Fiyatlar
Arnavutköy Hurdacı | Arnavutköy Hurdacı Telefonu ⚫

Arnavutköy Hurdacı

Arnavutköy Hurdacı Firması

Arnavutköy hurdacısı olarak hazırladığımız, Türkiye' deki yıllık ortalama atık miktarı ve yüzdesel olarak dağılımına açılır menüden bakabilirsiniz.

Türkiye' deki Atık Miktarı Nedir?

Türkiye’ de yıllık olarak 25 milyon ton evsel atık, 1.2 milyon ton endüstriyel atık, 100 bin ton tıbbi atık ve 530 bin ton e-atık ortaya çıkıyor. Bu atıkların %43‘ünü kağıtlar, %27’sini plastikler, %12’sini cam ve %4’ünü ise hurda metaller oluşturmaktadır.

Yüzde Olarak Atık Dağılımı

Bu atıkların %43‘ünü kağıtlar, %27’sini plastikler, %12’sini cam ve %4’ünü ise hurda metaller oluşturmaktadır.

Çöpe Giden Atıkların Değeri

Bu atıkların 4/5′ i ne yazıkki geri dönüştürülmeden çöpe gidiyor. Bu atıkların değeri ise, 1.5 milyar ₺’ dir. Hurda metalleri çöpe atmayın, biriktirin ve bize ulaştırın.

Arnavutköy Hurda Alımı

Arnavutköy hurdacı firması olarak bölgeden bir çok hurda metalin alımı yapıyoruz.

 • Arnavutköy Hurda Bakır Alımı
 • Arnavutköy Hurda Demir Alımı
 • Arnavutköy Hurda Alüminyum Alımı
 • Arnavutköy Hurda Kablo Alımı
 • Arnavutköy Hurda Metal Alımı

Arnavutköy Geri Dönüşüm

Hurdacı olarak neler yapıyoruz? Tüm hurdacı ihtiyaçlarınzı için yüksek teklifler ile biz hazırız.

 • İkinci El Lokanta Malzemeleri Alımı
 • Fabrikalara Konteyner Hizmeti
 • Konteyner Alım Satımı
 • Çelik Çatı ve Konstrüksiyon Sökümü
 • İkinci El İnşaat Malzemeleri Alımı

Yıkım İşleri Yükleniciliği

Bina yıkımı, fabrika tesis yıkımı vb. gibi tüm işler için gerekli güvenlik önlemleri hizmetinizdeyiz.

 • Bina Yıkımı ve Sökümü
 • Fabrika Yıkımı & Sökümü
 • Tesis ve Diğer Yapıların Yıkımı
 • Gemi Kesimi

Nasıl Çalışıyoruz?

Arnavutköy Hurdacı Firması Olarak Yıllardır Sektördeyiz.

Arnavutköy hurda alım satımı konusunda uzman saha ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Arnavutköy’ deki tüm hurdacı ihtiyaçlarınız için benzersiz fiyat tekliflerimiz ile tüm hurdanızı adresinizden alıyoruz. Hurdanızın karşılığında gelen ödemeyi ise anında nakit olarak yapıyoruz.

2000 yılından bugüne tonlarca hurda metali geri dönüşüme kazandırdık. Geri dönüşüm oranlarının arttırılması ise sağlanan enerji tasarrufu ve daha az sera gazı salınımı ile hem bizim hemde sizin geleceğine yatırım yapmaktır.

Hurda Alım – Satımı

Fabrikalara Konteyner Hizmeti

Çelik Çatı Sökümü

2. El İnşaat Malzemeleri Alımı

2. El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alımı

Neler Yapıyoruz?

Arnavutköy Hurda Alımı ve Hizmetlerimiz

0
'den fazla
müşteri
0
Farklı
İlçe

Arnavutköy Hurdacı Hizmetlerimize Genel Bakış

Döküman

Arnavutköy hurdacı olarak firmamız, sektör içerisinde uzun zamandır hizmet vermektedir. Müşterilerimizin memnun olması için, çalışmalarımızı daima müşteri memnuniyet odaklı gerçekleştirmekteyiz. Hurdalarınızın değer kaybı yaşamasından korkuyorsanız, artık endişelenmenize gerek yok! İstanbul hurdacı olarak bizler her zaman hizmetinizdeyiz!

