preloader
  • İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJ HURDA ALIMI
  • SADECE KURUMSAL MAİLLERE CEVAP VERİLMEKTEDİR🎯
Mertsan Hurda®

Çelik Çatı ve Çelik Konstrüksiyon Sökümü Yapıyoruz.

Çelik çatı sistemleri ile yapılan yapılarınızın çatısını sorunsuz ve güvenli bir şekilde söküyoruz. Gerekli iş güvenli ve tedbirleri ile belirlenen süre içerisinde çelik çatı sökümünü gerçekleştiriyoruz.

Çelik çatı sökümü ve çelik konstrüksiyon sökümü için firmamız 20 yıllık tecrübeyle hizmet vermektedir. Fabrikaların veya çeşitli iş yerlerinin kapanması, taşınması vb. gibi durumlarda bu yapılarda uygulanan çelik sistemlerin sökülmesi ve geri dönüştürülmesi gerekmektedir.

Daha Fazla Bilgi
Mertsan Hurda ®

Çelik Çatı ve Çelik Konstrüksiyon Sökümü Yapıyoruz

Çelik çatılar, kiremit veya diğer malzemelerden yapılan çatılara göre daha fazla artısı olan yapı elemanıdır. Çelik çatı sökümü ise daha çok fabrika, depo, stad, spor kompleksleri hangar gibi yapılardan yapılmaktadır.

Çelik çatı sökümü hurda alım satımından bir kat daha zor bir iştir. Çünkü hurda ticaretinden farklı olarak uzmanlık ve tecrübe istemektedir.

Mertsan Hurda olarak hurdacılık sektöründe edindiğimiz tecrübe ile çelik çatı sökümü ve çelik konstrüksiyon sökümünde hizmetinizdeyiz.

Çelik Çatı Sökümü

Çelik çatılar diğer malzemelere oranla dış etmenlere daha dayanıklı bir yapıdadır. Dolayısıyla birçok fabrika, depo, stad vb. gibi yapıların çatıları veya tamamı çelikten sistemler ile yapılmaktadır. Deprem olasılığı yüksek olan bölgelerde sıklıkla kullanılan çelik çatılar söküldükten sonra iki farklı şekilde değerlendirilirler.

İlk olarak çeliğin geri dönüşümü sağlanarak ham madde ihtiyacı için tekrar değerlendirilirler. İkinci olarak ise ikinci el çatı makası olarak alınıp satılırlar. Çatı makası fiyatları ise ürüne göre değişiklik gösterebilmektedir.

Çelik çatı sökümü konusunda firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. İstenilen yapının çelik çatısı veya çelik kontrüksiyonu sistemli bir şekilde gereken süre içerisinde sökülür ve geri dönüşümü sağlanır.

Çelik Çatı Sökümü Yaptığımız Bölgeler

Çelik çatı sökümü ve çelik kontrüksiyon sökümünü için İstanbul’un neresinde olursanız olun bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mertsan Hurda ®

Çelik çatı sökümü
haricinde ki
hizmetlerimize göz atın.

— Diğer Hurda Çeşitleri Alımı

Çelik Çatı Sökümü

Çelik çatı sökümü veya çelik konstrüksiyon sökümü mü yaptıracaksınız?

Çelik çatı sökümü veya çelik konstrüksiyon sistemleri sökümünde 20 yıllık tecrübeyle hizmet veriyoruz. İstanbul hurdacı firması olarak 2000 yılından bugüne tonlarca hurda metali geri dönüşüme kazandırdık. Satmak istediğini hurda metaller için bize ulaşarak hurdanızı anında nakite dönüştürebilirsiniz.

Mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Gizlilik Politikası