• İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJ HURDA ALIMI
  • SADECE KURUMSAL MAİLLERE CEVAP VERİLMEKTEDİR🎯
MERTSAN ® tüm hurdacı ihtiyaçlarınız için.

Hurda Kurşun

Hurda kurşun alan yerler arasında tonajlı hurdalar için Türkiye geneli hizmet sunuyoruz. Sunduğumuz hurda kurşun fiyatları ile hurdanızın yaklaşık değerini öğrenin.

Hurda Kurşun Fiyatları

Sürekli kurşun hurdası satıyorsanız, hurdanıza özel fiyat teklifleri için bize ulaşın ve kazançlı bir işbirliği başlatın.

Tonajlı hurdalarda, Türkiye geneli destek!

Kurşun hurdası alan hurdacı firması, Mertsan HURDA ile hurdanızı en iyi fiyatlarla değerlendirin.


Birçok hurdacı hizmeti.

Atıl duruma geçen kurşun hurdaları için fabrika fiyatlarına en yakın hurda fiyatını alın.

Hemen Arayın

Hurda kurşun alan yerler, firmalar.

Kurşun hurdası alan yerler olarak, hurda alım satım süreçlerini hızlandırıyor ve hurdanıza değerine ödemeler yapıyoruz. Atıl duruma geçen kurşun malzemeler için WhatsApp veya Mail destek hattımızdan anında fiyat teklifi alabilirsiniz.

Whatsapp Destek

Levha kurşun hurdası

Kurşun, elektriği, sesi ve titreşimi çok iyi iletmez. Yüksek yoğunluğu nedeniyle x-ışını radyasyonunu bloke edici/emici özelliğe sahip bir metaldir. Kurşunun bu özelliği sayesinde radyoloji alanında x-ray den korunmak için kurşun kaplamalar kullanılır. Aynı şekilde inşaat alanında da çeşitli izolasyon uygulamaları için kurşun levhalar kullanılır.

Kurşun çatı minare sökümü

Kurşun hurdasının çıkabileceği alanlardan biride çatı, minare ve şadırvan kaplamalarıdır. Kurşun, aşınmaya karşı dayanıklı, yumuşak ve kolay işlenebilen yapısı sayesinde çatı kaplamalarında sıklıkla tercih edilir. Kurşun çatı minare sökümü genellikle eski veya hasar görmüş çatıların yenilenmesi veya onarılmasında yapılır. Bu şekilde yenilenmesi gereken kurşun çatı minare kaplamalarının sökümü için yapı ve tonaj büyüklüğü fark etmeksizin destek sağlamaktayız.

Hurda kurşun boru

Kurşun borular, genellikle su, gaz veya buhar gibi sıvı veya gazların taşınması için kullanılır. Genellikle yüksek sıcaklık ve basınç altında çalışan tesislerde, enerji üretim tesislerinde ve petrokimya endüstrisinde kullanılır. Ayrıca, kurşun borular, su ve atık su sistemlerinde, tesislerde ve binalarda da kullanılabilir. Kurşun borular, çeşitli malzemelerle birlikte kullanılabileceği gibi, saf halde de üretilebilir. Kullanım alanları fark etmeksizin her türlü kurşun boru hurdası için kesim, söküm gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Kurşun hurdaları için işçilik desteği

Kurşunun ana kullanım alanı akü imalatı olsa da birçok kullanım alanı bulunmaktadır. Camii kubbeleri, çatı kaplamaları, çeşitli izolasyonlar uygulamaları, boru imalatı kurşunun başlıca kullanım alanlarıdır. Bu alanlar kurşun hurdasının çıkabileceği potansiyel alanlar olmakla birlikte bazı hurdalar için işçilik desteği gerekir. Aynı zamanda işçilik gerektiren yapıların büyük ölçekte olması daha fazla sorumluluk ve tecrübe gerektirir.

Hurda alım satımı

İstanbul hurdacı firması olarak, güncel hurda fiyatlarımız ile hurdacılar sanayi sitesini kapınıza getiriyoruz. Hurda metal alım satımı başta olmak üzere birçok hurdacı hizmetine tek çatı altında erişin.

/ Hurdacı Firması
Hurda Alım Satımı

demir hurdası bakır hurdası alüminyum hurdası krom hurdası sarı hurdası kablo hurdası kurşun hurdası nikel hurdası çinko hurdası kağıt hurdası

/ Anlık Destek
Hurda Demir Alımı

dkp demir ekstra demir pik demir toplama demir demir talaşı

/ Hızlı Keşif
Hurda Bakır Alımı

soyma bakır lama bakır antigron kırma bakır külçe bakır kırkambar bakır bakır talaşı

/ Güncel Fiyatlar
Hurda Alüminyum Alımı

levha alüminyum tel alüminyum alüminyum profil alüminyum matbaa kalıbı alüminyum kutu sert alüminyum alüminyum çatı hurdası piston hurdası

/ Profesyonel İşçilik
Krom Hurdası

304 kalite hurda310 kalite hurda 403 kalite hurda 316 kalite hurda 201-202 kalite krom krom talaşı

/ Sıfır Değer Kaybı
Sarı Hurdası

araiş ms-70 hurda araiş ms-64 külçe ms-58 çubuk ucu hurda fermuar talaşı hurdası kırkambar sarı oto radyatör hurdası su saati hurdası sarı talaşı vana, musluk hurdası

/ Nakit Ödeme
Kablo Hurdası

karışık kablo antigron kablo hurda ttr kablo enerji kablosu tesisat kablosu fare yemez çelik zırhlı ptt kablo hurdası

/ Kurumsal Referanslar
Kurşun Hurdası

levha kurşun çatı sökümü çatı minare sökümü kurşun boru külçe kurşun

/ Profesyonel Hizmetler
Nikel Hurdası

şablon nikel hurdası anot nikel hurdası turbo nikel hurdası nikel çapağı

/ Geri Dönüşüm
Çinko Hurdası

çinko hurdası külçe çinko hurdası

/ Mertsan HURDA
Atık Kağıt Hurdası

1. hamur kağıt hurdası karışık kağıt karton hurdası hurda okul kitabı a4 fotokopi kağıdı peçete hurdası kullanılmış gazete kullanılmamış gazete bristol kağıt kuşe kağıt hurdası hurda dergi iplik bobin hurdası ofset baskı bozuğu

Hurda kurşun alım satımında en iyi hurda fiyatlarını alın.

Hurda Fiyatları Sondakika

Tüm Haberler

Hurda alım satımı
haricinde neler yapıyoruz?

Faaliyet Alanlarımız

Mertsan HURDA olarak, çevre dostu bir yaklaşımla geri dönüşümün birçok alanında faaliyet göstermekteyiz. Sektördeki tecrübemiz, ekibimiz ve iştiraklerimiz ile tüm hurdacı ihtiyaçlarınızda hızlı, şeffaf ve profesyonel destek sağlıyoruz.