Firmamız, İstanbul’un her bölgesinde hizmet vermektedir. Sizlerden aldığımız hurdaları, tekrar geri dönüşüme kazandırmak amacıyla, çalışmalarımıza devam ediyoruz. İstanbul hurdacı müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmaktadır. Çalışmalarında daima dürüstlüğü benimseyen profesyonel bir firma olma yolunda Arnavutköy hurdacı adıyla emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Arnavutköy Hurdacı – Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Arnavutköy hurdacılar olarak bizleri tercih etmeniz için pek çok sebep bulunmaktadır. Bu sebeplerden bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz:

 1. Arnavutköy hurdacı sayesinde ödemelerinizi direkt olarak peşin alabilirsiniz.
 2. Hurda fiyatları göz önünde bulundurulduğunda, firmamızın çok en iyi fiyat garantisi sunduğunu belirtebiliriz.
 3. Başta Arnavutköy hurda alanlar olmak üzere, İstanbul’un pek çok ilçesinde uzun zamandır hizmet vermektedir.
 4. Dürüstlüğümüz ve profesyonelliğimizle her zaman ön plandayız.
 5. Müşterilerimize sunduğumuz yüksek fiyatlarımızla, onları memnun etmekteyiz.
 6. Arnavutköy hurda alanlar olarak Arnavutköy’de her geçen gün kendini geliştiren ve profesyonel bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Arnavutköy hurda alanlar arasında olarak müşterilerimizin elindeki hurdaları değerlendirmek için çalışmaktayız. Bütün hurdalarınızı değerlendirmeye almaktayız. Buna göre bütün hurdaların değerinden hesaplama yapılarak, ödemelerinizi direkt olarak elden gerçekleştiriyoruz. Arnavutköy hurdacı olarak fiyatları hesaplarken, güncel hurda fiyatlarını göz önünde bulundurmaktayız. Eğer hurdalarınızı kâr elde edebileceğiniz bir fiyattan satmak istiyorsanız, kesinlikle doğru adrestesiniz.

Aklınıza gelebilecek pek çok hurda satımı için Arnavutköy hurdacı hizmeti sunan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Bütün hurdalarınızı alarak, doğru bir şekilde değerlendirmekteyiz. Sektör içerisinde pek çok firma bulunmaktadır. Ne yazık ki bu firmalar arasında çok da güvenilir olmayan ve tek amacı maddiyat olan bazı firmalar bulunmaktadır. Bu noktada dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Tercih edeceğiniz firmanın Arnavutköy hurdacı gibi profesyonel bir şekilde hizmet verebiliyor olması gerekmektedir. Arnavutköy hurda alanlar da bu noktada karşılıklı güvene dayalı bir hizmet sunmaktadır. Sunduğumuz bu hizmette, müşterilerimizin güvenini kazanarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Arnavutköy’de Demir Hurda Alımı – Arnavutköy Hurdacı

Dünyanın en çok kullanılan parçalarının arasında demir bulunmaktadır. Demir, geri dönüşümü en çok olan parçalardan da bir tanesini oluşturmaktadır. Demir parçaları, demir ve çelikten oluşmaktadır. Arnavutköy hurda alanlar olarak firmamız, bu parçaları istediğiniz miktardan satın alabilmektedir. Eğer elinizde fazla demir hurdalarını satmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.

Arnavutköy’de Alüminyum Hurda Alımı

İstanbul hurdacı alüminyum paslanmaya karşı olan direnci sebebi ile en çok kullanılan parçalar arasında bulunduğunu bilmektedir. Hem güçlü hem de parlaklık açısından verimli bir metal olan alüminyum, aklınıza gelebilecek pek çok sektörde kullanılabilmektedir. Kolay işlenebilen ve her alanda değerlendirilebilen bu ürünü, Arnavutköy hurda alanlar olarak sizlerden en yüksek fiyat garantisi ile almaktayız.

Arnavutköy’de Bakır Hurda Alımı

Dünya’nın hemen hemen her yerinde bulunan bakır, pek çok alanda kullanılabilen bir madendir. Elektriği oldukça iyi iletebilmesi sebebiyle de çok fazla tercih edilmektedir. Madenlerin alım fiyatları net olmamakla beraber değişkenlik gösterebilmektedir. Arnavutköy hurda alanlar olarak her daim dürüst ve çalışkan bir çalışma prensibi içerisinde çalışmaya devam etmektedir. İstanbul hurdacı madenlerinizi gerekli duyduğunuz her dönemde ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde gidermektedir.

Arnavutköy Hurda Alımı Hakkında

Arnavutköy hurdacı olarak firmamız pek çok maden alımında ilk sırada bulunmaktadır. Müşterilerimizin değerlerindeki hurdaları onlardan satın alarak en iyi ve en kaliteli şekilde hizmet vermekteyiz. Başta ülkemiz olmak üzere, pek çok ülkede bu tür maden atıkları, ülke ekonomilerine çok yarar sağlamaktadır. İstanbul hurdacı adında hizmet veren firmamızdan, İstanbul’un neresinde olursanız olun, bizimle iletişime geçebilir, hurdalarınız için fiyat alabilirsiniz.

Arnavutköy hurdacı her daim sizlerin yanında! İletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Hurdacı mı Arıyorsunuz?

İstanbul içinde aradığınız hurdacı hizmeti için yep yeni bir anlayış ile hizmet sunuyoruz. Her tonajdaki hurdalarınız için uygun araçlarımız ile en yakın hurdacı olarak biz hazırız.