Hurda Bakır Fiyatları

Hurda bakır fiyatları için aşağıdaki listesini inceleyebilirsiniz. Sunduğumuz bakır hurda fiyatları belirli aralıklarla güncellenmektedir. Günlük bakır fiyatları veya anlık bakır fiyatları için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.. Hurda bakır alan firma olarak Marmara bölgesinde hizmet veriyoruz. Tüm hurdacı ihtiyaçlarınız için güncel hurda fiyatları ile hizmetinizdeyiz.

Fiyat listemiz günceldir. 2021 ✔️

 • Adresten Hurda Bakır Alımı

 • Güvenilir Hurda Bakır Fiyatları

 • Yüksek İşlem Hacmi

 • #Marmara #Bölgesi

Bize Ulaşın
hurda bakır fiyatları

Yüksek tonajdaki bakır hurdanız ve diğer hurda bakır çeşitleri için lütfen teklif isteyeniz.

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda bakır fiyatları birçok faktöre göre değişiklik gösterebilmektedir. Hurdacı firması olarak sunduğumuz bakır kg fiyatı aşağıda belirtilmiştir. Listede belirtilmeyen bakır hurda fiyatı için lütfen bizimle iletişime geçin..

Hurda Bakır Fiyatı
Hurda Alüminyum Fiyatı
Hurda Demir Fiyatı
Hurda Krom Fiyatı
Hurda Sarı Fiyatı
Hurda Motor Fiyatı
Hurda Naylon Fiyatı
Hurda Kağıt Fiyatı
Hurda Plastik Fiyatı

 

Hurda Bakır Çeşitleri KG FİYATI
Soyma Bakır Fiyatı Bilgi Alın
Lama Bakır Hurda Fiyatı Bilgi Alın
Lama Bakır İmalat Artığı Bilgi Alın
%98 Külçe Bakır Fiyatı Bilgi Alın
Antigron Kırma Hurda Bakır Fiyatı Bilgi Alın
Ttr Kırma Hurda Bakır Fiyatı Bilgi Alın
Antkron Kırma (Granür) Bakırı Bilgi Alın
TTR Kırma (Granür) Bakırı Bilgi Alın
Bakır Talaşı Fiyatları Bilgi Alın
Bakır Çamuru Bilgi Alın
Bakır (Kızıl) Talaşı Bilgi Alın
Kırkambar Bakır Fiyatı Bilgi Alın
Kırkambar Karışık Kırma Bakır Bilgi Alın
Kırkambar Bakır Hurdası (bobin,yanık,boru) Bilgi Alın
Araiş Ms70 Bilgi Alın
Hurda Sarı Fiyatları Bilgi Alın
Kırkambar Sarı Fiyatları Bilgi Alın
Sarı Çubuk Parça Bilgi Alın
Sarı Çubuk Talaş Bilgi Alın
Sarı Kırkambar Bilgi Alın
Sarı Talaş Fiyatı Bilgi Alın
Alaşımlı Sarı Talaşı Bilgi Alın
Bronz Hurda Fiyatı Bilgi Alın
Bronz Talaş Fiyatı Bilgi Alın

bakır kg fiyatı

Günlük Hurda Bakır Fiyatları

Hurda bakır fiyatları ve bakır kablo fiyatları hakkında en güncel bilgilerle hazırlamış olduğumuz içeriğimiz ile tüm hurda bakır ve türevlerine ait bilgiler edinebileceksiniz. Hurda bakır ( hurda bakır kablo ) olarak nitelediğimiz bakır, hurda alanında birçok şekilde karşımıza çıkabilmektedir.

Bunlar başlıca; Soyma bakır hurdası, Lama bakır hurdası, Kırkambar bakır hurdası, %98 Külçe bakır, Bakır ( Kızıl ) talaşı, Antigron Kırma, TTR kırma, bakır kablo hurdası vb gibidir.

