preloader
  • İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJ HURDA ALIMI
  • SADECE KURUMSAL MAİLLERE CEVAP VERİLMEKTEDİR🎯

Alüminyum
hurda fiyatı

Hurda alüminyum fiyatları, araiş levha alüminyum, tel alüminyum, boyasız profil alüminyum, profil alüminyum, ofset matbaa kalıbı, folyo hurdası, jant hurdası, alüminyum çatı, alüminyum kutu ve alüminyum klima radyatörü hurdasına ait hurda fiyatları!

fiyatları göster

Hurda bakır fiyatları ve hurda demir fiyatlarına da göz atabilirsiniz.

7/24 güncel alüminyum fiyatları mertsanhurda.com'da!

Güvenilir ticaret, güvenilir alüminyum fiyatları.

hurda alüminyum

alımı.

alüminyum hurda fiyatı

Alüminyumun kilosu, piyasa koşullarına göre ortalama olarak verilmektedir. Alüminyum fiyatları hurdanın tonajı, konumu ve kalitesine göre değişebilir. Aynı şekilde hurdanın kesim, söküm gibi ekstra işçilik gerektirmesi alüminyumun hurdanız fiyatını etkileyebilir. Bu nedenle alüminyumun hurdası kaç para? diyorsanız hurdan için fiyat teklifi alabilirsiniz.

etkenler bilmeniz gerekenler

Hurda alüminyum fiyatları ortalama olarak verilmektedir. ⭐

Hurda TürüKG
Hurda Alüminyum Araiş Levha Fiyatı44,00 TL
Hurda Alüminyum Tel Fiyatı47,00 TL
Hurda Alüminyum Profil Boyasız & Eloksal Kaplı Fiyatı36,00 TL
Hurda Alüminyum Profil Fiyatı34,00 TL
Hurda Alüminyum Ofset Matbaa Kalıbı Fiyatı43,00 TL
Hurda Alüminyum Folyo Fiyatı36,00 TL
Hurda Alüminyum Jant Fiyatı44,00 TL
Hurda Alüminyum Boyalı Levha Fiyatı35,00 TL
Hurda Alüminyum Profil Tas Tabak Fiyatı28,00 TL
Hurda Alüminyum Çatı Fiyatı33,00 TL
Hurda Alüminyum Sert Fiyatı28,00 TL
Hurda Alüminyum Kutu Fiyatı23,00 TL
Hurda Alüminyum Talaş Fiyatı20,00 TL
Hurda Alüminyum Çelikli ve Plastikli Tel Fiyatı30,00 TL
Hurda Alüminyum Klima Radyatörü ( Bakırlı Petek ) Fiyatı70,00 TL

Hatasız
doğru
tartım!

Eksiksiz
değerinde
nakit ödeme.

Kesim,
söküm, yıkım
desteği.

Mail
whatsapp
anlık destek.

Adresten
alüminyum hurdası
alımı.

LME ve
döviz kuru
ile güncel fiyatlar.

Hurda alüminyumun
kilosu ne kadar?

24.01.2023 tarihi itibarıyla, araiş levha alüminyumun kilosu 44,00 TL, tel alüminyumun kilosu 47,00 TL, boyasız profil alüminyumun kilosu 36,00 TL, alüminyum kutu hurda fiyatı 23,00 TL ve sert alüminyum hurda fiyatı 28,00 TL‘ dir. ( Fiyatlar, anlık değişebilir MERTSAN )

bilmeniz gerekenler

alüminyum hurdanız
ne durumda?

mertsanhurda.com

Hurda alüminyumun fiyatı belirlenirken ilk dikkat edilen hurdanın ne durumda olduğudur. Hurda durumuna geçen alüminyum malzemeler çeşitli yapılarda veya malzemelerde kullanılmış olabilir. Bu nedenle alüminyum hurdalarının sökülmeleri, kesilmeleri veya yıkılmaları gerekebilir. Yine aynı şekilde diğer metal veya metal olmayan maddeler ile birlikte kullanılmış olan alüminyum hurdalarının pek tabi ayrıştırılmaları gerekir.

Tüm bu ayrıştırma işlemleri için uygulanacak işçilik ve oluşabilecek fire oranı alüminyumun kg fiyatı etkileyecektir.

Alüminyum hurdasının
türü nedir?

mertsanhurda.com

Alüminyum yapısal özelliklerinden dolayı birçok alanda kullanılan değerli bir metaldir. Başlıca inşaat, endüstri, otomobil ve havacılık gibi alanlarda sıklıkla kullanılan alüminyum ihtiyaçlara yönelik farklı yapısal formlarda ve kalitelerde üretilmektedir. Bu alanlarda atıl duruma geçmeleri ile birlikte hurda alüminyum için farklı kaliteler oluşmaktadır. Bu nedenle alüminyum kilosu belirlenirken hurda alüminyum türü önemli bir etkendir.

Hurdanız
ne kadar kaliteli?

mertsanhurda.com

Hurda durumuna geçen alüminyum malzemeler yüksek saflık oranına veya daha düşük kaliteye sahip olabilir. Hurdanın alüminyum haricinde başka bir metal veya plastik madde içermesi fire oranını artıracağı için hurdanın kalitesini düşürmektedir. Buda doğal olarak hurda alüminyum fiyatını etkilemektedir.

