⚠ İSTANBUL DIŞI 10 TON ve ÜZERİ HURDA ALIMI ⚠ İSTANBUL DIŞI 10 TON ve ÜZERİ HURDA ALIMI ⚠ YÜKSEK TONAJ - NAKİT ÖDEME ⚠ İSTANBUL DIŞI 10 TON ve ÜZERİ HURDA ALIMI
 • İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJ HURDA ALIMI
 • SADECE KURUMSAL MAİLLERE CEVAP VERİLMEKTEDİR🎯

Bahçelievler Hurdacı

İstanbul Bahçelievler Hurdacı

Bahçelievler hurdacı ihtiyaçlarınız için deneyimli saha ekibimiz ile #biz #hazırız. İstanbul Bahçelievler hurdacı firması olarak tüm hurda alım satım süreçlerinde özveriyle çalışıyoruz ve güncel hurda fiyatları uyguluyoruz.

Biz Kimiz?

Mertsan Hurda ® olarak yıllardır İstanbul içinde ve İstanbul dışından bir çok kurumsal ve bireysel müşterimize hizmet vermiş bir hurdacı firmasıyız. Bugüne kadar tonlarca hurda metali geri dönüşüme kazandırdık ve çalışmalarımıza devam ediyoruz..

Hangi Hurdaları Alıyoruz?

Hurdacı firması olarak bir çok hurda metalin ve diğer bir çok hurdanın alımını yapıyoruz. Satmak istediğiniz tüm hurda çeşitleriniz için iletişime geçerek fiyat sorabilir ve ücretsiz keşif ekibimizin adresinize yönlendirilmesini isteyebilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimiz Nereleridir?

Hurdacılık sektörüne adım attığımız günden bugüne hizmet bölgelerimizi sürekli olarak genişletmekteyiz. İlk başta İstanbul içinde başlayan hizmetimiz bugün Edirne, Tekirdağ, Kırklareli, Çanakkale ve Kocaelidir.

Bahçelievler Hurda Alımı

Bahçelievler hurdacısı olarak bir çok hurda metalin alımını yapıyoruz.

 • Hurda Bakır Alımı
 • Hurda Demir Alımı
 • Hurda Alüminyum Alımı
 • Hurda Kablo Alımı
 • Hurda Krom Alımı

Bahçelievler Hurdacı Hizmeti

Hurdacı olarak başka neler yapıyoruz? İkinci el alım satımı ve çok daha fazlası..

 • İkinci el lokanta malzemeleri alımı
 • İkinci el inşaat malzemeleri alımı
 • İkinci el kapı, pencere vb. gibi malzeme alımı

Diğer Hizmetlerimiz

Hurdacı firması olarak diğer hizmetlerimize göz atın..

 • Bina Yıkımı Sökümü
 • Fabrikalara Sökümü Yıkımı
 • Fabrikalara Konteyner Hizmeti

Bahçelievler Hurdacı Firması

Bahçelievler hurdacı firması olarak, hurda alım satımı konusunda tamamen profesyonel olarak çalışıyoruz. Geri dönüşüm ülkemiz ve dünyamız için olmazsa olmaz bir konudur. Bizde, Bahçelievler’ de sunduğumuz hurdacı hizmeti ile bu önemin bilincindeyiz.
Konuyu biraz daha açmak gerekirse, hurdacılık ülkemizde, 1950 yılından sonra giderek ivme kazanan bir sektör haline gelmiştir. İstanbul hurdacı firmaları ve diğer bir çok hurdacı firması ile günümüzde binlerce kişinin istihdam edildiği bir sektör durumundadır.

Bunun yanı sıra, hurda metallerin ve diğer hurda çeşitlerinin geri dönüşümü sayesinde, ülke ekonomisine ve temiz bir çevreye katkı sağlanıyor.