İstanbul hurdacı faaliyetlerimiz kapsamında bakır kablo fiyatlarını ve tüm hurda bakır çeşitlerini açıklayıp ve en güncel fiyatlarını bu içeriğimize ekleyeceğiz. Mertsan Hurda ve Geri Dönüşüm olarak, güncel hurda fiyatlarını, sürümden kazanmayı tercih ederek en yüksek şekilde kurumsal ve bireysel müşterilerimize sunuyoruz.

Hurda bakır fiyatları ve çeşitleri hakkında bilgi edinmek için sizler için hazırlamış olduğumuz içeriğimizi okumaya devam edebilirsiniz.

Bakır Nedir; Bakır kimya terimi ile simgesi Cu, atom sayısı, 29, atom ağırlığı 63.54, yoğunluğu 8.91 olan ve 1083 C derecede eriyebilen ve doğada serbest yada bileşik durumda bulunan, iletkenliği çok iyi olan, kolay işlenebilen bir elementtir. Dünya bakır rezervlerinin %50’si Amerika kıtasında, %20 si Afrika kıtasında ve geriye kalan yüzdelik dilim ise diğer kıtalara dağılmış durumdadır.

İstanbul Hurdacı olarak hurda bakır haricinde başlıca; hurda demir, hurda krom, hurda alüminyum, hurda nikel, hurda sarı, hurda kurşun, akü, trafo, klima vb. gibi hurda metallerin alımlarını yapıyoruz.
anlık bakır fiyatları

Bakır Hurda Fiyatları ve Çeşitleri

Soyma Bakır Fiyatı – 00

Lama Bakır Fiyatı – 00

Kırkambar Bakır Fiyatı – 00

%98 Külçe Bakır Fiyatı – 00

Bakır ( Kızıl ) Talaş Fiyatı – 00

Antigron Kırma Fiyatı – 00

TTR Kırma Fiyatı – 00

Hurda bakır fiyatları hakkında merak ettikleriniz için ve hurda bakır satışlarınız için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilir veya whatsapp hattımızdan destek alabilirsiniz. Sadece hurda bakır fiyatları için değil tüm hurda fiyatları hakkında bilgi almak için hurda fiyatları sayfasında ki fiyat listelerine göz atabilirsiniz.

Sitemiz’ deki hurda fiyatları en güncel haliyle LME’ ye ( Londra Metal Borsası ) göre belirlenmekte olup, kurumsal hurda satışlarınız için özel fiyat teklifleri sunuyoruz.
günlük hurda bakır fiyatları

Soyma Bakır Hurda Fiyatı ( Soyma Bakır Nedir? )

Soyma bakır, kablosundan soyulmuş/ayrılmış, lekesiz, parlak halini koruyan hurda bakır çeşididir. Daha yüksek, soyma bakır fiyatları bir diğer adı temiz bakır fiyatı almak için, bakırın bu parlak halini ve kalitesini koruyabilmesi gerekmektedir. Bunun için ise yakmadan kablosundan soyarak satışa hazır hale getirilmedir.

Kablo bakır fiyatı için yüksek teklifler almak istiyorsanız ve soyma bakır hurda fiyatları üzerinden hurdanızı değerlendirmek istiyorsanız, kablo hurdanızı yakmadan bakırını çıkarmanız gerekmektedir. En yüksek hurda fiyatları soyulmuş hurda bakır fiyatlarıdır, unutmamak gerek. Aksi halde hurdanız yanmış bakır kablo fiyatları üzerinden işlem görecektir.

Soyulmuş hurda bakır fiyatları ( temiz bakır fiyatı ) üzerinden hurda satışı için, bakırı kablosundan ayırırken yakma gibi işlemlerin uygulanması halinde bakırın kalitesi düşmektedir ve diğer bir bakır çeşidi olan kırkambar bakır fiyatı üzerinden işlem görmektedir.

