• İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJ HURDA ALIMI
  • SADECE KURUMSAL MAİLLERE CEVAP VERİLMEKTEDİR🎯

İkinci el konteyner
alım satımı

_bize ulaşın
ikinci el konteyner alım satımı

İkinci el konteyner alımı satımı, firmamızın ikinci el ürün / malzeme alımı kapsamında sunduğu bir hizmettir. Satılık konteyner arıyorsanız sahibinden satılık 2 el konteyner fiyatları için dakikalar içerisinde fiyat teklifi alın.

Adet sınırı olmaksızın 2. el konteyner satmak istiyorsanız”Mail Destek” hattımızdan dakikalar içerisinde destek alabilirsiniz.

destek@mertsanhurda.com

İkinci el konteyner
alımında geniş hizmet ağı.

İstanbul hurdacı firması olarak satmak istediğiniz tüm ikinci el konteyner çeşitlerini adresinizden alıyoruz.

ikinci el konteyner fiyatları

2. el konteyner alım satımı ve ikinci el konteyner fiyatlarına tek çatı altında erişin. Mertsan Hurda olarak, ikinci el konteyner fiyatları, ikinci el konteyner alımı ve satılık konteynerler için deneyimli saha ekibimiz, geniş hizmet ağımız ve adet sınırı olmaksızın nakit ödeme ile destek sağlamaktayız.

İkinci el konteyner
alımında profesyonel hizmet.

2. el konteyner alım hizmeti.

Mertsan Hurda, ikinci el konteyner alımı, 2. el konteyner fiyatları ve diğer geri dönüşüm hizmetlerinde geniş bir yelpaze sunar. Kullanım dışı kalan konteynerlerin durumuna göre en ideal 2. el konteyner fiyatları için detaylı görsel göndermeniz yeterli.

Görsel ile teklif alın

ikinci el konteyner ev alımı.

İkinci el konteyner evler, alımını yaptığımız konteyner türleri arasındadır. Çeşitli amaçlarla kullanılan prefabrik ve dayanıklı yapılardır. Geçici veya sürekli konut ihtiyacı için kullanılabilirler. Örneğin bir yerde çalışan işçilerin geçici barınma ihtiyacı için konteyner evler kullanılabilir. İkinci el konteyner evler WC, duş ve mutfak gibi temel ihtiyaçları karşılayabilir. Bu nedenle geçici okul, sağlık merkezi veya depremzedelere yardım amaçlıda kullanılabilir. İkinci el konteyner ev fiyatları konteynerin pencere, kapı, oda, wc, banyo ve mutfak gibi özelliklerine bağlı olarak değişmektedir.

ikinci el konteyner fiyatlarını etkileyen faktörler.

2. el konteyner ev fiyatları birçok faktöre göre değişkenlik gösterebilir. Öncelikle ikinci el konteynerin ne amaçla kullanılacağı, boyutları ve hangi kalitede imal edildiği konteyner fiyatlarında etkindir. Beraberinde ikinci el konteynerin durumu ( çürüme, pas olması ) ve özellikleri ( oda, yalıtım, tesisat, wc, duş, mutfak ) ikinci el konteyner fiyatını etkilemektedir.

/ döküman
İkinci el konteyner fiyatları nasıl belirleniyor?

#2. el konteyner #konteyner fiyatları #ikinci el konteyner fiyatları

ikinci el yük konteyneri alımı.

İkinci el yük konteyneri, alımını yaptığımız konteyner türleri arasındadır. Yük konteynerleri nakliye endüstrisinin, ticaretin ve taşımacılığın ayrılmaz bir parçasıdır. Gemi, uçak, tren veya kamyonlarla taşınan yüklerin korunmasını, taşınması ve bir taşıma tipinden diğerine yeniden yüklenmesi kolaylaştırmak için uyarlanmıştır. İkinci el yük konteynerleri, ev konteynerleri ile aynı temel yapıya sahip olsa da amaç, boyut, yapı ve izolasyon olarak farklıdır. Bu nedenle ev konteyner fiyatlarına göre ikinci el yük konteyner fiyatları da ciddi farklılık gösterebilir.

2. el ofis konteyneri alımı.

Ofis konteynerleri, yük konteynerlerinden veya diğer standart metal konteynerlerden yapılmış, mobilyaları ve ofis ekipmanları ile donatılmış, mobil ofisler olarak tanımlanabilir. Bu konteynerler, genellikle geçici olarak kurulan ofisler için kullanılır ve rahatça taşınabilirler. Ofis konteynerleri, genellikle inşaat şantiyeleri, festivaller ve benzeri yerlerde kullanılır. Ayrıca, bazı şirketler, ofislerini taşımak istediğinde veya geçici olarak ekstra ofis alanına ihtiyaç duyduklarında da ofis konteynerlerini kullanabilirler. Ofis konteynerleri, içlerinde çalışma alanları, toplantı odaları ve bazen de mutfak alanları olabilir. Ofis konteynerleri, içlerinde elektrik, su ve ısıtma/soğutma sistemleri bulunabilir. İkinci el ofis konteynerleri geçici kullanım alanları nedeniyle sıklıkla alımını yaptığımız konteyner türleri arasındadır.

ikinci el şantiye konteyner alımı.

