• İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJ HURDA ALIMI
  • SADECE KURUMSAL MAİLLERE CEVAP VERİLMEKTEDİR🎯
MERTSAN ® tüm hurdacı ihtiyaçlarınız için.

Maltepe Hurdacı

Maltepe hurdacı firması, Mertsan HURDA! İstanbul Maltepe, Küçükyalı, Zümrütevler ve Aydınevler’deki hurdacı ihtiyaçlarınızda yüksek hurda fiyatları için vakit kaybetmeyin.

0532 653 5048

İşletmeniz için hurdacı arıyorsanız, kesinlikle doğru yerdesiniz! Hizmet sunduğumuz markalar arasında yer alarak şirketiniz için yüksek karlılık sağlayın.

Tamamen şeffaf süreçler ile tanışın..

Maltepe Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları ortalama verilmiştir.

Demir KG Fiyatı:

Güncelleme: 23.5.2024Fiyatlar Yaklaşıktır
DKP Demir11,50 TL
EKSTRA Demir11,30 TL
Toplama Demir10,50 TL
Demir Talaşı8,50 TL
Pik Döküm10,00 TL
İnşaat Yıkım Hurdası10,50 TL
Hurda Teneke3,00 TL

Bakır KG Fiyatı:

Güncelleme: 23.5.2024Fiyatlar Yaklaşıktır.
Soyma Bakır Fiyatı290,00 TL
Lama Bakır Fiyatı290,00 TL
Antigron Kırma Bakır Fiyatı290,00 TL
TTR Kırma Bakır Fiyatı290,00 TL
%98 Külçe Bakır Fiyatı275,00 TL
Bakır Talaşı Fiyatı270,00 TL
Kırkambar Bakır ( Yanık Bakır ) Fiyatı270,00 TL
Kızıl Parça Rg5 ( Dişli, Burç vb. ) Fiyatı260,00 TL
Kızıl Talaşı RG5 Fiyatı245,00 TL

Hurda KG Fiyatları Alüminyum KG Fiyatı Krom KG Fiyatı Sarı KG Fiyatı Kurşun KG Fiyatı Kablo KG Fiyatı Kağıt KG Fiyatı

İstanbul Maltepe hurdacıları.

Maltepe, Küçükyalı, Zümrütevler ve Aydınevler’deki hurdacı ihtiyaçlarınızda güvenilir, hızlı hizmetler alın. Tonajüst limiti olmadan tüm hurdanıza nakit ödeme Mertsan HURDA’da!

WhatsApp Destek

İstanbul Maltepe En Yakın Hurdacı

Mertsan HURDA, deneyimli saha ekibi ve modern araçları ile İstanbul Maltepe’deki en yakın hurdacı firmaları arasındadır. Hurdanızı yüksek hurda fiyatları ile satmak için vakit kaybetmeyin!

destek@mertsanhurda.com

Küçükyalı hurdacı

Maltepe Küçükyalı’da hurdacı mı arıyorsunuz? Mertsan HURDA ile birçok hurdacı hizmetine kolayca erişin.

Küçükyalı hurdacı firmamız, hurda satmak isteyen müşterilerimize en iyi fiyatları sunarak geri dönüşüm sürecine katkı sağlıyor. Bölgede bulunan en güvenilir hurdacı firmalarından biri olarak, müşterilerimizin hurda malzemeleri için en iyi fiyatları sunmak için çalışıyoruz. Hurdalarınızı değerinde satmak için hemen bizimle iletişime geçin ve en iyi teklifleri alın.

Ayrıca, müşterilerimize her türlü hurdacı hizmetini sunarak kesintisiz destek sağlıyoruz. Hurdaların toplanması, taşınması, ayrıştırılması ve geri dönüştürülmesi gibi tüm süreçlerde profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. İster bireysel ister işletme olarak hurda satmak isteyen herkesi müşteri portföyümüzde görmekten mutluluk duyuyoruz.

Çevreyi korumak ve kazancınızı artırmak için hurdalarınızı doğru bir şekilde geri dönüştürmek çok önemlidir. Biz de bu bilinçle hareket ederek, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Hurdalarınızı en iyi fiyatlarla değerlendirmek için hemen bizimle iletişime geçin ve geri dönüşüm sürecine katılın.

