• İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJ HURDA ALIMI
  • SADECE KURUMSAL MAİLLERE CEVAP VERİLMEKTEDİR🎯
MERTSAN ® tüm hurdacı ihtiyaçlarınız için.

Hurda Kablo

Hurda kablo alan hurdacı firması olarak tüm hurdanıza tam değerinde ödemeler yapıyoruz. Hurda kablo fiyatları ile hurdanızın yaklaşık değerini kontrol edin.

Hurda Kablo Fiyatları

İşletmeniz için kablo hurdası satmak istiyorsanız, “Mail Destek” hattımızdan dakikalar içerisinde bilgi alabilirsiniz.

Tonajlı hurdalarda, Türkiye geneli destek!

Güncel hurda kablo fiyatları ile tüm kablo hurdanızı nakit ödeme ile adresinizden alıyoruz.


Kablo hurdası satın.

Atıl duruma geçen kablo hurdaları için fabrika fiyatları en yakın teklifi alın.

Hemen Arayın

Bakır kablo hurdası satın.

Bakır kablo hurdası alımında Mertsan HURDA olarak, tüm hurdanıza değerinde ödemeler sağlıyoruz. Satmak istediğiniz kablo hurdaları için whatsApp destek hattımızdan veya Mail destek hattımızdan anında fiyat teklifi alabilirsiniz.

Whatsapp Destek

Karışık kablo hurdası

Karışık kablo hurdaları, farklı türlerden oluşan elektrik kablolarının bir arada bulunduğu hurdadır. Birçok hurdacı tarafından alınıp satılan kablo hurdaları bakır, alüminyum veya demir gibi metaller içerebilir. Ayrıca bazı hurda kablo türlerinin yapısal özellikleri nedeniyle fire oranı olabileceği unutulmamalıdır.

Antigron kablo hurdası

Antigron kablo hurdası, bir veya birden fazla bakır iletkenli teli bulunan, PVC bazlı özel termoplastik yalıtkanlı alçak gerilim kablolarıdır. Bu kablolar kuru, ıslak ve nemli iç mekanlarda tercih edilmektedir.

TTR kablo hurdası

TTR kablo hurdaları, çok sayıda ince bakır iletkenin bir araya getirilmesi ve PVC kaplanmasıyla oluşturulmuş iletkenlerin PVC kılıf ile bir araya getirilmeleri ve aralarının PVC dolgu ile doldurulan kablolardır.

İç tesisat kablo hurdası

Hurda iç tesisat kablosu ( tek damarlı kalın ), genel olarak bina iç tesisatlarında ve güç dağıtım kablosu olarak kullanılmaktadır. İç tesisat kablo hurdaları, fazla mekanik zorlanmanın olmadığı alanlarda kullanılan hurda kablo türüdür. Bina içi tesisatlar da ve dağıtım tablolarında kullanılan tek damarlı kablolar aynı zamanda dağıtım tablolarında ki bağlantılarda da sıklıkla kullanılmaktadır.

Hurda yeraltı enerji kablosu

Hurda yer altı enerji kabloları, bir veya birden fazla iletkenin koruma katmanı ve izolasyon malzemeleri ile kaplanarak elektrik akımının iletilmesi için yer altına gömülen güç kablolarıdır. Elektrik iletiminin hava hatları ile sağlanamadığı yerlerde yer altı enerji kabloları kullanılmaktadır. Örneğin, şehir içleri, metro hatları, nehir, deniz, göl vb. gibi alanlarda zorunlu olarak yer altı enerji kabloları kullanılır.

Çelik zırhlı kablo hurdası

Çelik zırhlı hurda kablolar, diğer hurda kablo türlerine göre dış etkenlere karşı ekstra koruma sağlayan kablo türüdür. Dış kılıfın içerisinde yer alan metal zırh, kablo için esneklik ve işlevsellikten ödün vermeden ekstra koruma sağlamaktadır. Kablolarda uygulanan çelik zırh, kılıf, dolgu veya başka bir ayırıcı üzerine uygulanabilen bir yöntemdir. Zırhlamanın amacı, darbe, kesme, ezme ve kemirgen gibi dış etkenlere karlı kabloyu korumaktadır.

Çelik zırhlı kablolar, güç merkezlerinde, şalt ve endüstri tesislerinde, yerel enerji dağıtımında güç kablosu olarak, mekanik hasar riskinin yüksek olduğu yerlerde, toprak altında veya kablo kanallarında kullanılmaktadır.

