preloader
  • İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJ HURDA ALIMI
  • SADECE KURUMSAL MAİLLERE CEVAP VERİLMEKTEDİR🎯

Hurda krom
fiyatları

Krom hurda fiyatı, paslanmaz hurda fiyatları, 304 kalite hurda krom, 316 kalite hurda krom, 310 kalite hurda krom, 430 kalite hurda krom ve 201-202 kalite hurda krom fiyatları!

fiyatları göster

Hurda demir ve nikel fiyatlarına göz atın.

7/24 güncel paslanmaz hurda fiyatları mertsanhurda.com'da!

Güvenilir ticaret, güvenilir hurda krom fiyatları.


hurda krom
fiyatı

krom hurda fiyatı

Paslanmaz hurda fiyatları, piyasa koşullarına göre ortalama olarak verilmektedir. Krom hurdasının fiyatı hurdanın tonajı, konumu ve kalitesine göre değişebilir. Aynı şekilde hurdanın kesim, söküm gibi ekstra işçilik gerektirmesi paslanmaz hurdasının fiyatını etkileyebilir. Bu nedenle kromun kg fiyatı için fiyat teklifi isteyiniz.

etkenler bilmeniz gerekenler

Paslanmaz hurda fiyatları ortalama olarak verilmektedir. ⭐

316 Kalite Krom36,00 TL
316 Kalite Krom Talaşı30,00 TL
304 Kalite Krom27,00 TL
304 Kalite Krom Talaşı21,00 TL
310 Kalite Kromsorunuz
310 Kalite Krom Talaşısorunuz
430 Kalite Krom Hurdası9,00 TL
201 Kalite Krom Hurdası9,00 TL
202 Kalite Krom Hurdası9,00 TL

Hatasız
doğru
tartım!

Eksiksiz
değerinde
nakit ödeme.

Kesim,
söküm, yıkım
desteği.

Mail
whatsapp
anlık destek.

Adresten krom
hurdası
alımı.

LME ve
döviz kuru
ile güncel fiyatlar.

Hurda kromun
kilosu ne kadar?

25.01.2023 tarihi itibarıyla, 316 hurda kromun kilosu 36,00 TL, 304 kalite hurda kromun kilosu 27,00 TL, 430 kalite ve 201-202 kalite hurda kromun kilosu 9,00 TL’ dir. ( Fiyatlar, anlık değişebilir MERTSAN )

bilmeniz gerekenler

Paslanmaz hurdanız
ne durumda?

mertsanhurda.com

Hurdacılar tarafından hurda krom fiyatlarının belirlenmesinde en önemli etken hurdanın bulunduğu durumdur. Hurdaların geri dönüşüme hazır olması veya sökülecek, kesilecek durumda olması işçilik ve zaman gibi ekstra maliyetler oluşturabilir. Bu nedenle hurdanızın durumu gereken işçiliğe göre farklılık gösterebilir.

Krom hurdasının
türü nedir?

mertsanhurda.com

Paslanmaz hurda fiyatları hurdanın türüne göre belirlenmektedir. Krom malzemeler çeşitli ihtiyaçlar için farklı metal türleri ve oranları ile üretilmektedir. Bu nedenle krom hurdasının içerdiği krom, nikel veya diğer metal oranına göre fiyatları değişmektedir. Atıl duruma geçtiklerinde analiz edilerek sahip olduğu metal türü ve oranına bağlı olarak fiyatları belirlenmektedir.

Hurdanız
ne kadar kaliteli?

mertsanhurda.com

Paslanmaz hurdasının kg fiyatı belirlenirken hurdanın kalitesi oldukça önemlidir. Hurdanın metal veya metal olmayan maddeler içermesi hurdadan çıkabilecek fire oranını artırmaktadır. Bu nedenle hurdaların ayrıştırma işleminde ekstra iş yükü oluşturması paslanmaz hurdasının kilo fiyatını etkilemektedir.

Paslanmaz hurdanız
kaç kilogram?

Tüm hurda türlerinde olduğu gibi hurda krom fiyatlarının belirlenmesinde hurdanın tonajı en önemli faktörlerden biridir. Satışı yapılacak olan krom hurdasının yüksek tonajda olması nakliye, işçilik vb. gibi maliyetleri azaltmakla ve toplamda edilecek kâr oranını artırmaktadır. Bu nedenle paslanmaz hurdası alan hurdacılar hurdanın toplam ağırlığına göre fiyat teklifi oluşturmaktadır.