Bahçelievler’ de hurdacılığın dünyaya katkısı;

• Doğal kaynakların korunması
• Enerji tasarrufu
• Ekosistemin ve vahşi yaşamın korunması
• Ham madde talebinin azaltılması
• İstihdamın sağlanması

Bahçelievler’ de satmak istediğinzi tüm hurda çeşitlerini, Mertsan Hurda ve Geri Dönüşüm® olarak her nevi hurda çeşidini adresinizden alıyoruz ve hurda depolarımızda biriktiriyoruz. Biriken hurdaları ise hurdaların türüne göre ayrıştırıyoruz.

Türlerine göre ayrıştırılan hurdalar belirli geri dönüşüm işlemlerinden sonra ham madde haline getirilmektedir. Bu ham maddeler ise çeşitli kanallar aracılığı ile yeniden üretim sürecine dahil edilmektedir.

Whatsapp Ön Fiyat Teklifi;

• Hurdanızın birkaç açıdan detaylı olarak fotoğrafını çekin.
• Hurdanızın karışık durumda olup olmadığını kontrol edin.
• Hangi tür hurdayı satmak istiyorsanız bunu belirtin.
• Tahmini gelebilecek ağırlığını veya net ağırlığını söyleyin.
• Son olarak bulunduğunuz adres bilgisini veya konumu ekleyerek WhatsApp aracılığı ile bize gönderin.

Ön fiyat bilgisinden sonra, anlaşma sağlanması halinde firmamız hurda alımını gerçekleştirecektir. Bahçelievler hurdacı ihtiyaçlarınız için deneyimli saha ekibimiz ve güncel hurda fiyatlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Bahçelievler Hurdacı Hizmetleri, Hurda Çeşitleri Alımı

Mertsan Hurda ve Geri Dönüşüm® olarak İstanbul hurdacı firmamız, Bahçelievler’de adresinizden hurda metallerin alımı sağlamaktadır. Aklınıza gelebilecek ve geri dönüştürülebilecek ne kadar hurda metal var ise bizden ön fiyat teklifi alabilir ve anlaşma sağlanması halinde adresinize ekip yönlendirilmesini isteyebilirsiniz.
Hurdacı firması olarak hurda alımı konusunda, sürümden kazanmayı tercih ediyoruz. Bu yüzden bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimize yüksek hurda fiyatları teklif edebiliyoruz. Alımını yaptığımız hurda çeşitlerini, maddeler halinde okuyabilirsiniz.

Hurda Bakır Alımı: Bakır hurdası, değerli sayılan hurda metaller arasında olup, hurdacılık sektöründe yüksek fiyatlara sahiptir. Kullanım alanlarının bir hayli fazla olmasından sebeb, hurda konusundada geri dönüşüme en çok kazandırılan metaller arasınddadır. Her çeşit hurda alımı yapan firmamız ile, her nevi hurda satışınız için bize ulaşabilirsiniz.

Hurda Demir Alımı: Demir, dünya üzerinde birçok kullanım alanına sahiptir. Birçok sektörde kullanımından dolayı aklınıza gelebilecek birçok materyalde karşıma çıkabilmektedir. Hurda demir yine hurdacılar arasında sıklıkla alımını yapılan hurda çeşitlerindendir. Hurda demirin fiyatı türüne ve kalitesine göre değişebilmektedir. Demir hurdasının su ile temasından kesinlikle kaçınılması gerekmektedir. Aksi halde hurdanızda korozyonlar oluşur ve buda hurda demirin kalitesini düşürür.

Hurda Alüminyum Alımı: Bahçelievler hurda alan firmalar arasında, bir diğer hizmetimiz ise hurda alüminyum alımıdır. Alüminyum hurdası, bakır hurdası gibi yüksek fiyatlara sahip olmasa da, yine yüksek sayılabilecek hurda fiyatlarına sahiptir. Oksidasyona karşı olabildiğince dirençli olan metal yine birçok sektörde kullanılmakta olup, tüm hurda alüminyum satışlarınız için WhatsApp uygulamasından anında fiyat desteği alabilirsiniz.

