• İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJ HURDA ALIMI
  • SADECE KURUMSAL MAİLLERE CEVAP VERİLMEKTEDİR🎯
MERTSAN ® tüm hurdacı ihtiyaçlarınız için.

Çelik çatı, çelik konstrüksiyon sökümü

Çelik çatı ve çelik konstrüksiyon sökümünde m2 büyüklüğü fark etmeksizin profesyonel destek MERTSAN’da!

Çelik konstrüksiyon sökümünde kurumsal düzeydeki hurdacı ihtiyaçlarınız için “Mail Destek” hattımızdan dakikalar içerisinde destek alabilirsiniz.

m² büyüklüğü fark etmeksizin
çelik konstrüksiyon söküm hizmeti.

Çelik çatı sökümü ve çelik konstrüksiyon sistemlerin sökümü için İstanbul başta olmak üzere yapı büyüklüğüne bağlı olarak Türkiye geneli hizmet sunmaktayız. Çelik çatılar, çelik yapılar, çelik sistem otoparklar ve diğer konstrüksiyon sistemleri değerinde ödemeler ile güvenle geri dönüşüme dahil edin.


Değerinde ödemeler alın.

Konstrüksiyon sistemlerin sökülmesi hakkında merak ettikleriniz için destek alın.

Hemen Arayın

Çelik konstrüksiyon söküm süreci.

Çelik çatı sökümü ve çelik konstrüksiyon sistemlerin sökümü için keşif desteği alın. Çelik çatılar, çelik yapılar, çelik otoparklar sistemleri ile diğer tüm çelik konstrüksiyon sistemlerin güvenle sökülmeleri ve geri dönüşümü için MERTSAN desteği.

Whatsapp Destek

Çelik konstrüksiyon nedir?

Çelik konstrüksiyon, bir bina veya yapının yapısının çelik malzemeler ile inşa edilmesi anlamına gelir. Çelik konstrüksiyon, binaların çatı, duvar ve zeminlerini oluşturmak için kullanılır. Bu tür bir yapı, çelik profiller ve bağlantı elemanlarının bir araya getirilmesi ile oluşturulur. Çelik konstrüksiyon, diğer yapı malzemeleriyle karşılaştırıldığında daha hafif ve daha dayanıklıdır. Ayrıca, çelik konstrüksiyon yapıları, sismik etkilere karşı daha esnektir ve yangına karşı daha dirençlidir. Bu nedenlerden dolayı, çelik konstrüksiyon yapıları genellikle yüksek binalar, stadyumlar ve endüstriyel tesisler gibi yapıların inşa edilmesinde tercih edilir.

/ blog
Çelik konstrüksiyon sistem nedir?

#çelik konstrüksiyon #çelik çatı #çelik konstrüksiyon sistem

Hurda çelik konstrüksiyon söküm hizmeti

Çelik konstrüksiyon çatı sistemleri fabrikalar, alışveriş merkezleri, stadyumlar, kültür merkezleri, sinema salonları, pazaryerleri ve endüstriyel sistemler gibi büyük yapılarda kullanılan sistemlerdir. Çelik konstrüksiyon sistemler betonarme yapılarda olduğu gibi kolon, kiriş ve döşemelerden oluşan bir yapıdır. Bu sistemler sismik etkilere ve yangına karşı oldukça dayanıklıdır. Fakat çeşitli nedenlerle çelik konstrüksiyonun bir parçasının değiştirilmesi veya tamamen sökülmesi gerekebilir. Bu gibi durumlarda öncelikle çelik konstrüksiyonun tüm bağlantı noktaları detaylı bir şekilde tespit edilmelidir. Bu noktalar genellikle çelik konstrüksiyonun üzerine monte edilen vida ve diğer bağlantı elemanlarıdır. Ayrıca söküm sürecinde yapıdaki diğer sistemlerin ve yapı elemanlarının etkilenmemesi gerekir. Aynı şekilde iş güvenliğinin sağlanması, profesyonel ekipman kullanımı ve deneyimli bir ekip söküm sürecinin hızlı ve sorunsuz tamamlanması için önemlidir.

Fabrika yıkım işleri

/ hizmet
Fabrika Yıkımı

fabrika yıkımı fabrika yıkım işleri fabrika sökümü

Çatı makası nedir?

Çatı makası, bir bina veya yapının çatısı inşa edilirken kullanılan bir sistem olup, çatı kaplaması veya örtüsünün yapılması sırasında çatıyı destekleyici olarak kullanılır. Çatı makası, genellikle çatı örtüsünün yerine oturtulması ve sabitlenmesi sağlayan prefabrik bir sistemdir.

Çıkma çatı makası alımı.

Çıkma çatı makası ağırlıklı olarak fabrikalarda atıl duruma geçen prefabrik çatı malzemeleridir. Tipik olarak üçgen formda olan çatı makasları farklı uzunluklara ve konfigürasyona sahip olabilir. Çıkma çatı makası alımında ihtiyaç duyulan kesim, söküm gibi işçilikler firmamız tarafından karşılanmakta olup çatı makasının kullanılabilirlik durumuna göre hurda çatı makası veya çıkma çatı makası ( ikinci el çatı makası ) olarak değerlendirilebilir.

Türkiye geneli çelik çatı ve çelik konstrüksiyon söküm hizmeti.

çelik çatı sökümü istanbul

Çelik konstrüksiyon sistemlerin sökümünde başta Marmara bölgesi olmak üzere büyük büyük yapılar  için Türkiye geneli destek sağlamaktayız.

Çelik çatı ve diğer yapıların sökümünde gereken profesyonel hizmetlere Mertsan HURDA ile kolayca erişin.

Çelik çatı sökümü, çelik konstrüksiyon sökümü veya çıkma çatı makası fiyatları için anında destek alın. İşçilik gerektiren çatı sökümleri için hızlı keşif ile değerinde ödeme Mertsan HURDA’da!

Çelik konstrüksiyon sistemlerin sökümü
için destek alın.

Çelik Konstrüksiyon Gönderileri

Tüm Gönderiler

İstanbul hurdacı firması
olarak neler yapıyoruz?

Faaliyet Alanlarımız

Mertsan HURDA, çevre dostu bir şirket olarak geri dönüşümün birçok alanında faaliyet göstermektedir. Sektördeki tecrübemiz, ekibimiz ve iştiraklerimiz ile tüm hizmetlerde şeffaf ve profesyonel destek sağlıyoruz.