• İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJ HURDA ALIMI
  • SADECE KURUMSAL MAİLLERE CEVAP VERİLMEKTEDİR🎯
MERTSAN ® tüm hurdacı ihtiyaçlarınız için.

Üsküdar Hurdacı

Üsküdar hurdacı firması, Mertsan HURDA! Üsküdar hurdacıları olarak adresten hurda alım hizmetimizle size kolaylık sağlıyoruz. Hemen, hurdanıza özel teklif alın.

0532 653 5048

Üsküdar’da işletmeniz için hurdacı arıyorsanız, kesinlikle doğru yerdesiniz! Hurdanızın aylık tonajına bağlı olarak en iyi hurda fiyatları ile yüksek karlılık sağlayın.

Tamamen şeffaf süreçler ile tanışın..

Üsküdar Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları ortalama verilmiştir.

Demirin kilosu ne kadar?:

Güncelleme: 23.5.2024Fiyatlar Yaklaşıktır
DKP Demir11,50 TL
EKSTRA Demir11,30 TL
Toplama Demir10,50 TL
Demir Talaşı8,50 TL
Pik Döküm10,00 TL
İnşaat Yıkım Hurdası10,50 TL
Hurda Teneke3,00 TL

Bakırın kilosu ne kadar?:

Güncelleme: 23.5.2024Fiyatlar Yaklaşıktır.
Soyma Bakır Fiyatı290,00 TL
Lama Bakır Fiyatı290,00 TL
Antigron Kırma Bakır Fiyatı290,00 TL
TTR Kırma Bakır Fiyatı290,00 TL
%98 Külçe Bakır Fiyatı275,00 TL
Bakır Talaşı Fiyatı270,00 TL
Kırkambar Bakır ( Yanık Bakır ) Fiyatı270,00 TL
Kızıl Parça Rg5 ( Dişli, Burç vb. ) Fiyatı260,00 TL
Kızıl Talaşı RG5 Fiyatı245,00 TL

Hurdanın Kilosu Alüminyumun Kilosu Kromun Kilosu Sarının Kilosu Kurşunun Kilosu Bakır Kablonun Kilosu Kartonun Kilosu Plastiğin Kilosu

İstanbul Üsküdar hurdacıları.

Üsküdar, Çengelköy veya Altunizede’de hurdacı arıyorsanız, hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet alın. Tonajüst limiti olmadan tüm hurdanıza nakit ödeme Mertsan HURDA’da!

WhatsApp Destek

Üsküdar En Yakın Hurdacı

Mertsan HURDA, güvenilir ekipleri ve modern araçları ile Üsküdar’daki en yakın hurdacılar arasındadır. Hurdalarınızı yüksek hurda fiyatları ile değerlendirmek için hemen destek alın.

destek@mertsanhurda.com

Üsküdar Çengelköy, hurda alım satımı

Üsküdar Çengelköy’e hizmet sunan hurdacı firmamız, hurda atıklarınızı en yüksek fiyatlarla değerlendirmenizi sağlamaktadır. Bölgede bulunan hurdacılar gibi, biz de hurda alımı yapmaktayız ve bu işlemi kaliteli hizmet anlayışıyla gerçekleştiriyoruz. Ancak, sunduğumuz hizmetler sadece hurda alımı ile sınırlı değil.

Bizimle çalışarak, hurda atıklarınızı değerlendirmek için dışarı çıkmak zorunda kalmazsınız. Çünkü ekiplerimiz ve araçlarımız ile en yakın hurdacı hizmetini sunarak, müşterilerimizin kapısına kadar gitmekteyiz. Bu sayede, zaman ve enerjinizi boşa harcamanıza gerek kalmaz. Hurdalarınızı bizimle iletişime geçerek hızlı ve güvenilir bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Ayrıca, bizimle çalışarak çevreye katkı sağlamış olursunuz. Çünkü hurda atıklarınızı geri dönüştürerek, doğanın korunmasına yardımcı oluyoruz. Böylece, atıkların doğaya zarar vermesini engellemiş oluyoruz. Hem çevreye hem de ekonomiye katkı sağlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Üsküdar Çengelköy’de hurda alımı yaparak, en yakın hurdacı hizmetini sunan firmamızla çalışarak zamandan ve enerjiden tasarruf edebilir, avantajlı tekliflerimizden yararlanabilirsiniz.