Yüksek kablo bakır fiyatlarını ve soyma bakır hurdasında kaliteyi düşürmemek için ise bakır soyma makineleri kullanılmaktadır. Güncel soyma bakır fiyatları ve soyulmamış bakır kablo hurda fiyatı için whatsapp destek hattımızdan hurdanızın fotoğrafını ve bulunduğunuz ilçeyi yazarak güncel hurda fiyatları alabilirsiniz. Soyulmamış

Lama Bakır Hurda Fiyatı ( Lama Bakır Nedir? )

Lama bakır 3 çeşitte üretilen ve yüksek akımlı ortamlarda, düşük voltaj dağıtımında, trafolarda, elektrik panolarında, topraklamalarda, baz istasyonlarında, şalt istasyonlarında iletkenliğin istenildiği her ortamda kullanılan bakır çeşididir. Lama bakır hurdası kullanım alanlarının genellikle sanayi tipi olması sebebiyle daha çok sanayi bölgelerinden hurda alımını yapmaktayız.

Lama bakır hurdası fiyatı için kurumsal müşterilerimize özel fiyat teklifleri sunuyoruz. Hurda lama bakır fiyatı için özel teklifler almak istiyorsanız eğer Mertsan Hurda ve Geri Dönüşüm olarak günün her saati anlık olarak fiyat desteği sunuyoruz.

Lama bakır hurdası fiyatı için veya diğer tüm sorularınız için whatsapp destek hattımızdan direkt olarak yazabilir ve anlık olarak merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Kırkambar Hurda Bakır Fiyatı ( Kırkambar Bakır Nedir? )

Kırkambar bakır hurdası, soyma bakır olarak değerlendirilmeyen, soyma bakır hurdasına nazaran, rengi atmış, belirli kısımları kararmış, mat görünümlü ve daha düşük kalitede ki hurda bakır çeşididir.

Soyma bakır fiyatına oranla, kırkambar bakır fiyatları daha düşük kalitede olduğu için fiyatı da soyma bakıra oranla daha düşüktür. Kırkambar bakır hurdası satışlarınız için İstanbul hurdacı olarak İstanbul’un tüm ilçelerine, geniş araç filosu ve uzman saha ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Kırkambar bakır fiyatları konusunda ister direkt arayarak ister WhatsApp destek hattımızdan firma yetkilimizden anlık olarak fiyat desteği alabilirsiniz. Aynı zamanda WhatsApp aracılığı ile kırkambar bakır hurdanızın fotoğrafını gönderebilir ve kabala fiyat desteği alabilirsiniz.

%98 Külçe Bakır Hurda Fiyatı ( Külçe Bakır Nedir? )

%98 Külçe bakır hurdası, adından da anlaşıldığı üzere %98 saflık oranına sahiptir. Bakır gümüşten sonra elektriği en iyi ileten metal olması sebebiyle bugün ülkemizde ve dünya genelinde endüstride çok önemli bir yere sahiptir. Birçok kullanım alanın olması sebebiyle yüksek oranda ki saflık değerlerine sahip olan bakır, külçe olarak ta satılmaktadır.

İstanbul hurdacı faaliyetlerinde Mertsan Hurda ve Geri Dönüşüm olarak; bütün hurda bakır çeşitlerinde hızlı hizmet ve adresten alım gerçekleştiriyoruz. LME’ yi takip ederek hurda fiyatları konusunda kurumsal ve bireysel müşterilerimize en güncel hurda fiyatları üzerinden teklifler veriyoruz.

Bakır ( Kızıl ) Talaş Hurda Fiyatı ( Bakır Talaşı Nedir? )

Hurda bakır talaşı, frezeleme ve taşlamanın gibi metal işlemlerinden sonra oluşmaktadır. Bakır talaşları, metalin traş veya kesilmesinden üretilir ve daha sonra geri dönüşüm için toplanır. Yine endüstri alanında sıkça rastladığımız hurda bakır talaşı fiyatlarında en yüksek fiyat tekliflerini sunuyoruz.

İstanbul hurdacılık alanında 2000 yılından buyana sektörde ki firmamız ile tüm hurda bakır alım-satım işlemlerinde ve diğer hurda metal alım satım işlemlerinde kurumsal ve bireysel müşterilerimiz için profesyonel hizmet sunuyoruz..