Hurdanız
hangi konumda?

mertsanhurda.com

Atıl durumuna geçen krom hurdalarını değerlendirmek istediğinizde krom fiyatını etkileyecek bir diğer etken hurdanın konumudur. Yüksek tonajdaki hurda türlerinde hurdanın konumu önemli olmazken düşük tonajdaki hurdalarda fiyat etkilenebilmektedir. Hurdanın geri dönüşüm merkezine olan uzaklığı ekstra nakliye ve zaman maliyeti oluşturacağı için hurda krom fiyatında dikkat edilmektedir.

Türkiye geneli krom
hurdası alımı.

Yüksek tonajdaki krom hurdaları için Türkiye geneli hizmet sunuyoruz.

19+ Hurdacı
Hizmeti

Paslanmaz hurdası alımı haricinde 19’dan fazla hurdacı hizmetine kolayca erişin.

Hurda krom alımında
işçilik desteği.

Hurdaların kesimi, sökümü ve yıkımı gibi tüm ihtiyaçlarda profesyonel destek.

Anlık
Geri Bildirim

Satmak istediğiniz krom hurdaları için en kısa sürede geri bildirim alın.

Hurda krom fiyatlarında bilinmesi gerekenler.

Görsel ile teklif alın
01

hurda kromun kilogram fiyatı nasıl belirleniyor?

mertsanhurda.com

Krom, tek başına kullanıldığında çok verimli bir element değildir. Genellikle diğer metaller ile birlikte alaşım olarak kullanılmaktadır. Örneğin, 316 kalite hurda krom yaklaşık %16 krom ve %10 nikelden oluşmaktadır. Yine aynı şekilde 310 kalite hurda krom yaklaşık %25 krom ve %20 oranında nikel içermektedir. Bu nedenle hurda krom fiyatlarının belirlenmesinde krom fiyatına ek olarak nikel fiyatı da etkili olmaktadır. Fabrika ve dökümhaneler krom-nikel fiyatları üzerinden geri dönüşüm maliyetlerini ( belirli oranda ) düşerek hurdanın kalitesine göre paslanmaz hurda fiyatını oluşturur. Hurdacı firmaları ise fabrika fiyatları üzerinden nakliye, işçilik ve kâr gibi faktörlere bağlı son tüketici fiyatını oluşturur.

02

yüksek krom fiyatlarındaki risk nedir?

mertsanhurda.com

Tüketici olarak en yüksek hurda krom fiyatını almak her ne kadar makul görünse de bazı hurda fiyatları manipüle amaçlıdır. Piyasa koşullarının çok üzerinde ki hurda paslanmaz fiyatları bazen gerçeği yansıtmadığı gibi her işin mümkün olan bir seviyesi olduğunu unutmamak gerekir. Bazı firmaların, fabrikalar ile aynı fiyatları hatta üzerinde fiyatlar yayınlaması haksız rekabet oluştururken, sundukları hurda fiyatları ile diğer hurdacılardan hurda alımı yapmazlar. Zira işletmelerin nakliye, işçilik ve kâr gibi nedenlerle fabrika fiyatlarında teklif vermesi mümkün değildir. Bu durum hurdanın eksik tartılma ihtimalini ortaya koymakla birlikte hurdanızın tonajını bilmeniz zarar uğramamak için en ideal çözümdür.

Doğru hurdacı firması, doğru krom fiyatları.

Paslanmaz hurdası
haricinde hangi
hurdaları alıyoruz?

_bize ulaşın

Mertsan HURDA, çevre dostu bir şirket olarak geri dönüşümün birçok alanında faaliyet göstermektedir. Sektördeki tecrübemiz, ekibimiz ve iştiraklerimiz ile tüm hizmetlerde profesyonel destek sağlıyoruz.

Hurda Alım Satımı
Hurda Alım Satımı

LME ve döviz kuruna göre oluşturulan hurda fiyatları ile tonaj limiti olmadan birçok hurda için geri dönüşüm desteği sağlıyoruz.

_hurda alımı
Bakır HurdasıNikel Hurdası
Demir HurdasıÇinko Hurdası
Alüminyum HurdasıElektronik Hurdası
Krom HurdasıKağıt Hurdası
Kablo HurdasıTitanyum Hurdası
Sarı HurdasıDiğer Alaşım Hurdaları
Kurşun Hurdası

Mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Gizlilik Politikası