Şantiye konteynerleri, bina baraj, maden, yol, köprü vb. şantiye alanlarında çalışanların geçici ve temel barınma ihtiyaçları için kullanılan konteynerlerdir. Maliyet, iklim şartları, taşınabilirlik ve demonte imkanı gibi birçok kolaylık sağlayan şantiye konteynerleri çalışma ofisi, mutfak, yemekhane, yatakhane, çamaşırhane, wc ve banyo gibi birçok farklı amaçla kullanılabilir. Ayrıca, şantiye konteynerleri içinde elektrik, su ve ısıtma/soğutma sistemleri de bulunabilir. Bu sayede, inşaat şantiyelerinde çalışanlar için rahat bir yaşam koşulu sağlar. Şantiye konteynerleri geçici olarak kurulduğu için inşaat projesi bittiğinde ikinci el olarak değerlendirilebilir.

hurda konteyner alımı.

İkinci el konteyner olarak alım satımı yapılan bir diğer konteyner türü hurda konteynerlerdir. Hurda konteynerler çeşitli amaçlar için kullanılabilir. Ev ve işyerlerinde atık ve hurda malzemelerin toplanması, şantiyelerde inşaat atıklarının toplanması veya fabrikaların üretim sürecinde oluşan atık ve hurda malzemelerin toplanması için idealdir. Hurda konteyner fiyatı, hurda yük konteyneri fiyatları konteynerin kullanılabilirlik durumuna göre değişkenlik gösterir. İkinci el olarak kullanılmayacak düzeyde olan hurda konteynerler ise güncel hurda fiyatları üzerinden geri dönüşüm dahil edilebilirler.

ikinci el prefabrik konteyner alımı.

sandviç panel konteyner alımı.

Sandviç panel konteynerler, nakit ödeme ile alımını yaptığımız ikinci el konteyner türleri arasındadır. Sandviç panel konteyner, duvarlarının ve çatısının sandviç paneller ile üretildiği konteyner türüdür. Sandviç paneller, çatı ve cephelerde ısı ve ses izolasyon sağlayan kompozit bir malzeme olduğu için konteyner üretiminde de kullanılır. Özellikle yaşam konteynerlerinin üretiminde ısı izolasyonu ve enerji tasarrufu sağladığı için sandviç paneller sıklıkla tercih edilmektedir. Bu nedenle sandviç panel konteyner fiyatları biraz daha pahalı olabilir.

İkinci el
konteyner fiyatları.

mertsanhurda logo

2. el konteyner fiyatları belirlenirken birçok etken söz konusudur. Bu etkenler, konteynerin üretim maliyeti, konteynerin konumu, pazar koşulları, rekabet, arz ve talep olarak sıralanabilir. Konteynerin üretim maliyeti ise konteynerin ana taşıyıcı sistemini oluşturan karkas yapısının kalitesi, konteynerin türü, ölçüsü, duvar, tavan, taban ve çatısında kullanılan malzemelerin kalitesi, izolasyonu, kapı ve penceresi, temel ihtiyaçlar için wc ve duş alanı, oda sayısı, elektrik ve sıhhi tesisat gibi özelliklerine bağlı olarak farklılık gösterir. Tüm bu detaylar ikinci el konteyner fiyatlarını belirleyici faktörlerdir. Mertsan HURDA olarak bu değişkenleri dikkate alarak pazar koşulları dahilinde ve mümkün olan en iyi teklife odaklanıyoruz.

marmara bölgesi hurdacı

Konteyner alımının yanı sıra 2. el konteyner satışımızda bulunmaktadır. Elimizde mevcut bulunan satılık konteynerler için whatsapp destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Satılık konteynerler için keşif desteğimiz ile konteynerlere değerinde fiyatlandırma yapıyoruz.

Yüksek konteyner fiyatları ile ikinci el konteyner satın.

ikinci el konteyner haberleri

Tüm Haberler
13 adet konteyner ev modeli
  • Mertsan HURDA
  • #gönderen Mertsan HURDA
konteyner ofis
  • Mertsan HURDA
  • #gönderen Mertsan HURDA
konteyner ofis
  • Mertsan HURDA
  • #gönderen Mertsan HURDA
Nisan 20, 2021
konteyner ofis
  • Mertsan HURDA
  • #gönderen Mertsan HURDA

Konteyner alımı haricinde neler yapıyoruz?

Faaliyet Alanlarımız

Mertsan HURDA, çevre dostu bir şirket olarak geri dönüşümün birçok alanında faaliyet göstermektedir. Sektördeki tecrübemiz, ekibimiz ve iştiraklerimiz ile tüm hizmetlerde hilesiz tartılar ile profesyonel destek sağlıyoruz.