• İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJ HURDA ALIMI
  • SADECE KURUMSAL MAİLLERE CEVAP VERİLMEKTEDİR🎯
MERTSAN ® hurda ve ikinci el.

İkinci el inşaat
malzemeleri alımı

“Firmamız, kaliteli ikinci el inşaat malzemeleri alan ve satan bir hurdacıdır. Yılların deneyimi ve profesyonel ekibimiz sayesinde, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

İkinci el pleymut, inşaat kerestesi ve diğer ikinci inşaat malzemelerini nakit ödeme ile hemen satın.

destek@mertsanhurda.com

Şantiye alanlarında kullanım dışı kalan ikinci el inşaat malzemeleri için değerinde ödeme alın.

İkinci el pleymut, inşaat kerestesi ve diğer inşaat malzemelerini adresinizden alıyoruz.

Hemen Arayın

2. el inşaat malzemesi satın.

Geri dönüşümümün her alanındayız. İkinci el inşaat malzemeleri alımı kapsamında oldukça geniş bir yelpaze sunuyoruz. Satmak istediğiniz ikinci el inşaat malzemeleri WhatsApp destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

WhatsApp Destek

İkinci el pleymut alan hurdacı firması

İkinci el pleymut, inşaat sektöründe sıklıkla kullanılan bir malzemedir. Genellikle ahşap malzemeden yapılan ve inşaat projelerinde kalıp olarak kullanılan bir yapı elemanıdır. İnşaat projelerinde duvar, döşeme ve çatı gibi yapı elemanlarının kalıplarının oluşturulmasında kullanılır. Pleymutlar, inşaat projelerinin büyüklüğüne göre farklı ölçülerde olabilir ve projelerin tamamlanmasından sonra kullanılmış pleymutlar, ikinci el olarak satılabilir. Bu nedenle, hurda inşaat malzemeleri satan bir hurdacı, ikinci el pleymut gibi inşaat malzemelerini satın alarak müşterilere uygun fiyatlarla sunabilir.

İkinci el inşaat kerestesi alan hurdacı

İnşaat kerestesi, genellikle kalıp ve iskele gibi inşaat işlerinde kullanılan ahşap malzemelerdir. İnşaat projeleri tamamlandıktan sonra, kullanılmış keresteler hurdacılara satılabilir ve daha sonra yeniden kullanılmak üzere satılabilirler.

İkinci el inşaat kerestesi, yeni keresteye göre daha uygun fiyatlıdır ve aynı zamanda çevreye de faydalıdır. Yeniden kullanım sayesinde, doğal kaynaklar korunmuş olur ve atık miktarı azaltılır. Bu nedenle, inşaat projelerinde ikinci el inşaat kerestesi satarak çevre dostu bir yaklaşım benimseyebilirsiniz.

2. el inşaat malzemeleri alımı

Şantiye alanlarında tamamlanan projelerden sonra birçok malzeme atıl duruma geçebilir. Atıl duruma geçen tüm inşaat malzemelerini gerek ikinci el olarak gerekse hurda olarak değerlendirme imkanı sağlıyoruz. İkinci el inşaat malzemeleri, sıfır malzemelere göre daha ekonomik bir seçimdir. Aynı zamanda tekrar kullanılabilir durumda olan inşaat malzemelerini yeni müşteriler ile buluşturarak atık miktarının azaltılmasına ve doğal kaynakların korunmasına yardımcı oluyoruz.

İkinci el inşaat malzemeleri
alan hurdacı firması.

İlgili İçerikler

Tüm Gönderiler

İnşaat malzemesi alımı
haricinde neler yapıyoruz?

Faaliyet Alanlarımız

Mertsan HURDA, çevre dostu bir şirket olarak geri dönüşümün birçok alanında faaliyet göstermektedir. Sektördeki tecrübemiz, ekibimiz ve iştiraklerimiz ile tüm hizmetlerde şeffaf ve profesyonel destek sağlıyoruz.