preloader
  • İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJ HURDA ALIMI
  • SADECE KURUMSAL MAİLLERE CEVAP VERİLMEKTEDİR🎯
— mertsan

Plastik Hurda Fiyatı

Plastik hurda fiyatı ne kadar? 30.000′ den fazla tüketicinin yakından takip ettiği hurda plastik fiyatları Mertsan’da!

INDITEX ( Zara ), MAVİ, HAPPY, VİVİDENT, BİREVİM gibi onlarca kurumsal markanın tercihi Mertsan Hurda ile hurdanıza değer kaybı yaşatmayın. Hurdacı firması olarak belirli periyotlarla güncellediğimiz hurda plastik fiyatlarına göz atın.

Hurda Plastik Fiyatları

Hurda plastik fiyatları ve diğer hurda metal fiyatları LME ve döviz kuruna bağlı olarak anlık değişim gösterebilir. Net fiyat teklifi almak için lütfen bize ulaşın.

Hurda Plastik Alımı

Hurda plastikler, ucuz, hafif ve dayanıklı bir madde olmasından dolayı ambalaj sektörü başta olmak üzere beyaz eşya, otomotiv, yapı, elektrik-elektronik ve medikal gibi pek çok sektörde kullanılarak atıl duruma geçmiş malzemelerdir. Bu alanlarda atıl duruma geçen hurda plastiklerin hepsi olmasa da bir kısmı hurda plastik fiyatları üzerinden değerlendirilmektedir. Plastik hurdaları, yapısal özelliklerine göre abs plastik, polipropilen möblen, hurda jelatin, mavi kapak, beyaz şeffaf naylon,, hurda naylon, çıkma pimapen, temiz pet şişe, kırkambar plastik, elteks hurda plastik olarak kategorize edilerek farklı plastik hurda fiyatları ile alınıp satılmaktadır.

Hurda plastik fiyatları, ham madde üzerindeki fiyat artışı, arza-talep ve döviz kuru üzerinden belirlendiğini söyleyebiliriz. Bu şekilde belirlenen plastik hurda fiyatı hurdacılar için referans hurda fiyatlarını oluşturmaktadır. Hurdacılar ise bu fiyatlar üzerinden gerekli maliyetleri düşerek tüketicilerden hurda alımını gerçekleştirmektedir. Bu maliyetler ise hurdanın durumu, türü, kalitesi, tonajı ve konumu ile ilgilidir.

Plastikler, günlük hayatta neredeyse her üründe veya yapıda kullanılan malzemelerdir. Su, süt, içecek, deterjan veya başka sıvıların ambalajından, beyaz eşya, otomotiv ve inşaat sektörüne kadar birçok alanda hurda durumuna geçebilir. Birçok hurdacı firması tarafından alınıp satılan hurda plastikler Mertsan Hurda tarafından da destek alabileceğiniz hizmetlerden biridir. Gerek hurda plastiğin kilo fiyatı gerekse sökülecek durumdaki hurdalar için İstanbul ve çevresine destek sağlamaktayız.

Fiyatları Nasıl Belirliyoruz?
— Maksimum Kazanç

Hurda Naylon Fiyatları

Hurda sektöründe gerçek şu ki, hurdanızdan maksimum kazanç elde etmek istiyorsanız sadece en yüksek hurda fiyatına odaklanmamalısınız. Web üzerinde adı ve adresi olmayan yüzlerce firma faaliyet gösterirken yüksek fiyat teklifleri bazen yanıltıcı olabilir. Keza bazı firmalar fabrikaların alım yaptığı fiyatların üzerinde veya denk fiyat vermesi hiçbir şekilde normal bir durum değildir. Bu nedenle plastik veya metal hurdanızı satarken dikkat etmeniz gereken tek kriter hurda fiyatı olmamalıdır.

Bir firmanın referansları, iş teslim süresi, fiziksel adresi, doğru fiyatlandırma ve benzer birçok detay önemlidir. Çünkü hurda kablo alım satımı tüm bu detayların hakim olduğu bir süreçtir. Keza zamanında tamamlanmayan işler, hurdaların değersizleştirilmesi ve doğru yönetilmeyen süreçler işletmeniz için büyük problemler oluşturabilir.

Mertsan Hurda olarak bu konuda sadece yüksek hurda fiyatları değil markalar için sorunsuz süreçler ile sürekliliği olan ticari bağlar oluşturuyoruz. Böylelikle Mertsan Hurda, INDITEX ( Zara ), MAVİ, VİVİDENT, BİREVİM, SUNNY ve HAPPY gibi birçok kurumsal marka tarafından tercih edilmiş olup, firmaların olası hurdacı ihtiyaçlarında destek sağlamaya devam etmektedir.