Alüminyum hurdanız
kaç kilogram?

Hurda alım satım süreçlerinde hurdanın tonajı oluşacak maliyetleri azaltmakla birlikte toplamda edilecek kâr oranını artırmaktadır. Bu nedenle hurdacılar tarafından dikkat edilen en önemli noktalardan biride hurdanın tonajıdır. Alüminyumun kilo fiyatında birim değeri maksimum seviyeye çıkarmak için hurdanızın yüksek tonajda veya kiloda olması önemlidir.

Hurdanız
hangi konumda?

mertsanhurda.com

Hurdacılar tarafından dikkat edilen bir diğer nokta ise hurdanın bulunduğu konumdur. Yüksek tonajda ki hurda türlerinde hurdanın bulunduğu konum pek önemli olmazken düşük tonaja sahip hurdalarda konum fiyatı etkileyebilmektedir.

Türkiye geneli hurda
alüminyum alımı.

Yüksek tonajdaki alüminyum hurdaları için Türkiye geneli hizmet sunuyoruz.

19+ Hurdacı
Hizmeti

Alüminyum hurdası alımı haricinde 19’dan fazla hurdacı hizmetine kolayca erişin.

Alüminyum hurdası
alımında deneyim.

Hurdaların kesimi, sökümü ve yıkımı gibi tüm ihtiyaçlarda profesyonel destek.

Anlık
Geri Bildirim

Satmak istediğiniz alüminyum hurdaları için en kısa sürede geri bildirim alın.

Alüminyum hurda fiyatında bilinmesi gerekenler.

Görsel ile teklif alın
01

alüminyumun kilo fiyatının belirlenmesi

mertsanhurda.com

Hurda alüminyum fiyatı diğer hurda fiyatlarında olduğu gibi Londra Metal Borsası, döviz kuru ve arz-talep faktörüne bağlı olarak belirlenir. 23.01.2023 tarihinde LME/pr_Al, alüminyumun ton fiyatı 2.635 $ yani güncel kur ile 49.587 TL‘dir. Fabrika ve dökümhaneler bu fiyat üzerinden geri dönüşüm maliyetlerini ( belirli oranda ) düşerek hurdanın kalitesine göre hurda alüminyum fiyatını oluşturur. Hurdacı firmaları ise fabrika ve dökümhanelerin oluşturduğu fiyatlar üzerinden nakliye, işçilik ve kâr gibi faktörlere bağlı son tüketici fiyatını oluşturur.

02

yüksek alüminyum fiyatlarındaki risk nedir?

mertsanhurda.com

Tüketici olarak en yüksek hurda alüminyum fiyatını almak her ne kadar makul görünse de bazı hurda fiyatları manipüle amaçlıdır. Piyasa koşullarının çok üzerinde ki alüminyum fiyatları bazen gerçeği yansıtmadığı gibi her işin mümkün olan bir seviyesi olduğunu unutmamak gerekir. Çünkü bazı firmalar fabrikalar ile aynı fiyatları veya üzerinde fiyatlar yayınlayıp haksız rekabet oluştururken, sundukları hurda fiyatları ile diğer hurdacılardan hurda alımı yapmazlar. Bu durum hurdaların eksik tartılma ihtimalini ortaya koymakla birlikte hurdanızın tonajını bilmeniz değerinde ödeme almak için en ideal çözümdür.

03

aldığınız hurda fiyatları güncel mi?

mertsanhurda.com

Demir hurdası satarken dikkat etmeniz gereken bir diğer konu hurda demir fiyatının güncel olup olmadığıdır. Hurda demirin kilosu Londra Metal Borsası ve döviz kuruna bağlı olduğu için günlük olarak revize edilebilir. Bu nedenle hurda sektörünün yakından takip edilmesi, fiyatların piyasaya göre güncellenmesi ve hurda demir alımında güncel hurda fiyatlarının uygulanması önemlidir.

Doğru hurdacı firması, doğru alüminyum fiyatları.

Alüminyum hurdası
haricinde hangi
hurdaları alıyoruz?

_bize ulaşın

Mertsan HURDA, çevre dostu bir şirket olarak geri dönüşümün birçok alanında faaliyet göstermektedir. Sektördeki tecrübemiz, ekibimiz ve iştiraklerimiz ile tüm hizmetlerde profesyonel destek sağlıyoruz.

Hurda Alım Satımı
Hurda Alım Satımı

LME ve döviz kuruna göre oluşturulan hurda fiyatları ile tonaj limiti olmadan birçok hurda için geri dönüşüm desteği sağlıyoruz.

_hurda alımı
Bakır HurdasıNikel Hurdası
Demir HurdasıÇinko Hurdası
Alüminyum HurdasıElektronik Hurdası
Krom HurdasıKağıt Hurdası
Kablo HurdasıTitanyum Hurdası
Sarı HurdasıDiğer Alaşım Hurdaları
Kurşun Hurdası

Mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Gizlilik Politikası