Diğer çeşit kablo hurdaları

Kablolar, çeşitli alanlarda kullanılmak üzere farklı kalınlıklarda, farklı metal oranları ve plastik malzemeler ile üretilmiş olabilir. Diğer hurda kablo türleri örnek olarak, Ptt kablo içi deşe, ptt kablo içi yağlı deşe, fare yemez kablo, %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo ve %50 bakırlı kablo gösterilebilir. Bu nedenle bazı kablo hurdalarının fiyatlandırılmasında öncelikle kablonun metal ve fire oranı için analiz edilmesi gerekir. Şantiye alanlarından veya işletmenizden çıkabilecek kablo hurdalarının analizleri ve bu hurdalar için gerekebilecek kesim, söküm gibi işçilikler için firmamızdan bilgi ve destek alabilirsiniz.

Kablo hurdası alımında işçilik desteği

Bakır kablolar bilindiği üzere elektrik ve sinyal dağıtımı için yaşam alanlarında kullanılan malzemelerdir. Bina, fabrika, tesis, alışveriş merkezi veya bazı sanayi alanlarında kullanılan kablolar gerek yapıların yıkılması gerekse işlevselliklerini yitirmesi ile hurda durumuna geçebilir. Küçük yapılarda atıl durumuna geçen kablolar için kesim, söküm gibi işçilikler birçok hurdacı firması tarafından sağlanır. Fakat bu yapıların devasa boyutlara ulaşması taşıdığı riskler nedeniyle büyük sorumluluk gerektiren işlerdir. Bu gibi durumlarda kesim, söküm gibi süreçler gerekli yetkinlik, şeffaflık ve doğru araç gereçler ile sağlanmalıdır.

Kablo hurdası alan yerler

Kablo hurdaları ham madde tedariki için önemli bir yere sahiptir. Kablonun bakır veya alüminyum içermesi hurdayı değerli kılarken içerdiği metal oranı ve yapısal özelliğine göre kategorize edilmektedir. Ayrıca kablo hurdası alan yerler arasında bazı firmaların en yüksek hurda fiyatını garanti etmesi her zaman gerçeği yansıtmayabilir. Bu nedenle kablo hurdası satarken yüksek hurda fiyatlarının yanı sıra şeffaflık sağlayan firmalar tercih edilmelidir. Zira bazı firmaların sunduğu hurda fiyatları sadece kendi kantarlarında geçerlidir.

Hurda alım satımı

Hurda alım satım hizmetleri için Mertsan HURDA, olarak hurdacılar çarşısını kapınıza getiriyoruz. Hurda madenler başta olmak üzere her nevi hurdayı adresinizden nakit ödemeler ile alıyoruz.

/ Anlık Destek
Hurda Demir Alımı

dkp demir ekstra demir pik demir toplama demir demir talaşı

/ Hızlı Keşif
Hurda Bakır Alımı

soyma bakır lama bakır antigron kırma bakır külçe bakır kırkambar bakır bakır talaşı

/ Güncel Fiyatlar
Hurda Alüminyum Alımı

levha alüminyum tel alüminyum alüminyum profil alüminyum matbaa kalıbı alüminyum kutu sert alüminyum alüminyum çatı hurdası piston hurdası

/ Profesyonel İşçilik
Krom Hurdası

304 kalite hurda310 kalite hurda 403 kalite hurda 316 kalite hurda 201-202 kalite krom krom talaşı

/ Sıfır Değer Kaybı
Sarı Hurdası

araiş ms-70 hurda araiş ms-64 külçe ms-58 çubuk ucu hurda fermuar talaşı hurdası kırkambar sarı oto radyatör hurdası su saati hurdası sarı talaşı vana, musluk hurdası

/ Nakit Ödeme
Kablo Hurdası

karışık kablo antigron kablo hurda ttr kablo enerji kablosu tesisat kablosu fare yemez çelik zırhlı ptt kablo hurdası

/ Kurumsal Referanslar
Kurşun Hurdası

levha kurşun çatı sökümü çatı minare sökümü kurşun boru külçe kurşun

/ Profesyonel Hizmetler
Nikel Hurdası

şablon nikel hurdası anot nikel hurdası turbo nikel hurdası nikel çapağı

/ Geri Dönüşüm
Çinko Hurdası

çinko hurdası külçe çinko hurdası

/ Mertsan HURDA
Kağıt, Karton Hurdası

1. hamur kağıt hurdası karışık kağıt karton hurdası hurda okul kitabı a4 fotokopi kağıdı peçete hurdası kullanılmış gazete kullanılmamış gazete bristol kağıt kuşe kağıt hurdası hurda dergi iplik bobin hurdası ofset baskı bozuğu

Kablo hurdaları için
en iyi hurda fiyatını alın.

Hurda Fiyatları Sondakika

Tüm Haberler

İstanbul hurdacı firması
olarak neler yapıyoruz?

Faaliyet Alanlarımız

Mertsan HURDA olarak, çevre dostu bir yaklaşımla geri dönüşümün birçok alanında faaliyet göstermekteyiz. Sektördeki tecrübemiz, ekibimiz ve iştiraklerimiz ile tüm hurdacı ihtiyaçlarınızda hızlı, şeffaf ve profesyonel destek sağlıyoruz.