• İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJ HURDA ALIMI
  • SADECE KURUMSAL MAİLLERE CEVAP VERİLMEKTEDİR🎯
MERTSAN ® tüm hurdacı ihtiyaçlarınız için.

Esenler Hurdacı

Esenler hurdacı firmamızı tercih edin, kazançlı çıkın.” Hurdanıza özel fiyatlar ile hurdanızı adresinizden alıyoruz!

0532 653 5048

Esenler ve çevresinde işletmeniz için hurdacı arıyorsanız, kesinlikle doğru yerdesiniz! Hizmet sunduğumuz markalar arasında yer alarak, şirketinizin sürdürülebilirlik hedeflerinde yüksek karlılık sağlayın.

Tamamen şeffaf süreçler ile tanışın..

Esenler
Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları ortalama verilmiştir.

Hurda bakır fiyatları:

Güncelleme: 23.5.2024Fiyatlar Yaklaşıktır.
Soyma Bakır Fiyatı290,00 TL
Lama Bakır Fiyatı290,00 TL
Antigron Kırma Bakır Fiyatı290,00 TL
TTR Kırma Bakır Fiyatı290,00 TL
%98 Külçe Bakır Fiyatı275,00 TL
Bakır Talaşı Fiyatı270,00 TL
Kırkambar Bakır ( Yanık Bakır ) Fiyatı270,00 TL
Kızıl Parça Rg5 ( Dişli, Burç vb. ) Fiyatı260,00 TL
Kızıl Talaşı RG5 Fiyatı245,00 TL

Hurda Fiyatları 2023 Demirin Kilosu Alüminyumun Kilosu Krom Kilogram Fiyatı Hurda Sarı Kilosu Hurda Kurşun KG Fiyatı Kağıdın Kilosu Bakır Kablo Kilosu

Esenler hurdacı hizmetleri.

Esenler’de veya Davutpaşa’da hurdacı arıyorsanız, güvenilir hizmetlerimiz ile tanışın. WhatsApp Destek hattımıza hurdanızı fotoğrafını gönderin ve en iyi tekliflerden birini alın!

WhatsApp Destek

İstanbul Esenler
Hurdacıları

İstanbul Esenler hurdacıları, Mertsan HURDA olarak, bölgede hurda alan yerler arasında oldukça geniş bir yelpaze sunuyoruz. Hurda alım satımı başta olmak üzere, metal olmayan hurdalar içinde tüm ihtiyaçlarınız için hızlı destek sağlamaktayız.

destek@mertsanhurda.com

Davutpaşa hurdacı

Esenler Davutpaşa’da hizmet veren hurda alım satımı yapan firmamız, geri dönüşüm sektöründe en iyi seçenekler arasında yer almaktadır. Alüminyum, krom, kablo, demir ve bakır gibi birçok hurda türünü alarak geri dönüşüm sürecine katkı sağlamaktayız.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre kesim, söküm gibi hizmetler de sunmaktayız. Firmamızın profesyonel ve deneyimli ekibi, müşterilerimizin hurda malzemelerini en doğru şekilde değerlendirmek için özenle çalışmaktadır.

Geri dönüşüm sektöründe çevrenin korunması için önemli bir role sahip olan firmamız, atık malzemelerin tekrar kullanımına yönelik çalışmalar yapmaktadır. Böylece doğaya daha az zarar verilmesi hedeflenmektedir.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Esenler Davutpaşa’daki hurdacı firmamız, yüksek hurda fiyatları ve kaliteli hizmet anlayışıyla öne çıkmaktadır. İhtiyacınız olan tüm hurda alım satım ve geri dönüşüm hizmetleri için bize ulaşabilirsiniz.

Mertsan HURDA, olarak hangi hurdaları alıyoruz?

/ Anlık Destek
Hurda Demir Alımı

dkp ekstra pik toplama talaş


/ Hızlı Keşif
Hurda Bakır Alımı

soyma lama antigron külçe kırkambar talaş


/ Güncel Fiyatlar
Hurda Alüminyum Alımı

levha alüminyum tel alüminyum profil alüminyum matbaa kalıbı hurdası kutu alüminyum sert alüminyum çatı alüminyum hurda piston


/ Profesyonel İşçilik
Hurda Krom Alımı

304 paslanmaz hurdası310 paslanmaz hurdası 403 paslanmaz hurdası 316 paslanmaz hurdası 201-202 paslanmaz hurdası krom talaşı


/ Sıfır Değer Kaybı
Hurda Sarı Alımı

araiş ms-70 araiş ms-64 külçe ms-58 çubuk ucu fermuar talaşı kırkambar sarı oto radyatörü su saati sarı talaşı vana, musluk


/ Nakit Ödeme
Hurda Kablo Alımı

karışık kablo antigron kablo hurda ttr kablo enerji kablosu tesisat kablosu fare yemez çelik zırhlı ptt kablo hurdası


/ Kurumsal Referanslar
Hurda Kurşun Alımı

levha kurşun çatı sökümü çatı minare sökümü kurşun boru külçe kurşun


/ Profesyonel Hizmetler
Hurda Nikel Alımı

şablon nikel hurdası anot nikel hurdası turbo nikel hurdası nikel çapağı


/ Geri Dönüşüm
Hurda Çinko Alımı

çinko hurdası külçe çinko hurdası


/ Mertsan HURDA ®
Hurda Karton Alımı

1. hamur kağıt hurdası karışık kağıt karton hurdası hurda okul kitabı a4 fotokopi kağıdı peçete hurdası kullanılmış gazete kullanılmamış gazete bristol kağıt kuşe kağıt hurdası hurda dergi iplik bobin hurdası ofset baskı bozuğu


/ İstanbul Hurdacı Firması
Hurda Plastik Alımı

plastik hurdası naylon hurdası şeffaf naylon hurdası çıkma pimapen a4 fotokopi kağıdı elteks hurdası plastik palet pleksi hurdası pet şişe hurdası kırkambar plastik hurdası renkli pleksi hurdası karışık pleksi hurdası renkli naylon hurdası

Esenler fabrika yıkım işleri

Esenler’de fabrika sökümü yapan hurdacı firmamız, profesyonel ekibiyle birlikte yıllardır sektörde öncü bir konumda yer almaktadır. Fabrikaların sökülmesi sürecinde iş güvenliğine ve çevre korunmasına büyük önem veren firmamız, yüksek standartlarda hizmet sunmaktadır.

Fabrikaların sökümü sırasında çıkan malzemelerin geri dönüşümü konusunda da uzman olan hurdacı firmamız, alüminyum, demir, bakır, krom, çelik ve çinko gibi birçok hurda türünü en doğru şekilde değerlendirmektedir. Müşterilerimize kaliteli ve en iyi fiyatlarla hizmet sunarak memnuniyetlerini en üst seviyede tutmayı hedeflemekteyiz. Eğer siz de fabrika sökümü işlemleri için profesyonel bir hurdacı arıyorsanız, Esenlere hizmet sunan hurdacı firmamızı tercih edebilirsiniz.

Esenler hurdacı iletişim.