⚠ İSTANBUL DIŞI 10 TON ve ÜZERİ HURDA ALIMI ⚠ İSTANBUL DIŞI 10 TON ve ÜZERİ HURDA ALIMI ⚠ YÜKSEK TONAJ - NAKİT ÖDEME ⚠ İSTANBUL DIŞI 10 TON ve ÜZERİ HURDA ALIMI
 • 0532 653 50 48
 • MERTSAN ®
Benzersiz fiyat teklifleri ile
Marmara bölgesinden hurda alımı.

Hurdacılar Sitesi

Hurdacılar sitesini kapınıza getiriyoruz. Hurda alım satımında özveriyle çalışan bir ekip ve güvenilir hurda fiyatları!

hurdacılar sitesi
Mertsan Hurda ®

— MERTSAN

İstanbul Hurdacılar Sitesi

Hurdacılar sitesi, hurdacıların yoğunlukla bulunduğu ve genellikle kent merkezlerinden uzak yerlerdir. Bu uzaklıktan dolayı hurda satmak isteyen tüketicilerin hurdacılar sanayi sitesine ulaşması biraz zor olabilir.

Bu nedenle Mertsan Hurda olarak, İstanbul hurdacılar sitesini kapınıza getiriyoruz. Gerek güncel hurda fiyatlarımız gerekse özveriyle çalışan ekibimiz ile tüm hurdanızı değerinde satın alıyoruz ve ödemesini nakit olarak yapıyoruz. Böylelikle hurdacılar çarşısına gitmeden tüm hurdanızı geri dönüşüme kazandırabilirsiniz.

Hurda Alım Satımı

 • Hurda Bakır
 • Hurda Demir
 • Hurda Alüminyum
 • Hurda Krom
 • Hurda Sarı
 • Hurda Kablo, Motor, Plastik, Kağıt vb.

İkinci El Alım Satımı

 • İkinci El Konteyner
 • İkinci El Lokanta Malzemeleri
 • İkinci El İnşaat Malzemeleri
 • İkinci El Çelik Kapı
 • İkinci El Pimapen Kapı
 • İkinci El Pimapen Pencere

Kurumsal Hizmet

 • Fabrikalara Konteyner Hizmeti
 • İnşaat Alanlarına Konteyner
 • Çelik Çatı ve Konstrüksiyon Sökümü
 • Fabrika Yıkımı & Sökümü
 • Bina Yıkımı % Sökümü
 • Tesis ve Diğer Yapıların Sökümü

Hurdacılar Çarşısı

Hurdacılar çarşısı olarak hurda alım satımı haricinde birçok hizmeti tek çatı altında topladık. İhtiyacınız olan tüm hurdacı hizmetlerine Mertsan Hurda ile kolayca ulaşabilir ve benzersiz bir hizmet deneyimi yaşayabilirsiniz.

Özveriyle çalışan ekip arkadaşlarımız ile hikayemize yakışır şekilde hizmet sunuyoruz ve hurdanıza değer kaybı yaşatmıyoruz. Hurdacı firması olarak sunduğumuz hizmetler Marmara bölgesine hitap etmekte olup liste olarak aşağıda belirtilmiştir.

Ücretsiz Keşif

Ücretsiz Keşif

Hurdacılar sitesini mi arıyorsunuz? Marmara bölgesinde sunduğumuz hurdacı hizmeti ile hurdacılar sitesini kapınıza getiriyoruz.

Nakit Ödeme

Anında Nakit Ödeme İmkânı

Mertsan Hurda ® olarak bizden alacağınız tüm hizmetlerde hurdanızın ödemesini anında nakit olarak alabilirsiniz.

Daha Yüksek Fiyatlar

Benzersiz Teklif

Hurda fiyatları konusunda kâr oranlarımızı minimize ettik. Bu sayede daha yüksek fiyat teklifleri güvenle sunuyoruz.

Hernevi Hurda

Adresten Hurda Alımı

Sahip olduğumuz araçlarımız ile bize ulaşmanız halinde istediğiniz adresten yüksek tekliflerle hurda alımı yapabiliriz.

Hurdacılar sitesi
ile hurdanızı
kolayca satın.

İster 10 Kg, İster 10.000 Kg

Her nevi hurdanızı tonaj fark etmeksizin nakit ödeme ile satın alabiliriz.

Daha Yüksek Hurda Fiyatları Alın

İstanbul hurdacısı olarak sürümden kazanmayı tercih ediyoruz. Bu sayede tüm müşterilerimize benzersiz fiyat teklifleri sunabiliyoruz.

Anında Nakit Ödeme Avantajı

Mertsan Hurda ® olarak bize satacağınız hurdaların karşılığında gelen hurda ödemesini anında nakit olarak alabilirsiniz.

1. Adım

iletişim adreslerimizden destek alın

Hurdacılar sitesi olarak, hurda alım satım süreçlerinde kesintisiz destek sunuyoruz. İletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak satmak istediğiniz hurdalar ve fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

2. Adım

her nevi hurda alımı

İstanbul hurdacılar sitesine gitmeden satmak istediğiniz tüm hurdalar için direkt arayabilir veya whatsapp ve mail üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

3. Adım

güncel hurda fiyatları alın.

Mertsan Hurda olarak tüm müşterilerimize güncel hurda fiyatları sunuyoruz.

Vizyon

Hurdacı olarak
neyi hedefliyoruz?

Mertsan Hurda ve Geri Dönüşüm ® olarak Türkiye’ deki geri dönüşüm oranlarını arttırmayı hedefliyoruz. Bunun için sahip olduğumuz araçlarımız ile hurdacılar sitesini kapınıza getiriyoruz. Hurdacı olarak faaliyet gösterdiğimiz bölgeler aşağıda belirtilmiştir. İl dışından satacağınız yüksek tonajdaki hurdalar için lütfen bilgi alınız.

Edirne

Sakarya

Kırklareli

İstanbul

Tekirdağ

Kocaeli

Hurdacılar Sanayi Sitesi

Hurda alım satımı konusunda geniş hizmet ağımız ile hurdacılar sanayi sitesi gibi destek sunuyoruz.. Yüksek işlem hacmine sahip firmamız ile tüm hurdanızı tonaj fark etmeksizin nakit ödeme alarak satabilirsiniz

Uyguladığımız hurda fiyatları ise dünya trendlerine göre değişiklik göstermekte olup, hurdanın türü, kalitesi ve tonajı gibi diğer faktörler göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Mertsan Hurda olarak sunduğumuz hizmetlerde uyguladığımız hurda fiyatları mümkün olan en iyi hurda fiyatları olup minimum kâr oranlarımız ile sunulmaktadır.

Hurdacılar Sitesi Hurda Fiyatları

Yukarıda belirttiğimiz gibi hurda fiyatları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Hurda alım satımında uygulanan fiyatlar dünya trendlerine göre belirlenmekte olup hurdanın türü, kalitesi, tonajı ve konumu gibi birçok değişken söz konusudur.

İstanbul hurdacılar çarşısı olarak bu değişkenler göz önünde bulundurulduğunda firmamızdan sunduğu hurda fiyatları için ilgili bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Mertsan Hurda ®

Hurdacılar Sitesine Ulaşın

İstanbul içinde aradığınız hurdacı hizmeti için hurdacı telefon numaralarımızdan veya whatsapp iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.