• Erol GÜNEY — 0532 653 5048
  • EXPRESS Hurdacı ®

Hurdacılar Sitesi ♻

İstanbul Hurdacılar Sitesi ♻

İstanbul’ da veya Türkiye’ nin herhangi bir bölgesinde, hurdanızı satmak için “ Hurdacılar sitesi “ diye yaptığınız bir sorgu, bir çok hurdacı firması ile sonuçlanır.

Dikkat ettiyseniz eğer bir çok hurdacı sitesi, sayfalarında yüksek oranda müşteri memnuniyeti ve yüksek hurda fiyatları sunduğunu iddia eder.

Fakat bu sonuçlar arasında hurda alım satımı yapan bir çok firma, Google aramalarında daha fazla görünürlük elde etmek için gönderilerini bilgi ile değil ardı ardına anahtar kelime ile doldurur.

Örn. Hurdacılar sitesi, hurdacılar sanayi sitesi, İstanbul hurdacılar sitesi, hurdacılar çarşısı, ikitelli hurdacılar sitesi vb. gibi. Bu spam gönderilerin sonucu ise;

  • Olumsuz kullanıcı deneyimi ve
  • İnternet için, yararlı olmayan içeriktir.

 

Hurdacılar Sitesi Nerede?

Satmak istediğiniz bir malzeme için hurdacılar sitesini mi arıyorsunuz? Hurdacı firması olarak sahip olduğumuz araçlarımız ile İstanbul hurdacılar sitesini kapınıza getiriyoruz.

Hurda alım satımı konusunda deneyimli ve saygılı onlarca ekip arkadaşımız ile, hizmetinizdeyiz.

Satmak istediğiniz hurdalar için ister kişisel adresinize, ister iş yerinize veya fabrikanıza ekip isteyebilirsiniz.

Ücretsiz keşif ekibimizin yapacağı inceleme ile hurdanızın için net fiyat teklifi sunabilir ve anlaşmanın sağlanması halinde gerekli sevkiyat işlemleri başlatılmaktadır.

Hurdacı Olarak Nasıl Çalışıyoruz?

Açılır menüden sunduğumuz hurdacı hizmetinin ayrıntılara göz atabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm hurdacı hizmetleri için Mertsan Hurda ® olarak biz hazırız.

Adresten Hurda Alımı

İstanbul içinde veya İstanbul’ a komşu olan tüm illerde adresten hurda alımı yapıyoruz. Satmak istediğiniz tüm hurda metal çeşitleri için tonaj fark etmeksizin, tüm hurdanızı güvenilir hurda fiyatları ile anında nakit’ e dönüştürebilirsiniz.

Deneyimli Saha Ekibi

Hurda alımı konusunda, edindiğimiz sektör tecrübesi ile müşterilerimizi en iyi şekilde anlayıp, sunduğumuz hizmeti sürekli iyileştirerek devam ediyoruz.

Güvenilir Hurda Fiyatları

Hurdacılar arasında, Mertsan Hurda olarak tüketicileri en güvenilir hurda fiyatları ile buluşturuyoruz. Altını çizmemiz gereken nokta, astronomik hurda fiyatları değil, en güvenilir hurda fiyatlarıdır.

Bireysel & Kurumsal Hizmet

Mertsan Hurda, hem bireysel müşterilerine hem de kurumsal müşterilerine geri dönüşüm konusunda destek vermektedir. Kilogram bazında veya yüksek tonajda satmak istediğiniz tüm hurda metal çeşitleri için firmamızda nakit ödeme alabilirsiniz.

İletişim Kanallarımızdan Anlık Destek

Hurdacı mı arıyorsunuz? Veya satmak istediğiniz hurda hakkında bilgi mi istiyorsunuz? İletişim sayfamızı ziyaret ederek irtibat numaramıza ulaşabilirsiniz.

Kurumsal düzeyde ki hurdacı ihtiyaçlarınız için ise ister mail üzerinden ister doğrudan arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Author avatar
Mertsan Hurda
Hurdacı mı Arıyorsunuz? Hurdacı ihtiyaçlarınız için daha iyi fiyat teklifleri ile adresten hurda alımı yapıyoruz.

Yorum Yapmak İstermisiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.