• İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJ HURDA ALIMI
 • SADECE KURUMSAL MAİLLERE CEVAP VERİLMEKTEDİR🎯
MERTSAN ® tüm hurdacı ihtiyaçlarınız için.

Hurda Sarı, Pirinç

Hurda sarı alan hurdacı arıyorsanız, Mertsan HURDA olarak sizin için buradayız. Hurdanızın yaklaşık değeri için hurda sarı fiyatlarını inceleyin.

Hurda Sarı Fiyatları

İşletmeniz için sarı hurdası satmak istiyorsanız, “Mail Destek” hattımızdan dakikalar içerisinde bilgi alabilirsiniz.

Tonajlı hurdalarda, Türkiye geneli destek!

Sarı hurdası alan firma olarak, sarı pirinç hurdalarını en iyi hurda sarı fiyatları ile alıyoruz.


Adresten hurda alımı.

Bireysel veya kurumsal olarak sarı pirinç hurdası satmak istiyorsanız, güncel hurda sarı fiyatları ile şimdi teklif alın.

Hemen Arayın

Sarı pirinç hurdası satın.

Hurda sarı, ( sarı pirinç hurdası ) alımında İstanbul hurdacısı olarak, tüm hurdanıza değerinde ödemeler sağlıyoruz. Satmak istediğiniz sarı hurdaları için whatsApp destek hattımızdan hurdanızın fotoğrafı ile fiyat teklifi alabilirsiniz.

Whatsapp Destek

Araiş ms-70 sarı hurdası

Araiş MS-70 kalite olarak bilinen hurda sarı türü %70 oranında bakır, %30 oranında çinko içermektedir. Sahip olduğu yüksek bakır oranı sayesinde en yüksek kalitedeki hurda sarı türüdür. Levha ve şerit olarak üretilen MS-70 sarı hurdasının çıkabileceği bazı alanlar aşağıdaki gibidir.

Kullanım alanları;

 • Radyatörler
 • Reflektörler
 • Lamba armatürleri
 • Mühimmat için mekanik muhafazalar
 • El feneri kabuk
 • Tüketici ürünleri
 • Endüstriyel

Araiş ms-64 sarı hurdası

Sarı MS-64 olarak bilinen pirinç hurdasında %64 oranında bakır ve kalanında çinko içermektedir. Boru ve profil olarak imal edilirler. MS-64 kalite sarı hurdasının çıkabileceği alanlar aşağıdaki gibidir.

Başlıca kullanım alanları;

 • Izgara malzemeleri
 • Reflektörler
 • Elektrik lambaları
 • Cep fenerleri
 • Tesisat boruları
 • Somun
 • Civata
 • Dişli parçalar
 • Kilitler

Araiş ms-58 sarı hurdası

Araiş MS-58 olarak bilinen pirinç hurdası %58 oranında bakır kalanında ise ağırlıklı olarak çinko içermektedir. MS-58 pirinç, çubuk, lama, altıköşe, köşebent ve ince kangal tel olarak imal edilmektedir. MS-58 hurdasının çıkabileceği alanlar aşağıda verilmiştir.

Başlıca kullanım alanları;

 • Depriyaj diskleri
 • Su sayaçları
 • Vanalar
 • Tesisat malzemeleri
 • Kaynak elektrodları
 • Ekstrüzyon parçaları
 • Otomotiv yedek parçaları
 • Menteşeler

Oto radyatör hurdası alımı

Oto radyatörleri de zamanla atıl duruma geçen sarı hurdalarından biridir. Birçok hurdacı tarafından alınan oto radyatör hurdaları için yüksek tonaj olması şartıyla Türkiye geneli destek alabilirsiniz.

Hurda su saati alımı

Hurda su saatleri genellikle %1-2 oranında farklı bakır ve çinko içerebilir. Korozyona karşı dirençli olması nedeniyle su sayaçlarında sıklıkla tercih edilmektedir.

Vana, musluk hurdası alımı

( Sarı ) Pirinç alaşımlar korozyon direnci sayesinde pompa, vana, bağlantı parçaları ve musluklarda sıklıkla tercih edilir. Atıl duruma geçtiklerinde hurda vana, musluk kategorisinde değerlendirilir.

Kırkambar sarı hurdası alımı

Kırkambar sarı hurdası birçok farklı kalitedeki sarı hurdalarının bir araya gelmesiyle ile oluşur. MS-70, MS-64, MS-58, oto radyatörü, fermuar talaşı, su saati, vana, musluk vb. gibi.

Hurda sarı talaşı

Fabrika ve atölyelerden çıkabilecek sarı talaşı veya diğer talaş hurdaları için işletmenize konteyner bırakılmasını isteyebilirsiniz. Ayrıca sürekliliği sağlanan tüm hurda türlerinde tonaja bağlı olarak mümkün olan en iyi hurda fiyatlarını sunmaya gayret gösteriyoruz.

