preloader
  • İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJ HURDA ALIMI
  • SADECE KURUMSAL MAİLLERE CEVAP VERİLMEKTEDİR🎯

Hurda nikel fiyatları, döviz kuru ve LME verilerine göre günlük olarak değişebilir. Ağırlıklı olarak paslanmaz çelik üretiminde kullanılan nikel, korozyona karşı üstün direnci ile endüstri ve son tüketici ürünlerinde kullanılmaktadır. Atıl duruma geçen hurda nikel çeşitleri ise güncel hurda nikel fiyatları üzerinden değerlendirilmektedir.

Hurda Nikel Fiyatları —KG FİYATI
Hurdanız İçin Lütfen Teklif İsteyiniz
Hurda Şablon Nikel Fiyatı0,00 TL
Hurda Anot Nikel Fiyatı0,00 TL
Turbo Nikel Hurdası0,00 TL
Hurda Nikel Çapağı Fiyatı0,00 TL

Doğru Hurda Nikel Fiyatları, Mertsan’ da!

Hurda fiyatları, arz-talep ekonomi yasalarına göre belirlenmektedir. Londra Metal Borsasında belirlenen nikel fiyatları, doğrudan hurda nikel fiyatını belirlemektedir. Ülkemizde ise ayrıca döviz kuru hesaba katılarak nikelin hurda fiyatı belirlenmektedir.

Oluşturulan bu fiyatlar fabrika alım fiyatları olmakla birlikte, hurdacılar tarafından alacağınız fiyatlar hurdanın durumuna, konumuna ve tonajına bağlı olarak değişebilmektedir. Tüm bunlara ek olarak hurdanıza değerinde ödeme almak istiyorsanız doğru seçimler yapmalısınız.

Sitemizde yayımlanan hurda nikel fiyatları, ortalama fabrika alım fiyatladır. Bu nedenle hurdanız için alacağınız fiyat, liste fiyatından farklı olacaktır. Hurdanızın durumu, konumu ve tonajını whatsapp destek hattımızdan belirterek anlık fiyat teklifi alabilirsiniz. Belirli tonajın üzerindeki nikel hurdaları için ise ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

Mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Gizlilik Politikası