hurdacı telefonu  0532 653 50 48 | Beylikdüzü Hurdacı

Mertsan Hurda olarak beylikdüzü hurdacı firmaları arasında profesyonel olarak hizmet veren firmamıza en iyi ve yüksek fiyatlardan hurdanızı satabilirsiniz. Hurda halk arasında oldukça geniş bir tabir olarak kullanılmakta fakat bizim çalışma alanımız değerli sayılan metallerdir.

En önemli çalışma sahamız yıkılan inşaatlardır. Buralarda çok fazla hurda ürünü kompleks bir şekilde kullanılır. Bunların betonların, tuğlaların içinden ayrıştırılması ve çıkarılması gerekir. İşte bu söküm işleri çalışanlarımız tarafından yapılır.

Bina yıkım işlemi saniyeler süren bir işlemdir ve işin en önemli kısmı o enkazı kaldırmaktır. Enkaz ilk bakışta işe yaramaz bir yığın gibi görünse’de tamamının geri dönüşüme kazandırılması mümkündür. Bizim ilgi alanımız ise inşaatta kullanılan metal malzemelerdir. Demir, bakır, alüminyum, krom, çelik, sarı sac, kurşun hurdası gibi pek çok metal türü tarafımızca inşaattan ayıklanır ve çıkarılır. En çok aldığımız ürünler demir olanladır. Çünkü demir inşaatın temel yapı taşlarındandır. Üstelik geri dönüştürülmesi de kolaydır. Böylece en hızlı şekilde yeniden ekonomiye kazandırılacaktır. Demir gibi metallerin yanı sıra kablo, kağıt ya da elektronik aksamlar da geri dönüşüm kapsamında alınır.

Beylikdüzü hurdacılık hizmetinin yanısıra  Esenyurt hurdacı  hizmeti’de vermekteyiz. Herçeşit hurdanız için size  en yakın hurdacı  olarak bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. WhatsApp ile hurdanızın fotoğrafını gönderebilir ve fiyat desteği alabilirsiniz.,

hurdacı beylikdüzü

Beylikdüzü Hurdacı İhtiyaçlarınıza Profesyonel Çözümler

Beylikdüzü kavaklı bölgesinde hurdacı arıyorsanız eğer sunmuş olduğumuz kaliteli hizmet ile sizde sorunsuz olarak, ister bireysel olarak veya kurumsal olarak hurda satışı yapabilirsiniz. Birkaç parça hurdanız için veya tonlarca hurdanız için bize ulaşabilirsiniz. Mertsan Hurda olarak en yüksek fiyatı sunarak sadece sürümden kazanmayı planlayan firmamız ile daha fazla kâr edebilirsiniz.

En düşük kâr marjıyla verdiğimiz fiyatlar sonucunda hurdanızı diğer firmalara oranla daha yüksek fiyatlara alıyoruz. Biz sürümden kazanırken, sizde piyasa fiyatlarına göre en yüksek fiyattan hurdanızı satmış olursunuz.

En çok alım yaptığımız hurdalar başlıca;

Demir hurdası
Bakır hurdası
Krom hurdası
Kablo hurdası
Sarı hurda vb’dir.

Gürpınar hurdacı ihtiyaçlarınız için hurda alım-satım işlemlerinin yanısıra silivri hurdacı olarakta silivri ve çevresi için hurda alım-satım hizmeti sunuyoruz. Sadece saymış olduğumuz bölgeler için değil, bütün  İstanbul hurdacı  ihtiyaçlarınız için profesyonel olarak çalışıyoruz.