Hurda alımında işçilik desteği

Hurda sarı alımında kesim, yıkım ve söküm desteği, metal parçaların toplanması, ayrıştırılması ve geri dönüştürülmesinde gereken hizmetlerdir. Sarı hurdası yapısal özellikleri nedeniyle endüstriyel birçok üründe, inşaat ve otomotiv alanında sıklıkla tercih edilir. Pirinç alaşımlar ile üretilen bazı yapı elemanları ve malzemeler; perdelikler, kapı kolları, kilit gövdeleri, valfler, ızgara malzemeleri, reflektörler, tesisat boruları, civatalar, radyatörler, debriyaj diskleri, su sayaçları, vanalar, musluklar, otomotiv yedek parçaları, borular, termostat parçaları vb. gibidir. Kullanım alanları dikkate alındığında sarı hurdalarının bazen sökülmeleri veya kesilmeleri gerekebilir. Bu gibi durumlarda ihtiyacınız olan tüm hurdacı hizmetlerini gerekli yetkinlik, şeffaflık ve doğru araç gereçler ile karşılayalım.

Hurda sarı alan fabrikalar

Sarı hurdası alan fabrikalar, kullanılmış metal malzemelerin tekrardan ham maddeye dönüştürülmesi için tasarlanan geri dönüşüm tesisleri veya pirinç alaşımlar üreten tesislerdir. Bu tesisler, sarı hurdalarının toplandığı, sınıflandırıldığı ve yeniden ham maddeye dönüştürülmesi için işlendiği yerlerdir. Birçok bölgede pirinç alaşımlar işleyen büyük-küçük ölçekte farklı dökümhaneler olabilir. Her hurdacı firmasının çalıştığı dökümhane farklı olabileceği için alınan hurda sarı fiyatları da farklı olabilir.

Hurda alım satımı

Hurda sarı alım satım hizmetleri için İstanbul hurdacıları, olarak hurdacılar sitesini adresinize getiriyoruz. Hurda madenler başta olmak üzere her nevi hurda için kesim, söküm ve yıkım gibi profesyonel işçilik desteği sağlıyoruz.

/ Anlık Destek
Hurda Demir Alımı

#dkp #ekstra #pik #toplama #talaş

/ Hızlı Keşif
Hurda Bakır Alımı

soyma bakır lama bakır antigron kırma bakır külçe bakır kırkambar bakır bakır talaşı

/ Güncel Fiyatlar
Hurda Alüminyum Alımı

levha alüminyum tel alüminyum alüminyum profil alüminyum matbaa kalıbı alüminyum kutu sert alüminyum alüminyum çatı hurdası piston hurdası

/ Profesyonel İşçilik
Krom Hurdası

304 kalite hurda310 kalite hurda 403 kalite hurda 316 kalite hurda 201-202 kalite krom krom talaşı

/ Sıfır Değer Kaybı
Sarı Hurdası

araiş ms-70 hurda araiş ms-64 külçe ms-58 çubuk ucu hurda fermuar talaşı hurdası kırkambar sarı oto radyatör hurdası su saati hurdası sarı talaşı vana, musluk hurdası

/ Nakit Ödeme
Kablo Hurdası

karışık kablo antigron kablo hurda ttr kablo enerji kablosu tesisat kablosu fare yemez çelik zırhlı ptt kablo hurdası

/ Kurumsal Referanslar
Kurşun Hurdası

levha kurşun çatı sökümü çatı minare sökümü kurşun boru külçe kurşun

/ Profesyonel Hizmetler
Nikel Hurdası

şablon nikel hurdası anot nikel hurdası turbo nikel hurdası nikel çapağı

/ Geri Dönüşüm
Çinko Hurdası

çinko hurdası külçe çinko hurdası

/ Mertsan HURDA
Kağıt, Karton Hurdası

1. hamur kağıt hurdası karışık kağıt karton hurdası hurda okul kitabı a4 fotokopi kağıdı peçete hurdası kullanılmış gazete kullanılmamış gazete bristol kağıt kuşe kağıt hurdası hurda dergi iplik bobin hurdası ofset baskı bozuğu

Sarı hurdası alan
hurdacı firması.

Hurda Fiyatları Sondakika

Tüm Haberler

Hurdacı firması
olarak neler yapıyoruz?

Faaliyet Alanlarımız

Mertsan HURDA olarak, çevre dostu bir yaklaşımla geri dönüşümün birçok alanında faaliyet göstermekteyiz. Sektördeki tecrübemiz, ekibimiz ve iştiraklerimiz ile tüm hurdacı ihtiyaçlarınızda hızlı, şeffaf ve profesyonel destek sağlıyoruz.