Hurda Kablo Fiyatları

Yüksek tonajdaki kablo hurdanız için lütfen teklif isteyiniz..

Bakır Kablo Hurda Fiyatı

Hurda kablo fiyatları belirlenirken birkaç faktör göz önünde bulundurulur. Bakır kablo hurda fiyatları için aşağıdaki fiyat listesine göz atabilir veya doğrudan bize ulaşarak 1 dakika içinde fiyat teklifi alabilirsiniz. Güvenilir Hurda Fiyatları = Mertsan Hurda

Güncel Hurda Kablo Fiyatları

Karışık Hurda Kablo24,00 ₺/Kg
Hurda Antigron Kablo22,00 ₺/Kg
Hurda TTR Kablo28,50 ₺/Kg
Ptt Kablo İçi Yağlı (Deşe)56,00 ₺/Kg
Ptt Kablo İçi (Deşe)yagsız49,00 ₺/Kg
İç Tesisat Kablosu Tek Damar Kalın44,00 ₺/Kg
Yer Altı Enerji Kablosu39,00 ₺/Kg
Çelik Zırh Hurda Kablo11-34 ₺/Kg
Hurda Fare Yemez Kablo Fiyatı34,00 ₺/Kg
İç Tesisat Kablosu (NYA)Sorunuz
%30 Bakırlı KabloSorunuz
%40 Bakırlı KabloSorunuz
%50 Bakırlı KabloSorunuz
H07V-K (NYAF) KablosuSorunuz
Kırkambar Karışık KabloSorunuz

Kablo Hurdası

Hurda kablo fiyatları ( bakır kablo hurda fiyatı ) birçok kişi tarafından merak edilen bir konudur ve hurda alım satım süreçlerinde sıklıkla araştırılmaktadır. İçeriğimizin başlangıcında bakır kablo hurda fiyatını açıkladık. Açıklanmayan hurda bakır kablo fiyatı için lütfen bilgi alın.

Bakır, elektrik ve elektronik sanayii başta olmak üzere birçok alanda kullanılır. Bakır, elektriği gümüşten sonra en iyi ileten element olması nedeniyle elektrik kablolarında kullanılmaktadır. Kullanım ömürlerini dolduran kablolar ise hurda konumuna geçtiğinde geri dönüştürülebilir malzemelerdir.

Kablo hurdası, bakır hurdası kadar değerlidir ve hurdacılar tarafından sıklıkla alınıp satılmaktadır. Kablo hurda fiyatları ise bazı faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösterirken, bakır kablonun kilosu için verilen fiyat, kablonun içerdiği bakır miktarına göre belirlenmektedir.

Ayrıca hurda fiyatları belirlenirken diğer süreçlerden ve faktörlerde göz önünde bulundurulur.

Örneğin hurda kablonun kalitesi, tonajı, türü vb. gibi nitelikler alacağınız hurda fiyatını etkileyebilir. Yine aynı şekilde soyulmamış bakır kablo fiyatları ile soyulmuş hurda kablo fiyatı arasında belirli oranda fark olabilmektedir.

Kablonun plastik kısmından kurtulmak için kablonun yakılması ise alacağınız hurda fiyatını düşürebilir. Yakma işlemi kablonun içindeki bakıra zarar vereceğinden dolayı hurdanız yanmış bakır kablo fiyatı yani kırkambar kablo fiyatı üzerinden değerlendirilir.