• İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJ HURDA ALIMI
  • SADECE KURUMSAL MAİLLERE CEVAP VERİLMEKTEDİR🎯
MERTSAN ® tüm hurdacı ihtiyaçlarınız için.

Kartal Hurdacı

Kartal hurdacı firması, Mertsan HURDA! İstanbul Kartal hurdacıları olarak tüm hurdanıza gerçek ve değerinde hurda fiyatları uyguluyoruz. Hurdanıza özel fiyat teklifi için vakit kaybetmeyin.

0532 653 5048

Kartal’da işletmeniz için hurdacı arıyorsanız, kesinlikle doğru yerdesiniz! Hurdanızın aylık tonajına bağlı olarak en iyi hurda fiyatları ile yüksek karlılık sağlayın.

Tamamen şeffaf süreçler ile tanışın..

Kartal Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları ortalama verilmiştir.

Hurda demirin kilosu:

Güncelleme: 23.5.2024Fiyatlar Yaklaşıktır
DKP Demir11,50 TL
EKSTRA Demir11,30 TL
Toplama Demir10,50 TL
Demir Talaşı8,50 TL
Pik Döküm10,00 TL
İnşaat Yıkım Hurdası10,50 TL
Hurda Teneke3,00 TL

Bakırın kilosu:

Güncelleme: 23.5.2024Fiyatlar Yaklaşıktır.
Soyma Bakır Fiyatı290,00 TL
Lama Bakır Fiyatı290,00 TL
Antigron Kırma Bakır Fiyatı290,00 TL
TTR Kırma Bakır Fiyatı290,00 TL
%98 Külçe Bakır Fiyatı275,00 TL
Bakır Talaşı Fiyatı270,00 TL
Kırkambar Bakır ( Yanık Bakır ) Fiyatı270,00 TL
Kızıl Parça Rg5 ( Dişli, Burç vb. ) Fiyatı260,00 TL
Kızıl Talaşı RG5 Fiyatı245,00 TL

Hurda Fiyatları Alüminyumun Kilosu Kromun Kilosu Sarının Kilosu Kablonun Kilosu

İstanbul Kartal hurdacıları.

Kartal, Yakacık, Soğanlık ve Cevizli’deki tüm hurdacı ihtiyaçlarınızda güvenilir, hızlı hizmetler alın. Tonajüst limiti olmadan tüm hurdanıza nakit ödeme Mertsan HURDA’da!

WhatsApp Destek

İstanbul Kartal En Yakın Hurdacı

Mertsan HURDA, güvenilir ekipleri ve modern araçları ile İstanbul Kartal’daki en yakın hurdacılar arasındadır. Hurdalarınızı en iyi fiyatlarla değerlendirmek için vakit kaybetmeyin!

destek@mertsanhurda.com

Yakacık hurdacı

Kartal Yakacık’ta hurdacı mı arıyorsunuz? Mertsan HURDA ile birçok hurdacı hizmetine kolayca erişin.

Kartal Yakacık’ta bulunan hurdacı firmamız, bireysel müşterilerden, işletmelerden ve şantiye alanlarından her türlü metal alımı yapmaktadır. Bu alımlar arasında, demir, çelik, bakır, alüminyum, pirinç, krom, kurşun gibi birçok farklı metal bulunmaktadır. Firmamız, hurda alımında en iyi hurda fiyatlarını sunarak, müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

Hurdacı firmamız, sadece hurda alımı değil aynı zamanda kesim, söküm gibi işçilikleri de yapmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, metal malzemelerin kesilmesi veya sökülmesi gibi işlemler yaparak profesyonel çözümler sağlamaktayız. Bu sayede müşterilerimize zaman ve maliyet açısından avantaj sağlıyoruz.

Diğer hurdacılardan farklı olarak, firmamız hızlı ve şeffaf hizmetler sunmaktadır. Hurdaların tartımı ve fiyatlandırılması konularında her zaman şeffaf bir tutum sergilemekteyiz. Müşterilerimizin güvenilirliği ve memnuniyeti bizim için oldukça önemlidir. Bu nedenle, dürüst ve şeffaf bir hizmet anlayışına sahip olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedeflemekteyiz.

Mertsan HURDA ile yüksek karlılık sağlayın!

