Hurda Fiyatları

Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda alüminyum fiyatı hakkında bilgi almak için bu içeriğe göz atabilirsiniz. Diğer hurda fiyatları için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Hurdacılar arasında faaliyet gösteren firmamız Mertsan Hurda ile tonaj fark etmeksizin tüm hurdanızı satabilirsiniz.

  • Adresten Hurda Alımı

  • Güncel Hurda Fiyatları

  • Yüksek İşlem Hacmi

Bize Ulaşın
aluminyum hurda fiyatı
hurda alüminyum fiyatları

Hurda alüminyum fiyatları birçok faktöre göre değişiklik gösterebilmektedir. Hurdacı firması olarak Marmara bölgesi için sunduğumuz alüminyum hurda fiyatı aşağıda belirtilmiştir. Listede belirtilmeyen alüminyum kg fiyatı için lütfen bizimle iletişime geçin..

Yüksek tonajdaki alüminyum hurdanız ve belirtmediğimiz diğer alüminyum fiyatları için lütfen teklif isteyeniz.. İletişim kanallarımız aracılığı hızlı bir şekilde teklif almak için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz..

Güncel Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda Alüminyum Araiş Levha18,50 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Tel18,50 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Boyasız Profil17,00 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Profil17,00 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Ofset Matbaa Kalıbı18,00 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Folyo17,00 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Jant17,00 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Boyalı Levha15,50 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Tas Tabak15,50 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Çatı15,50 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Sert13,00 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Kutu12,00 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Talaş8,00 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Çelikli ve Plastikli Tel10,50 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Piston13,90 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Klima Radyatörü ( Bakırlı Petek )33,00 ₺/Kg
Hurda Alüminyum YumuşakSorunuz
Hurda Alümimyum Kompozit Alikobant İçi SiyahSorunuz
Hurda Alüminyum Profil TalaşıSorunuz
Hurda Alümimyum KırkambarSorunuz
Hurda Alüminyum TozuSorunuz
Hurda Kurşun FiyatıSorunuz
Zamak Hurda FiyatıSorunuz

Hurda Alüminyum

Alüminyum, yapısal olarak bir takım özelliklere sahiptir. Bu özellikleri sayesinde bir çok farklı alanda kendine yer bulur. Soğutma sanayisinden, uçak ve uzay araçlarına kadar bir çok farklı alanda kullanılan alüminyum aynı zamanda parlak ve şık görüntüsü ile çeşitli dekoratif eşyaların yapımında da kullanılmaktadır.

21. yüzyılın metali olarak görülen alüminyum, bakır metaline göre daha ucuz ve daha çoktur. Özellikle ulaştırma ve inşaat sektöründe sıklıkla kullanılan alüminyumun kullanım alanları ise sürekli artmaktadır.

Ayrıca, ısı ve elektriği bakır kadar iyi ileten alüminyum, hafif bir metaldir ve işlenmesi oldukça kolaydır.

Alüminyumun bir çok farklı sektörde kullanılması, hurda olarak işlenmesini de gerektirir. Hurda alüminyumun geri dönüştürülmesi ile yüksek oranlarda enerji tasarrufu sağlamak mümkündür.

Geri dönüşümü yapılan bir metal için harcanan enerji, o metali doğal kaynağından çıkarmaya oranla oldukça azdır. Bunun yanı sıra geri dönüşüm, birçok faydayı da beraberinde getirmektedir.

Alüminyum KG Fiyatı 2021

Mertsan Hurda, birçok hurda metalin alımını yaparak geri dönüşüme katkı sağlamaktadır. Hurda alüminyum fiyatları konusunda minimum kâr oranları ile hizmet sunuyoruz ve aynı zamanda ücretsiz keşif ile tüm hurdanızı adresinizden alıyoruz.