preloader
  • İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJ HURDA ALIMI
  • SADECE KURUMSAL MAİLLERE CEVAP VERİLMEKTEDİR🎯

Hurda Bakır
Fiyatları

Hurda bakır fiyatları, soyma bakır fiyatı, lama bakır fiyatı, antigron kırma bakır, ttr kırma bakır, külçe bakır, bakır talaşı ve kırkambar bakır hurdası fiyatlarını inceleyin.

fiyatları göster

Hurda demir fiyatları ve hurda alüminyum fiyatlarına da göz atın.

7/24 güncel bakır fiyatları mertsanhurda.com'da!

Güvenilir ticaret, güvenilir hurda fiyatları.

hurda

alımı.

bakır hurda fiyatı

Listedeki bakır hurda fiyatı, piyasa koşullarına göre ortalama olarak verilmektedir. Bakır hurdasının tonajı, konumu ve kalitesi bakır fiyatlarını etkileyebilir. Aynı şekilde hurdanın kesim, söküm vb. işçilik gerektirmesi bakırın kilosunu etkileyebilir. Bu nedenle bakırın kilosu ne kadar? diyorsanız fiyat teklifi isteyiniz.

etkenler bilmeniz gerekenler

Hurda bakır fiyatları ortalama olarak verilmektedir.

Hurda Bakır TürüKG
Soyma Bakır Hurda Fiyatı157,00 TL
Lama Bakır Hurda Fiyatı157,00 TL
Antigron Kırma Bakır ( Kalın Kırma ) Hurda Fiyatı157,00 TL
TTR Kırma Bakır ( İnce Kırma ) Hurda Fiyatı157,00 TL
Külçe Bakır %98 Hurda Fiyatı150,00 TL
Bakır Talaşı Hurda Fiyatı148,00 TL
Kırkambar Kırma Bakır Hurda Fiyatı145,00 TL
Kırkambar Bakır ( Bobin, Yanık Boru ) Hurda Fiyatı142,00 TL
Kızıl Parça Rg5 (Dişli ,Yatak,Burç vb.) Hurda Fiyatı135,00 TL
Kızıl Talaşı RG5 Hurda Fiyatı120,00 TL

Hatasız
doğru
tartım!

Eksiksiz
değerinde
nakit ödeme.

Kesim,
söküm, yıkım
desteği.

Mail
whatsapp
anlık destek.

Adresten
bakır hurdası
alımı.

LME ve
döviz kuru
ile güncel fiyatlar.

Hurda bakırın
kilosu ne kadar?

23.01.2023 tarihi itibarıyla, soyma bakırın kilosu 157,00 TL, antigron kırma bakırın kilosu 157,00 TL, lama bakırın kilosu 157,00 TL, bakır talaşının kilosu 148,00 TL, kırkambar bakırın kilosu 142,00 TL’ dir. ( Fiyatlar anlık değişebilir, MERTSAN )

bilmeniz gerekenler

bakır hurdanız
ne durumda?

mertsanhurda.com

Bakır yapısal özelliklerinden dolayı endüstrinin pek çok alanında kullanılan değerli bir metaldir. Elektrik ve sinyal nakil hatları, çeşitli soğutma üniteleri, endüstriyel makineler vb. gibi pek çok üründe kullanılabilir. Bu nedenle bakır içeren malzemelerin geri dönüştürülmesi için öncelikle ayrıştırılması, kesilmesi veya sökülmesi gerekebilir. Bu ayrıştırma işlemine bağlı olarak bakırın kilo fiyatı önemli ölçüde değişebilmektedir.

Bakır hurdasının
türü nedir?

mertsanhurda.com

Bakır hurdaları, yapısal formlarına ve kalitelerine göre kategorize edilmektedir. Bu nedenle bakırın kilosu kaç tl? diyorsanız standart bir fiyat verilemeyebilir. Örneğin, kabloların soyulması ile ortaya çıkan bakır soyma bakır fiyatı üzerinden, karışık ve yanık durumda olan bakır ise kırkambar bakır fiyatı üzerinden değerlendirilmektedir.

Hurdanız
ne kadar kaliteli?

mertsanhurda.com

Bakırın kilosu kaç para? Tüketicilerin merak ettiği bu soruda yine hurda bakırın kalitesine göre değişmektedir. Yüksek kalitede olan bakır hurdaları parlak ve canlı bir renge sahiptir. Örneğin, kabloların soyulması ile elde edilen bakır kaliteli olduğu için soyma bakır fiyatı üzerinden değerlendirilir. Ek olarak bakır hurdalarının içinde yabancı maddelerin olması, hurdanın karışık durumda olması bakırın kalitesini düşürerek kırkambar bakır fiyatı üzerinden değerlendirilmesine neden olur.

Bakır hurdanız
kaç kilogram?

Bakırın kg fiyatı için hurdanın tonajı oldukça önemli bir faktördür. Hurdaların yüksek tonajda olması nakliye gibi masrafları minimum düzeye indirmektedir. Maliyet masrafları azaldığı ve toplamda edilecek kâr oranı artığı için tüketici olarak alacağız fiyat tekliflerinde bakırın kilosu da artacaktır.