/ Anlık Destek
Hurda Demir

dkp hurda ekstra hurda pik hurda hurda toplama demir hurda demir talaşı


/ Hızlı Keşif
Hurda Bakır

hurda soyma bakır lama bakır antigron bakır hurdası külçe bakır hurdası kırkambar bakır bakır talaşı


/ Güncel Fiyatlar
Hurda Alüminyum

levha alüminyum tel alüminyum hurdası alüminyum profil hurdası matbaa kalıbı hurdası kutu alüminyum sert alüminyum hurdası çatı alüminyum hurda piston


/ Profesyonel İşçilik
Hurda Krom

304 krom hurdası310 krom hurdası 403 krom hurdası 316 krom hurdası 201-202 krom hurdası krom talaşı


/ Sıfır Değer Kaybı
Hurda Sarı

ms-70 sarı hurdası araiş ms-64 hurdası hurda ms-58 külçe çubuk ucu sarı hurda fermuar talaşı kırkambar sarı oto radyatör hurdası su saati hurdası sarı talaşı vana, musluk hurdaları


/ Nakit Ödeme
Hurda Kablo

hurda karışık kablo antigron kablo hurdası hurda ttr kablo enerji kablosu tesisat kablosu hurdası fare yemez kablo çelik zırhlı kablo ptt kablo hurdası


/ Kurumsal Referanslar
Hurda Kurşun

levha kurşun hurdası kurşun çatı sökümü çatı minare sökümü kurşun boru hurdası hurda külçe kurşun


/ Profesyonel Hizmetler
Hurda Nikel

şablon nikel hurdası anot nikel hurdası turbo nikel hurdası nikel çapağı


/ Geri Dönüşüm
Hurda Çinko

çinko hurdası külçe çinko hurdası


/ Mertsan HURDA ®
Hurda Karton

1. hamur kağıt hurdası karışık kağıt karton hurdası hurda okul kitabı a4 fotokopi kağıdı peçete hurdası kullanılmış gazete kullanılmamış gazete bristol kağıt kuşe kağıt hurdası hurda dergi iplik bobin hurdası ofset baskı bozuğu


/ İstanbul Hurdacı Firması
Hurda Plastik

plastik hurdası naylon hurdası şeffaf naylon hurdası çıkma pimapen a4 fotokopi kağıdı elteks hurdası plastik palet pleksi hurdası pet şişe hurdası kırkambar plastik hurdası renkli pleksi hurdası karışık pleksi hurdası renkli naylon hurdası

Kartal Soğanlık hurdacı

Kartal Soğanlık bölgesinde faaliyet gösteren hurdacı firmamız, Mertsan HURDA olarak, gelişmiş hurdacı hizmetleri sunmaktayız. Hurda alım satımı işlerimize ek olarak, fabrikalardan hurda alımı, fabrikalara konteyner hizmeti, sandviç panel sökümü ve çelik konstrüksiyon söküm işleri de yapmaktayız.

Fabrikalardan hurda alımı hizmetimiz ile, fabrikaların üretim artıklarının geri dönüşümü için işletmelerimizin önemli bir ihtiyacını karşılıyoruz. Bu sayede, hem ekonomik hem de çevresel açıdan önemli bir işlevi yerine getiriyoruz. Aynı zamanda, fabrikalara konteyner hizmetimiz ile de hurda malzemelerin toplanması ve taşınması işlemlerini en uygun şekilde gerçekleştiriyoruz.

Hurdacılık sektöründe öne çıkan diğer hizmetlerimiz arasında sandviç panel sökümü ve çelik konstrüksiyon söküm işleri de yer almaktadır. Yılların verdiği deneyim ve uzman ekibimiz sayesinde, bu işlemleri en hızlı ve en kaliteli şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayarak, yüksek müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Kartal Soğanlık’ta hurdacı hizmetleri sunan firmamız, müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmayı hedeflemektedir. Adresten hurda alımı, fabrikalardan hurda alımı, fabrikalara konteyner hizmeti, sandviç panel sökümü ve çelik çatı & çelik konstrüksiyon söküm işleri ile geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktayız. Tüm bu hizmetlerimizde ihtiyaçlara yönelik en kaliteli şekilde cevap vererek, yüksek müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlıyoruz.

Kartal Hurdacı İletişim.