• İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJ HURDA ALIMI
  • SADECE KURUMSAL MAİLLERE CEVAP VERİLMEKTEDİR🎯
MERTSAN ® tüm hurdacı ihtiyaçlarınız için.

Kadıköy Hurdacı

Kadıköy hurdacı firması, Mertsan HURDA! Kadıköy hurdacıları olarak adresten hurda alım hizmetimizle size kolaylık sağlıyoruz. Hemen, hurdanıza özel teklif alın.

0532 653 5048

Bölgede işletmeniz için hurdacı arıyorsanız, kesinlikle doğru yerdesiniz! Hurdanızın aylık tonajına bağlı olarak en iyi hurda fiyatları ile yüksek karlılık sağlayın.

Tamamen şeffaf süreçler ile tanışın..

Kadıköy Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları ortalama verilmiştir.

Hurda demir fiyatları:

Güncelleme: 23.5.2024Fiyatlar Yaklaşıktır
DKP Demir11,50 TL
EKSTRA Demir11,30 TL
Toplama Demir10,50 TL
Demir Talaşı8,50 TL
Pik Döküm10,00 TL
İnşaat Yıkım Hurdası10,50 TL
Hurda Teneke3,00 TL

Hurda bakır fiyatları:

Güncelleme: 23.5.2024Fiyatlar Yaklaşıktır.
Soyma Bakır Fiyatı290,00 TL
Lama Bakır Fiyatı290,00 TL
Antigron Kırma Bakır Fiyatı290,00 TL
TTR Kırma Bakır Fiyatı290,00 TL
%98 Külçe Bakır Fiyatı275,00 TL
Bakır Talaşı Fiyatı270,00 TL
Kırkambar Bakır ( Yanık Bakır ) Fiyatı270,00 TL
Kızıl Parça Rg5 ( Dişli, Burç vb. ) Fiyatı260,00 TL
Kızıl Talaşı RG5 Fiyatı245,00 TL

Hurda Maden Fiyatları Hurda Alüminyum Fiyatları Hurda Krom Fiyatları Hurda Sarı Fiyatları Hurda Kablo Fiyatları

Kadıköy hurdacı hizmetleri.

Kadıköy, Suadiye, Erenköy ve Koşuyolu’ndaki tüm hurdacı ihtiyaçlarınızda güvenilir, hızlı hizmetler alın. Tonajüst limiti olmadan tüm hurdanıza nakit ödeme Mertsan HURDA’da!

WhatsApp Destek

Kadıköy En Yakın Hurdacı

Mertsan HURDA, güvenilir ekipleri ve modern araçları ile Kadıköy’deki en yakın hurdacılar arasındadır. Hurdalarınızı en iyi fiyatlarla değerlendirmek için vakit kaybetmeyin!

destek@mertsanhurda.com

Suadiye hurdacı

Suadiye hurdacı firması olarak, bireysel tüketicilerden ve bölgedeki işletmelerden metal hurdaları, kağıt ve naylon hurdaları alıyoruz. Çevreye katkıda bulunarak atıkların geri dönüşümüne yardımcı oluyor, aynı zamanda ekonomiye de destek sağlıyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyeti ve ihtiyaçları doğrultusunda, hurda alımlarında gerekli işçilik işlemlerini de deneyimli ekibimizle sunuyoruz. Hurdaların kesimi, sökümü, ayırımı gibi işlemler profesyonelce yapılırken, müşterilerimiz bu süreçte işlerine odaklanabilirler. Ayrıca, hurda satışı yapan müşterilerimize nakliye konusunda da destek sağlıyoruz.

Suadiye hurdacısı Mertsan HURDA, müşterilerine en iyi hurda fiyatlarını sunmayı hedeflemektedir. Hurdalarınızın ağırlığı, cinsi ve piyasa koşullarına göre hurdanızın kilo fiyatını en iyi şekilde belirleyeceğimizden emin olabilirsiniz. Hurdalarınızı bizimle satmanın avantajları arasında çevre dostu bir yaklaşım, ekonomik kazanç ve profesyonel hizmetler yer almaktadır.

Deneyimli ekibimiz ve modern araçlarımızla, hurdalarınızı adresinizden alarak geri dönüşüm sürecine kazandırıyoruz. Kadıköy Suadiye hurdacısı olarak, kaliteli hizmet anlayışımızla müşterilerimize en iyi hurdacılık hizmetini sunmayı amaçlıyoruz. Hurda satışı yapmak veya hurda alımı hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mertsan HURDA ile yüksek karlılık sağlayın!