Mertsan HURDA ile yüksek karlılık sağlayın!

/ Anlık Destek
Hurda Demir Alımı

dkp hurda ekstra hurda pik hurda hurda toplama demir hurda demir talaşı


/ Hızlı Keşif
Hurda Bakır Alımı

hurda soyma bakır lama bakır antigron bakır hurdası külçe bakır hurdası kırkambar bakır bakır talaşı


/ Güncel Fiyatlar
Hurda Alüminyum Alımı

levha alüminyum tel alüminyum hurdası alüminyum profil hurdası matbaa kalıbı hurdası kutu alüminyum sert alüminyum hurdası çatı alüminyum hurda piston


/ Profesyonel İşçilik
Hurda Paslanmaz Alımı

304 krom hurdası310 krom hurdası 403 krom hurdası 316 krom hurdası 201-202 krom hurdası krom talaşı


/ Sıfır Değer Kaybı
Hurda Pirinç Alımı

ms-70 sarı hurdası araiş ms-64 hurdası hurda ms-58 külçe çubuk ucu sarı hurda fermuar talaşı kırkambar sarı oto radyatör hurdası su saati hurdası sarı talaşı vana, musluk hurdaları


/ Nakit Ödeme
Hurda Kablo Alımı

hurda karışık kablo antigron kablo hurdası hurda ttr kablo enerji kablosu tesisat kablosu hurdası fare yemez kablo çelik zırhlı kablo ptt kablo hurdası


/ Kurumsal Referanslar
Hurda Kurşun Alımı

levha kurşun hurdası kurşun çatı sökümü çatı minare sökümü kurşun boru hurdası hurda külçe kurşun


/ Profesyonel Hizmetler
Hurda Nikel Alımı

şablon nikel hurdası anot nikel hurdası turbo nikel hurdası nikel çapağı


/ Geri Dönüşüm
Hurda Çinko Alımı

çinko hurdası külçe çinko hurdası


/ Mertsan HURDA ®
Hurda Karton Alımı

1. hamur kağıt hurdası karışık kağıt karton hurdası hurda okul kitabı a4 fotokopi kağıdı peçete hurdası kullanılmış gazete kullanılmamış gazete bristol kağıt kuşe kağıt hurdası hurda dergi iplik bobin hurdası ofset baskı bozuğu


/ İstanbul Hurdacı Firması
Hurda Plastik Alımı

plastik hurdası naylon hurdası şeffaf naylon hurdası çıkma pimapen a4 fotokopi kağıdı elteks hurdası plastik palet pleksi hurdası pet şişe hurdası kırkambar plastik hurdası renkli pleksi hurdası karışık pleksi hurdası renkli naylon hurdası

Altunizade hurdacı firması

Altunizade hurdacısı olarak, bölgede hurda alım satımı ve fabrikalara konteyner hizmeti sunuyoruz. Ayrıca, işletmelere özel hurda fiyatlarımız ile hurda maden alımı, kağıt ve naylon hurdası alımı yapıyoruz. Amacımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak ve en yüksek hurda fiyatlarını sağlamaktadır.

Hurda fiyatlarımız, sektördeki en yüksek fiyatlar arasında yer almaktadır. İşletmenizde bulunan metal hurdaları, kağıt ve naylon hurdaları gibi tüm hurdalarınızı en yüksek fiyatlarla satın alıyoruz. Güncel piyasa koşullarına göre fiyatlandırma yapıyoruz ve her zaman müşterilerimize en iyi fiyatı sunmaya çalışıyoruz. Bu sayede, işletmenizin hurdalarını en iyi şekilde değerlendirmenize yardımcı oluyoruz.

Güvenilir hizmetlerimizle de müşterilerimizin takdirini kazanıyoruz. Hurda alımı, hurda satımı, kağıt ve naylon hurdası alımı gibi işlemlerde, her zaman dürüst ve şeffaf bir hizmet sunuyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en önemli önceliktir ve bu nedenle, işlemlerimizi en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz.

Altunizade’de hurdacı arıyorsanız, bize ulaşın avantajlı tekliflerimizden yararlanın.

Üsküdar Hurdacı İletişim.