Zümrütevler hurdacı

Mertsan HURDA olarak Maltepe Zümrütevler bölgesinde birçok geri dönüşüm hizmeti sunan lider hurdacı firmalardan biriyiz. Hurdalarınızı en iyi fiyatlarla değerlendirmenizi sağlıyoruz ve atık malzemelerinizin geri dönüştürülmesi için en iyi çözümleri sunuyoruz.

Güncel hurda fiyatlarımız sayesinde müşterilerimize en iyi fiyatları sunuyor ve onların atık malzemelerini değerlendirmelerine yardımcı oluyoruz. Ayrıca, işletmeler için özel hurdacı hizmetleri sunarak, işletmelerin atık malzemelerini toplama, taşıma, ayrıştırma ve geri dönüştürme süreçlerinde tam destek sağlıyoruz.

Hurdacılık sektöründe en güvenilir ve profesyonel hurdacı hizmetlerimiz ile müşterilerimize kesintisiz destek sağlıyoruz. Sandviç panel sökümü, çelik konstrüksiyon sökümü gibi özel işlerin yanı sıra fabrikaların hurda malzemelerini de alıyoruz. Böylelikle müşterilerimiz, profesyonel destek alırken, işletmeleri için yüksek karlılık sağlayabilirler.

Siz de atık malzemelerinizi doğru bir şekilde değerlendirmek istiyorsanız, Zümrütevler hurdacı firmamızdan destek alabilirsiniz. Yüksek hurda fiyatları ve yüksek kaliteli hurdacı hizmetleri için bize ulaşabilirsiniz.

Mertsan HURDA ile yüksek karlılık sağlayın!

/ Anlık Destek
Hurda Demir Alımı

dkp hurda ekstra hurda pik hurda hurda toplama demir hurda demir talaşı


/ Hızlı Keşif
Hurda Bakır Alımı

hurda soyma bakır lama bakır antigron bakır hurdası külçe bakır hurdası kırkambar bakır bakır talaşı


/ Güncel Fiyatlar
Hurda Alüminyum Alımı

levha alüminyum tel alüminyum hurdası alüminyum profil hurdası matbaa kalıbı hurdası kutu alüminyum sert alüminyum hurdası çatı alüminyum hurda piston


/ Profesyonel İşçilik
Hurda Paslanmaz Alımı

304 krom hurdası310 krom hurdası 403 krom hurdası 316 krom hurdası 201-202 krom hurdası krom talaşı


/ Sıfır Değer Kaybı
Hurda Pirinç Alımı

ms-70 sarı hurdası araiş ms-64 hurdası hurda ms-58 külçe çubuk ucu sarı hurda fermuar talaşı kırkambar sarı oto radyatör hurdası su saati hurdası sarı talaşı vana, musluk hurdaları


/ Nakit Ödeme
Hurda Kablo Alımı

hurda karışık kablo antigron kablo hurdası hurda ttr kablo enerji kablosu tesisat kablosu hurdası fare yemez kablo çelik zırhlı kablo ptt kablo hurdası


/ Kurumsal Referanslar
Hurda Kurşun Alımı

levha kurşun hurdası kurşun çatı sökümü çatı minare sökümü kurşun boru hurdası hurda külçe kurşun


/ Profesyonel Hizmetler
Hurda Nikel Alımı

şablon nikel hurdası anot nikel hurdası turbo nikel hurdası nikel çapağı


/ Geri Dönüşüm
Hurda Çinko Alımı

çinko hurdası külçe çinko hurdası


/ Mertsan HURDA ®
Hurda Karton Alımı

1. hamur kağıt hurdası karışık kağıt karton hurdası hurda okul kitabı a4 fotokopi kağıdı peçete hurdası kullanılmış gazete kullanılmamış gazete bristol kağıt kuşe kağıt hurdası hurda dergi iplik bobin hurdası ofset baskı bozuğu


/ İstanbul Hurdacı Firması
Hurda Plastik Alımı

plastik hurdası naylon hurdası şeffaf naylon hurdası çıkma pimapen a4 fotokopi kağıdı elteks hurdası plastik palet pleksi hurdası pet şişe hurdası kırkambar plastik hurdası renkli pleksi hurdası karışık pleksi hurdası renkli naylon hurdası

Maltepe Hurdacı İletişim.