/ Anlık Destek
Hurda Demir

dkp hurda ekstra hurda pik hurda hurda toplama demir hurda demir talaşı


/ Hızlı Keşif
Hurda Bakır

hurda soyma bakır lama bakır antigron bakır hurdası külçe bakır hurdası kırkambar bakır bakır talaşı


/ Güncel Fiyatlar
Hurda Alüminyum

levha alüminyum tel alüminyum hurdası alüminyum profil hurdası matbaa kalıbı hurdası kutu alüminyum sert alüminyum hurdası çatı alüminyum hurda piston


/ Profesyonel İşçilik
Hurda Krom

304 krom hurdası310 krom hurdası 403 krom hurdası 316 krom hurdası 201-202 krom hurdası krom talaşı


/ Sıfır Değer Kaybı
Hurda Sarı

ms-70 sarı hurdası araiş ms-64 hurdası hurda ms-58 külçe çubuk ucu sarı hurda fermuar talaşı kırkambar sarı oto radyatör hurdası su saati hurdası sarı talaşı vana, musluk hurdaları


/ Nakit Ödeme
Hurda Kablo

hurda karışık kablo antigron kablo hurdası hurda ttr kablo enerji kablosu tesisat kablosu hurdası fare yemez kablo çelik zırhlı kablo ptt kablo hurdası


/ Kurumsal Referanslar
Hurda Kurşun

levha kurşun hurdası kurşun çatı sökümü çatı minare sökümü kurşun boru hurdası hurda külçe kurşun


/ Profesyonel Hizmetler
Hurda Nikel

şablon nikel hurdası anot nikel hurdası turbo nikel hurdası nikel çapağı


/ Geri Dönüşüm
Hurda Çinko

çinko hurdası külçe çinko hurdası


/ Mertsan HURDA ®
Hurda Karton

1. hamur kağıt hurdası karışık kağıt karton hurdası hurda okul kitabı a4 fotokopi kağıdı peçete hurdası kullanılmış gazete kullanılmamış gazete bristol kağıt kuşe kağıt hurdası hurda dergi iplik bobin hurdası ofset baskı bozuğu


/ İstanbul Hurdacı Firması
Hurda Plastik

plastik hurdası naylon hurdası şeffaf naylon hurdası çıkma pimapen a4 fotokopi kağıdı elteks hurdası plastik palet pleksi hurdası pet şişe hurdası kırkambar plastik hurdası renkli pleksi hurdası karışık pleksi hurdası renkli naylon hurdası

Erenköy hurdacı

Kadıköy, Erenköy mahallesinde, çelik çatı sökümü, sandviç panel sökümü ve çelik konstrüksiyon sökümü gibi pek çok hurdacılık hizmeti sunuyoruz.

Çelik çatı sökümü hizmetimiz, müşterilerimize güvenli bir şekilde çatı sökümü yapma imkanı sunuyor. İhtiyaçlarınıza göre uygun ekipmanlarla çalışarak, çatı söküm işlemini en hızlı ve en güvenli şekilde gerçekleştirerek geri dönüşümünü sağlıyoruz. Ayrıca, çatı malzemelerinin de taşınması konusunda da müşterilerimize destek sağlıyoruz.

Sandviç panel sökümü hizmetimiz ise, müşterilerimize ekonomik bir seçenek sunuyor. Sandviç paneller, genellikle çelik konstrüksiyonlu binalarda kullanılır ve bunların söküm işlemi oldukça zor ve uzun sürebilir. Ancak, uzman ekibimiz sayesinde sandviç panel söküm işlemini hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Çelik konstrüksiyon sökümü hizmetimiz ise, müşterilerimizin inşaat alanlarındaki ihtiyaçlarına yönelik olarak sunulmaktadır. Bu hizmetimiz sayesinde, müşterilerimiz inşaat alanlarında yer alan çelik konstrüksiyonlarının söküm işlemlerini hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirler.

Kadıköy, Erenköy mahallesinde hurdacı olarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Deneyimli ekibimiz ve modern ekipmanlarımızla, hurdacılık hizmetlerimizi en yüksek kalitede sunuyoruz. Hizmetlerimiz ile hurdanızı en iyi şekilde değerlendirmek için vakit kaybetmeyin, bize ulaşın.

Kadıköy Hurdacı İletişim.