• Erol GÜNEY — 0532 653 5048
  • EXPRESS Hurdacı ®
Hurdacı
Temmuz 5, 2020

İkinci El Konteyner Alım Satımı

  • Hizmet Bölgesi

    Tüm İstanbul

  • 20 Yıllık Tecrübe

    2000'den bugüne

  • Whatsapp Destek

    Tahmini Fiyat İsteyin

ikinci el konteyner
ikinci el konteyner fiyatları satılık ikinci el konteyner

Mertsan Hurda®

İkinci El Konteyner Alımı Yapıyoruz.

Satmak istediğiniz ikinci el konteynerler için fiyat alabilirsiniz.

İkinci el konteyner alım satımında Mertsan Hurda ® olarak 20 yıllık tecrübemizle hizmetinizdeyiz. İstanbul içinde satmak istediğiniz ikinci el konteyner çeşitleri için bize ulaşabilir ve fiyat teklifi isteyebilirsiniz. İkinci el konteyner fiyatları konusunda kâr oranlarımızı minimize ederek tüm müşterilerimize yüksek fiyat teklifleri sunuyoruz.

Before After

Mertsan Hurda ®

İkinci El Konteyner mi Satmak İstiyorsunuz?

İkinci el konteyner mi satmak istiyorsunuz? Mertsan Hurda ® olarak hizmetinizdeyiz. İstanbul’ un tüm ilçelerinden bizlere ikinci el konteyner satabilirsiniz.

İkinci el konteyner fiyatlarında ise düşük kâr oranlarımız ile tüm müşterilerimize yüksek fiyat teklifleri sunuyoruz. Satmak istediğiniz ikinci el konteyner için bizden ön bilgi alabilirsiniz. Anlaşmanın sağlanması halinde ise Mertsan Hurda ® ekibi en kısa sürede adresinize gelecektir.

Konteynerler çok amaçlı olarak ofis ve yaşam alanları için üretilmektedir. Her türlü kullanıma uygun olarak imal edilen konteynerler, yenilenmesi gerektiğinde veya proje bitiminde ikinci el olarak satılırlar. Bizde bu ikinci el konteynerleri satın alarak müşterilerimize düşük kâr oranlarıyla tekrardan sunuyoruz.

İkinci el konteyner fiyatları ise konteynerin durumuna ve özelliğine göre değişiklik göstermektedir. Basit ofis ihtiyaçları için olan konteyner fiyatları uygun olurken, özel tasarım konsept konteynerler daha pahalı olmaktadır.

İkinci el konteyner çeşitlerine göz atacak olursak;

— birleşimli yaşam konteynerleri
— çok katlı şantiye konteynerleri
— ofis konteynerleri
— sandviç panel konteyner
— yatakhane konteynerleri
— yemekhane konteynerleri
— wc-duş konteynerleri
— özel tasarım konteynerler

vb. gibidir.

İkinci El Konteyner Ev

Frefabrik yaşam alanları için ikinci el konteyner ev oldukça rağbet gören bir yapıdır. İhtiyaçları karşılayabilecek nitelikte ve ucuz olması sebebiyle tercih edilmektedir. Birçok farklı ölçüde ve tasarımda bulunan konteyner evleri satmak istediğinizde anında nakit ödeme ile alıyoruz.

Mertsan Hurda ®

İkinci el konteyner alım satımı
haricinde ki
hizmetlerimize göz atın.

— Diğer Hurda Çeşitleri Alımı

İkinci El Konteyner Alımı

İkinci el konteyner mi satmak istiyorsunuz?

İkinci el konteyner ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz. İstanbul hurdacı firması olarak 2000 yılından bugüne tonlarca hurda metali geri dönüşüme kazandırdık. Satmak istediğini hurda metaller için bize ulaşarak hurdanızı anında nakite dönüştürebilirsiniz.

Yorum Yapmak İstermisiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.