preloader
  • İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJ HURDA ALIMI
  • SADECE KURUMSAL MAİLLERE CEVAP VERİLMEKTEDİR🎯
Mertsan Hurda®

İkinci El Konteyner Fiyatları

İkinci el konteyner fiyatları ( 2. el konteyner fiyatları ) konteynerin özelliklerine, durumuna ve konumuna göre değişiklik göstermektedir. 2. el konteyner alım satımında sunduğumuz hizmeti minimum kâr oranları ile sunarken, sürümden kazanmayı tercih ediyoruz. Bu sayede daha ekonomik fiyatlardan ikinci el konteyner alabilir veya satılık konteyner çeşitleriniz için daha yüksek fiyat teklifleri alabilirsiniz.

İkinci el konteyner alım satımında Mertsan Hurda ® olarak 20 yıllık tecrübemizle hizmetinizdeyiz. İstanbul içinde satmak istediğiniz ikinci el konteyner çeşitleri için bize ulaşabilir ve fiyat teklifi isteyebilirsiniz. İkinci el konteyner fiyatları konusunda kâr oranlarımızı minimize ederek tüm müşterilerimize yüksek fiyat teklifleri sunuyoruz.

Listeye Göz Atın
Before After
Mertsan Hurda ®

İkinci El Konteyner mi Satmak İstiyorsunuz?

Konteyner çeşitleri birçok insanın ihtiyacı olan yapı ve nakliye malzemeleridir. İkinci el konteyner ( 2. El konteyner ) çeşitleri ise sıfır satılık konteyner çeşitlerine göre daha uygun fiyatlardadır ve bu nedenle ikinci el konteyner fiyatları birçok kişi tarafından merak edilmektedir.

Fiyat açısından daha uygun olan ikinci el konteyner çeşitleri günümüzde birçok farklı alanda kullanılır. Kişisel kullanım, bağ bahçe, endüstriyel alanlar, inşaat ve yapı alanları gibi oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir.

Kişisel Kullanım İçin Konteyner

İkinci el konteyner söz konusu olduğunda en sık ihtiyaç duyulan alan kişisel kullanım alanlarıdır. Satılık konteyner ev, ikinci el konteyner ev gibi bireysel ihtiyaçlar için birçok kişi tarafından ikinci el konteyner fiyatları merak edilmektedir.

İkinci el konteyner ev fiyatları ise konteynerin durumuna ve özelliklerine göre değişmektedir. Sahibinden satılık konteyner ev arıyorsanız firmamızın elinde mevcut bulunan konteyner çeşitleri için whatsaap destek hattımızdan fotoğraf isteyebilirsiniz.

Satılık ikinci el konteyner ev fiyatları konusunda minimum kâr oranlarımız ile sürümden kazanmayı tercih ediyoruz ve müşterilerimize olabilecek en uygun fiyatlarla ikinci el konteyner satışı yapıyoruz. Satılık konteyner aradığınızda veya 2. El konteyner almak istediğinizde tüm nakliye süreçlerini firmamız tarafından yürütülmektedir.

Firmamızdan alacağınız konteyner ev fiyatları sahibinden, yani Mertsan Hurda tarafından verilmekte olup, konteyner ev modelleri ve fiyatları konusunda oldukça çeşitliliğe sahibiz.

Bag ve Bahçeler İçin Satılık Konteyner Ev

Konteyner kullanım alanlarının bir diğeri ise kişisel kullanım alanları olan bağ ve bahçelerdir. Şehir hayatının uzağında bir bağınız veya bahçeniz varsa temel ihtiyaçların karşılanmasında konteyner evler oldukça faydalıdır. Taşınabilir olması barınma, yiyecek vb. gibi temel ihtiyaçların rahatlıkla karşılanıyor olması nedeniyle oldukça tercih edilen taşınabilir ev tipleridir.

Bağ ve bahçeler için ikinci el ev konteyner arıyorsanız daha ekonomik fiyatlar ile bir konteyner alabilirsiniz. Firmamızdan 2 odalı konteyner ev fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız tüm iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilir ve konteyner fiyatları hakkında bilgi isteyebilirsiniz.

Endüstriyel Alanlar İçin Konteyner Çeşitleri

Kişisel kullanım alanları haricinde ikinci el konteyner ihtiyacının olduğu bir diğer alan ise endüstriyel alanlar. 2. El konteynerler ile sanayinin birçok bölümünde işlenen ürünlerin kullanım dışı kalanlarının biriktirilmesi ve tekrardan değerlendirilmesi için düzenli depolama alanları sağlanabilir.

Üretim aşamalarında kullanım dışı kalan, metal, kağıt, kumaş vb. gibi atıl duruma geçen hurdaların biriktirilmesi ve geri dönüştürülmesinde ikinci el konteynerler oldukça tercih edilmektedir. Kullanılmayan ve atıl duruma geçen malzemelerin görüntü kirliliğine neden olmayacak şekilde biriktirilmesi ve sonrasında geri dönüştürülmesi işletmeler için oldukça önemlidir.

Bu nedenle işletmeniz için veya fabrikanız için 2. El konteyner satanlar olarak elimizde mevcut bulunan 2. El konteyner çeşitlerinin görsellerini whatsapp destek hattımızdan isteyebilirsiniz.

İnşaat ve Yapı Alanları İçin İkinci El Konteyner

Prefabrik konteyner veya ikinci el konteyner için bir diğer kullanım alanı inşaat ve diğer yapı alanlarıdır. Bu alanlar için ihtiyaç duyulan konteyner fiyatları, konteynerin büyüklüğüne ve yapısal özelliğine göre değişmektedir.

Sahibinden satılık 2. El konteyner fiyatları için firmamız doğrudan destek vermektedir. İster konteyner alan bir yer arayın ister ikinci el konteyner satan bir yer arayın Mertsan Hurda ve Geri Dönüşüm olarak #hizmetinizdeyiz.

İnşaat sahaları için genellikle satılık boş konteyner veya iki odalı konteyner fiyatları merak edilmektedir. Daha büyük inşaat sahaları için ise sandviç panellerden oluşan konteyner evlere ihtiyaç duyulmaktadır. Temel ihtiyaçları karşılamak adına 2 odalı konteyner ev fiyatlarını minimum kâr oranlarımız ile sunuyoruz.

Yine inşaat alanları için ofis olarak kullanılabilecek konteyner çeşitleri de bulunmaktadır. İhtiyacınız olan satılık ofis konteyner çeşitleri için whatsapp destek hattımızdan bize ulaşabilir veya direkt olarak arayabilirsiniz.

Mertsan Hurda ®

İkinci el konteyner alım satımı
haricinde ki
hizmetlerimize göz atın.

— Diğer Hurda Çeşitleri Alımı

İkinci El Konteyner Alımı

İkinci el konteyner mi satmak istiyorsunuz?

İkinci el konteyner ihtiyaçlarınız için Mertsan Hurda olarak #hizmetinizdeyiz. Satılık konteyner arıyorsanız veya ikinci el konteyner ev fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız destek hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Gizlilik Politikası