Tüm hurda metallerin geri dönüştürülmesi, metallerin doğal kaynaklardan çıkarılmasına oranlara %95 daha tasarrufludur. Geri dönüşümün bu yüzden teşvik edilmesi gerekmekte olup, tüm müşterilerimizin geri dönüşüm konusunda duyarlı olmalarını istiyoruz.

Hurda Kablo Alımı: Kablolar, elektrik ve elektronik sanayisinde çok önemli bir yere sahiptir. Bakır, iletkenliğinin çok iyi olması sebebiyle kablolar içinde kullanılmakta olup, kalitesine göre fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir. Hurda kablo çeşitleri hakkında daha detaylı bir içerik için lütfen aşağıda ki bağlantıyı ziyaret ediniz.
Bkz. ( hurda bakır fiyatları )

Sarı Hurdası Alımı: Bakır hurdası niteliğinde olan sarı hurdası, bakıra göre daha serttir. Korozyona uğramayan sarı pirinç hurdası, dayanıklı bir yapıdadır ve halk arasında, “ sarı “, “ hurda sarı “ olarak adlandırılmaktadır.
Kullanım alanları genel olarak, tesisat borularında, nalburiye, elektronik ve bazı süs eşyalarının yapımı vb. gibidir. Kullanım ömürlerini dolduran ve atıl duruma geçen bu metallerin geri dönüşüme kazandırılması, hem ekonomik olarak, hem de doğal kaynakların daha az tüketilmesi açısından çok önemlidir.

Hurda Krom Alımı: Krom’un kullanım alanlarına değinecek olursak, metalurji, otomotiv, döküm sanayi, kimya ve çeşitli malzemeler ile yapı alanlarında ve daha birçok sektörde kullanılmaktadır. Bu sektörlerde faaliyet gösteren fabrikalardan, işletmelerden veya bireysel müşterilerimizden, aldığımız hurda kromu geri dönüşüme kazandırıyoruz.
İstanbul hurdacı firmaları arasında yıllardır faaliyet gösteren firmamız ile, aklınıza gelebilecek her nevi hurda satışı için bizi arayabilir veya mesaj atabilirsiniz.

Hurda Akü Alımı: Alımını yaptığımız bir diğer hurda çeşidi ise hurda akülerdir. Toplu olarak satmak istediğiniz aküler içinde bizimle iletişime geçebilir ve ön fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Diğer Hurda Çeşitlerinin Alımı: Bahçelievler hurdacı olarak, önceliğimiz değerli olan hurda metaller olsa da, metal olmayan birçok hurdanın alımını da yapıyoruz. Başlıca, pimapen hurdası, raf hurdası, pano, pano hurdası, kağıt hurdası vb. gibi hurdaların satışları içinde firmamızdan fiyat isteyebilirsiniz.

Bahçelievler Bina Yıkımı: Mertsan Hurda ve Geri Dönüşüm olarak, bölgede ki kentsel dönüşüm projeleri kapsamında veya kullanım ömürlerini doldurmuş binalarınızı, hurda karşılığında yıkıyoruz. Bina’daki değerlendirilebilecek hurdaların hepsini söküyoruz ve daha sonra gerekli izinler dahilinde, güvenli bir şekilde bina yıkımını gerçekleştiriyoruz.

Bize Ulaşın

Bahçelievler Hurdacı Telefonu

Telefon
Ph: +90532 653 5048

Email Adresimiz
erolguney@mertsanhurda.com

Fiziksel Adresimiz

Akşemsettin Mh. Kazım Karabekir Cd.
No:53 – Mertsan Hurda ®
Esenyurt / İSTANBUL

Hurdacı mı Arıyorsunuz?

İstanbul’ da veya başka bir ilde, kurumsal düzeyde hurdacı ihtiyaçlarınız için hazırız. Mertsan Hurda ve Geri Dönüşüm® olarak yüksek işlem hacmine ve sektörel olarak deneyimli bir ekibe sahibiz.

Author avatar
Mertsan Hurda
Hurda Alım Satımı | İkinci El Konteyner Alım Satımı | Yıkım Söküm İşleri | Kurumsal Hizmet

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.