Mertsan Hurda olarak alım yaptığımız hurda çeşitlerinden olan hurda bakırın fiyatı 00’00 ₺’dir. Hurda fiyatları için en güncel bilgisini aşağıdaki hemen arayın butonuna tıklayarak alabilirsiniz.

Bakır hurdası ve diğer hurda çeşitlerinde sizlere profesyonel düzeydeki sektör tecrübemiz ile hizmet sunuyoruz. İster kurumsal hurda satışınız için ister bireysel hurda satışlarınız için bize ulaşabilirsiniz. Ne kadar hurdanız varsa bütün hepsini istediğiniz adresten alarak ödemesini anında nakit olarak yapıyoruz!

Hemen arayın.

Bakır; kimya terimi ile simgesi Cu, atom sayısı 29, atom ağırlığı 63,54, yoğunluğu 8.91 olan, 1083 santigrat derecede eriyen, doğada serbest ya da bileşik durumda bulunan, iletkenliği çok iyi olan, kolay işlenebilen, eski çağlardan beri türlü işlerde kullanılan, kızıl renkli bir elementtir. 

Bakır insanlığın ilk tanıştığı madenlerden biridir. Bakırın insanlık tarihinde kullanılması çok eski tarihlere dayanmaktadır ve insanlar geçmişten günümüze kadar bakırı çeşitli alanlarda fazlasıyla kullanmış olup insanlığın gelişmesi ile kullanım alanlarıda giderek artmıştır.

Günümüzde tüketimi 13 milyon tonun üzerine çıkan bakır en fazla kullanılan ikinci metal olmakla birlikte hurda bakımından en fazla alınıp satılan hurda çeşitlerindendir.

Kullanım oranın fazla olması sebebiyle hurda bakır alım satımıda bir o kadar fazladır. Hurda bakır fiyatı için sizlere en yüksek fiyatları sunmaya hazırız. En güncel hurda fiyatlarını merak ediyorsanız bize ulaşarak fiyatlae hakkında detaylı bilgi ve rendevu alabilirsiniz.