Ücretsiz Keşif
Ücretsiz Keşif

Yüksek tonajdaki hurdalar için
ücretsiz keşif desteği.

Güvenilir Teklifler
Güvenilir Teklifler

Astronomik hurda fiyatları ile değil,
şeffaf tartım ve değerinde ödeme ile!

Nakit Ödeme
Nakit Ödeme

Tonaj limiti olmaksızın tüm
hurdanıza nakit ödeme alın.

Yerinden Hurda Alımı
Yerinden Hurda Alımı

Müsait olduğunuz zamanı ve
konumunuzu paylaşmanız yeterli.

hurda plastik fiyatları
hurda plastik fiyatları
istanbul hurdacı firması ile kolaylaşan geri dönüşüm

Hurda Plastiğin Kilosu Ne Kadar? Nasıl Belirleniyor?

Hurda naylon fiyatı, pvc hurda fiyatı ve hurda pet şişe fiyatı başta olmak üzere plastiklerin hurda fiyatı belirlenirken birçok etken söz konusudur. Bu etkenler tüketici olarak alacağınız hurda plastiğin kg fiyatını önemli ölçüde değiştirebilir. Hurdacı firmalarına farklı maliyetler oluşturabilecek bu etkenler ise aşağıda ki gibidir.

Saf Hali Tür
Kalite Konum
Tonaj
#1

Hurda naylon fiyatlarında hurdanın durumu

Hurdacılar tarafından hurda naylon fiyatları belirlenirken hurdanın bulunduğu duruma göre teklifler oluşturulmaktadır. Atıl duruma geçen hurda naylonların nakliye için hazır olması veya işçilik gerektirmesi hurda naylon fiyatını etkileyebilir. Bu durum tüm hurda plastik türleri için geçerlidir.

#2

Hurda plastik fiyatında hurdanın türü

Plastik hurdaları ham madde türüne göre kategorize edilmektedir. Be nedenle ABS plastik hurdası, polipropilen möblen hurdası, jelatin hurdası, mavi, kırmızı kapak hurdası, beyaz şeffaf naylon hurdası, çıkma pimapen hurdası, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası gibi farklı hurda fiyatlarına oluşmaktadır. İstanbul hurdacı firmaları da hurda alımında analiz sonucu hurda türüne göre fiyat oluşturmaktadır.

#3

Hurda pet şişe fiyatı ve hurdanın kalitesi

Hurda pet şişe fiyatı veya diğer hurda plastik fiyatlarında hurdanın kalitesi oldukça önemlidir. Hurda pet şişenin temiz durumda olması, yanmamış olması hurda fiyatını doğrudan etkilemektedir. Yine aynı şekilde diğer hurda plastik türlerinin geri dönüştürülmeyen plastik malzemeler içermesi hurdanın kalitesini ve fiyatını düşürebilir.

#4

Plastik hurda fiyatında hurdanın tonajı

Hurda plastik alımında hurdacılar tarafından göz önünde bulundurulan en önemli etken hurdanın tonajıdır. Satışı yapılacak olan plastik hurdasının yüksek tonajda olması nakliye, işçilik ve zaman gibi maliyetleri azaltmakla birlikte toplamda edilecek kâr oranını artırmaktadır. Bu nedenle hurda plastik alan hurdacılar hurdanın toplam ağırlığına göre fiyat teklifi oluşturmaktadır.

#5

Hurda naylon fiyatında hurdanın konumu

Atıl durumuna geçen naylon hurdalarını değerlendirmek istediğinizde hurda naylon fiyatını etkileyecek bir diğer etken hurdanın konumudur. Yüksek tonajdaki hurda türlerinde hurdanın konumu önemli olmazken düşük tonajdaki hurdalarda fiyat etkilenebilmektedir. Hurdanın geri dönüşüm merkezine olan uzaklığı ekstra nakliye ve zaman maliyeti oluşturacağı için şeffaf hurda naylon fiyatında dikkat edilmektedir.

Hurda Plastiğin Kilosu Ne Kadar?

16.09.2022 tarihi itibarıyla hurda ABS plastiğin kilosu 6,30 TL, hurda polipropilen moblen kilosu 6,30 TL, hurda polistren kristal kilosu 6,30 TL, hurda şeffaf beyaz naylon kilosu 8,00 TL’dir. ( Fiyatlar anlık olarak değişebilir. —MERTSAN )

* mertsan

Plastik hurdası fiyatları konusunda destek sunduğumuz bazı işletmeler.

Mertsan Hurda olarak birçok önemli markaya geri dönüşüm konusunda destek sağladık, sağlamaya devam ediyoruz.

* bize ulaşın

Hurdacı mı
Arıyorsunuz?

Bize Ulaşın
Mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Gizlilik Politikası