önemlidir. Milyonlarca insanın bulunduğu İstanbul’ da, sunduğumuz hurdacılık hizmetini en iyi şekilde sunmaya amaçlıyoruz ve bu doğrultuda özveriyle çalışıyoruz.

Gerek deneyimli saha ekibimiz ile gerek güncel hurda fiyatlarımız ile bireysel ve kurumsal hurdacı ihtiyaçlarınız için #biz #hazırız.

Kadıköy Hurda Alan Yerler

Kadıköy hurdacı firması olarak geri dönüşümün ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Hurda metallerin geri dönüşümü başta olmak üzere birçok malzemenin geri dönüştürülmesi geleceğimiz için oldukça önemlidir.

Bilindiği üzere tüm tüketici ürünleri ve sanayi alanında kullanılan bakır, demir vb. gibi malzemeler doğal kaynaklardan çıkarılmakta ve işlenip ham madde formuna getirilmektedir. Ham madde ihtiyacının doğal  kaynaklardan karşılanması ise beraberinde bir takım sorunları getirmektedir.

Bunlar basit göremeyeceğimiz ve ekosisteme zarar veren sorunlardır. Örneğin, genel bir tabirle, 4 ton boksit cevherinden 2 ton alümina, 2 ton alümina’ dan ise 1 ton alüminyum üretilir. Bu üretim aşamalarında harcanan enerji, atmosfera salınan sera gazı ve doğal yaşamında tahrip edilmesi ile sonuçlanır.

Fakat hurdacılar tarafından satın alınan hurda alüminyumun geri dönüştürülmesi ile %95 oranında enerji tasarrufu sağlanabilmektedir.

Bize Ulaşın

Kadıköy Hurdacı Telefonu

Telefon
Ph: +90532 653 5048

Email Adresimiz
erolguney@mertsanhurda.com

Fiziksel Adresimiz

Akşemsettin Mh. Kazım Karabekir Cd.
No:53 – Mertsan Hurda ®
Esenyurt / İSTANBUL

Hurdacı mı Arıyorsunuz?

İstanbul’ da veya başka bir ilde, kurumsal düzeyde hurdacı ihtiyaçlarınız için hazırız. Mertsan Hurda ve Geri Dönüşüm® olarak yüksek işlem hacmine ve sektörel olarak deneyimli bir ekibe sahibiz.