Antigron Kırma Bakır Fiyatı ( Antigron Kırma Bakır Nedir? )

Antigron kablo; diğer bir adı NYM kablo olan kablolar genellikle nemli koşullarda ve ıslak iç mekanlarda tercih edilen bir veya birkaç teli olan bakır iletkenli, pvc bazlı ve özel termoplastik yalıtkanlı alçak gerilim kablolarıdır. Antigron kırma fiyatı ( antigron kablo hurda fiyatı ) için hurdanızın fotoğrafını whatsapp üzerinden firmamıza gönderebilir ve anlık olarak güncel hurda fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Müşterilerimize yüksek antigron kablo hurda fiyatları sunmak için Mertsan Hurda ve Geri Dönüşüm olarak sürümden kazanmayı tercih ediyoruz. Bugüne kadar birçok hurda kablo ve diğer hurda bakır alımları gerçekleştirerek tonlarca hurda bakırı geri dönüşüme kazandırdık.

Güncel hurda fiyatları konusunda bütün müşterilerimize güncel hurda fiyatlarını sunmak istiyoruz. Hurda kablo fiyatları için ve diğer tüm fiyatlar için destek hattımızdan yazabilirsiniz.

TTR Kırma Bakır Kablo Fiyatı ( TTR Kırma Nedir? )

TTR kablo, elektrik iletiminde kullanılan birçok kablo çeşidinden sadece birisidir. TTR kablolar çok sayıda ince bakırın bir araya getirilerek pvc ile kaplanmasıyla oluşturulan iletkenlerin, pvc kılıf ile bir araya getirilmiş ve araları pvc dolgu ile doldurulmuş kablolardır.

TTR kırma kablo fiyatları için diğer hurda bakır alımlarında olduğu gibi sürümden kazanmayı tercih ederek müşterilerimize en iyi hurda kablo fiyatlarını sunmayı amaçlıyoruz. İstanbul hurdacılık alanında yıllardır edindiğimiz sektör tecrübemiz ve geniş araç filomuz ile tüm hurdalarınızı yüksek kablo hurda fiyatları ile adresinizden nakit ödeme yaparak satın alıyoruz.

Hurda Bakır Fiyatları SSS

Bakırın kilosu ne kadar 2020?

2020 yılında hurda bakırın kilosu, 36-45 TL aralığında idi.

Bakır kilo fiyatı ne kadar?

Hurda Bakır Fiyatı 50 TL
Soyma Bakır Fiyatı Bilgi Alın
Lama Bakır Hurda Fiyatı Bilgi Alın
Lama Bakır İmalat Artığı Bilgi Alın
%98 Külçe Bakır Fiyatı Bilgi Alın
Külçe Bakır Fiyatları Bilgi Alın
Antigron Kırma Hurda Bakır Fiyatı Bilgi Alın
Ttr Kırma Hurda Bakır Fiyatı Bilgi Alın
Antkron Kırma (Granür) Bakırı Bilgi Alın
TTR Kırma (Granür) Bakırı Bilgi Alın
Bakır Talaşı Fiyatları Bilgi Alın

Soyulmamış bakırın kilosu ne kadar?

Mertsan Hurda olarak alım yaptığımız hurda bakır fiyatı 50 TL‘ dir. Soyulmamış hurda bakırın kilosu ne kadar diyorsanız bilgi alınız.

Kablolu bakırın kilosu ne kadar?

Kablolu hurda bakır kilosu ne kadar? Tüketicilerin merak ettiği bir diğer konu ise kablolu bakırın hurda fiyatıdır. Kablolu hurda bakır fiyatları için anlık olarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Hurda Alım Satımı

Hurdacı firması olarak birçok hurda metalin alımını yapıyoruz..

 • Hurda Bakır Alımı
 • Hurda Demir Alımı
 • Hurda Alüminyum Alımı
 • Hurda Krom Alımı
 • Hurda Sarı Pirinç Alımı
 • Hurda Kablo Alımı
 • Diğer Hurda Metal Alımı

Mertsan Hurda

Mertsan Hurda ve Geri Dönüşüm

Yüksek tonajdaki tüm hurdalarınız için Marmara bölgesinde #hizmetinizdeyiz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.