• Erol GÜNEY — 0532 653 5048
  • EXPRESS Hurdacı ®

Hurda Kablo Fiyatları

Hurda kablo fiyatlarını mı merak ediyorsunuz? Hurda kablo fiyatları, bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik göstebilmektedir. Bu faktörler nedir diyorsanız lütfen okumaya devam ediniz.

Hurda Kablo Çeşitleri KG. Fiyatı
Hurda Kablo Karışık
Fare Yemez Kablo
Antigron Kırma Kablo
TTR Kırma Kablo
İçi Çelik Kablo
Tek Damarlı Kablo Tesisat Tipi
Yeraltı Enerji Kablosu

 

Tüm hurda fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız hurda fiyatları sayfamıza göz atabilirsiniz.

  • Adresten Hurda Alımı

  • Benzersiz Fiyat Teklifleri

  • Profesyonel Hizmet

hurda kablo fiyatları
istanbul hurda kablo fiyatları

Hurda Kablo Fiyatları Hakkında

Hurda kablo alımı firmamız bünyesinde tüm Türkiye' den yapılmaktadır. Envanterimizde bulunan araçlarımız ile tonajı fark etmeksizin her bölgeden hurda kablo alımı yapabiliyoruz. Yüksek işlem hacmine sahip firmamız ile ne kadar hurda kablonuz varsa nakit ödeme imkanı ile satabilirsiniz.

Mertsan Hurda® olarak firmamız edinilmiş sektör tecrübesi ile tüm İstanbul’a ve yakın çevre illere hurdacı olarak hizmet vermektedir. Geri dönüşüm sektörünün gerekliliği konusunda hem dijital tarafta hem de fiziksel olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Elektrik elektronik sanayisinde kullanılan kabloların içinde ki bakır çeşitli işlemlerden geçirildikten sonra soyma bakır olarak işlem görmektedir. Plastik kısmından ayrılan bakırın değeri artmaktadır. Fakat kablonun içinde ki bakırı çıkartmak için yakarsanız, bakırın kalitesini düşürmüş olursunuz.

Hurda Kablo Fiyatları

Hurda kablo fiyatları çeşidine ve kalitesine göre değişebilmektedir. En güncel fiyatlar için bize ulaşarak direkt fiyat teklifi alabilirsiniz. Whatsapp üzerinden veya diğer iletişim kanallarımız aracılığı ile hurda kablo fiyatları veya hurda bakır fiyatları hakkında fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Hurda kablo karışık – 00 ₺

Fare yemez kablo – 00₺

Antigron kırma kablo – 00₺

TTR kırma kablo – 00₺

İçi çelik kablo – 00₺

Tek damarlı kablo tesisat tipi – 00₺

Enerji kablosu yeraltı – 00₺

Hurda kablolar hakkında daha fazla bilgi almak için hurda bakır alımı içeriğimize göz atabilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.