Hurdanız
hangi konumda?

mertsanhurda.com

Hurdacılar tarafından soyma bakırın kilosu veya diğer bakır türlerinde kilo fiyatı belirlenirken hurdanın bulunduğu konuma dikkat edilmektedir. Hurdanın kolay ulaşılabilir bir konumda olması, hurdacı firmasına veya geri dönüşüm merkezine olan yakınlığı daha az maliyet ve zaman tasarrufu sağlayacağı için hurda bakırın kilosunun kaç lira olacağını etkileyebilmektedir.

Türkiye geneli
hurda bakır alımı.

Yüksek tonajdaki bakır hurdaları için Türkiye geneli hizmet desteği sağlıyoruz.

19+ Hurdacı
Hizmeti

Bakır hurdası alımı haricinde 19’dan fazla hurdacı hizmetine kolayca erişin.

Bakır hurdası
alımında deneyim.

Hurdaların kesimi, sökümü ve yıkımı gibi tüm ihtiyaçlarda profesyonel destek.

Anlık
Geri Bildirim

Satmak istediğiniz bakır hurdaları için en kısa sürede geri bildirim alın.

Bakırın kilo fiyatında
bilinmesi gerekenler.

Görsel ile teklif alın
01

bakırın kilo fiyatının belirlenmesi

mertsanhurda.com

Eğer hurda bakır fiyatını araştırıyorsanız bakır fiyatının nasıl belirlendiğini bilmeniz hurdanızı en iyi şekilde değerlendirmek için önemlidir. Bakır fiyatı Londra Metal Borsası ( LME ) tarafından ton bazında belirlenir. Ülkemizde de döviz kuru ve arz-talep gibi faktörlere göre LME fiyatı üzerinden belirlenir. Örneğin: 19.01.2023 tarihinde LME/pr_Cu, bakırın ton fiyatı 9.305 $ yani güncel kur ile 174.965 TL’dir. Fabrika ve dökümhaneler ise bu fiyat üzerinden geri dönüşüm maliyetlerini ( belirli oranda ) düşerek bakırın kalitesine göre hurda bakır fiyatını belirlemektedir.

02

yüksek hurda fiyatlarındaki risk nedir?

mertsanhurda.com

Yüksek hurda bakır fiyatları her ne kadar makul görünse de bazı hurda fiyatları tüketicileri manipüle etmeye yöneliktir. Piyasa koşullarının çok üzerinde ki hurda bakır fiyatları bazen gerçeği yansıtmadığı gibi her işin mümkün olan bir seviyesi olduğunu unutmamak gerekir. Örneğin, bakırın ton fiyatının 9305 $ yani güncel kur ile 174.965 TL olduğu bir durumda bakır hurdası alıp, eriten, işleyen bir fabrika, bakırın kalitesine göre yaklaşık %7 ile %15 oranında daha düşük fiyat vermektedir.

Aynı şekilde hurdacı firmaları da hurdaların yerinden alınması ( nakliye ), işçilik ve kâr gibi nedenlerle fabrika fiyatlarından daha düşük fiyat vermek zorundadır. Bu fiyatlar bölgesel olarak değişebilir fakat bazı işletmelerin fabrikalar ile aynı fiyatları veya üzerinde fiyatlar sunması gerçeği yansıtmamaktadır. Bu durum hurdaların eksik tartılma ihtimalini ortaya koymakla birlikte hurdanızın tonajını bilmeniz zarara uğramamak için en basit çözümdür.

03

aldığınız hurda fiyatları güncel mi?

mertsanhurda.com

Bakır hurdası satarken dikkat etmeniz gereken bir diğer konu hurda bakır fiyatının güncel olup olmadığıdır. Hurda bakırın kilosu Londra Metal Borsası ve döviz kuruna bağlı olduğu için günlük/anlık olarak değişebilir. Bu nedenle hurda sektörünün yakından takip edilmesi, fiyatların piyasaya göre güncellenmesi ve hurda bakır alımında güncel hurda fiyatlarının uygulanması önemlidir.

Doğru hurdacı firması, doğru hurda fiyatları.

Bakır hurdası
haricinde hangi
hurdaları alıyoruz?

_bize ulaşın

Mertsan HURDA, çevre dostu bir şirket olarak geri dönüşümün birçok alanında faaliyet göstermektedir. Sektördeki tecrübemiz, ekibimiz ve iştiraklerimiz ile tüm hizmetlerde profesyonel destek sağlıyoruz.

Hurda Alım Satımı
Hurda Alım Satımı

LME ve döviz kuruna göre oluşturulan hurda fiyatları ile tonaj limiti olmadan birçok hurda için geri dönüşüm desteği sağlıyoruz.

_hurda alımı
Bakır HurdasıNikel Hurdası
Demir HurdasıÇinko Hurdası
Alüminyum HurdasıElektronik Hurdası
Krom HurdasıKağıt Hurdası
Kablo HurdasıTitanyum Hurdası
Sarı HurdasıDiğer Alaşım Hurdaları
Kurşun Hurdası

Mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Gizlilik Politikası