preloader
  • İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJ HURDA ALIMI
  • SADECE KURUMSAL MAİLLERE CEVAP VERİLMEKTEDİR🎯

Hurda sarı
fiyatları

Sarı hurda fiyatı, araiş MS-70, araiş MS-64, araiş MS-58, çubuk ucu parça, fermuar pirinç talaşı, kırkambar sarı, oto radyatör, hurda su saati, sarı talaşı ve vana, musluk hurda sarı fiyatları!

fiyatları göster

Sarı hurdası bakır ve çinko alaşımı bir metal olduğu için hurda bakır ve çinko fiyatına da göz atabilirsiniz.

7/24 güncel hurda sarı fiyatları mertsanhurda.com'da!

Güvenilir ticaret, güvenilir hurda sarı fiyatları.

hurda sarı

fiyatı

sarı hurda fiyatı

Sarı hurda fiyatı, piyasa koşullarına göre ortalama olarak verilmektedir. Bakır ve çinko alaşımı olan sarı hurdasının fiyatı hurdanın tonajı, konumu ve kalitesine göre değişebilir. Aynı zamanda sarı pirinç hurdasının kesim, söküm gibi ekstra işçilikler gerektirmesi sarı fiyatını etkileyebilir. Bu nedenle sarı hurdasının kg fiyatı için teklif isteyiniz.

etkenler yüksek fiyat riski

Hurda sarı fiyatları ortalama olarak verilmektedir. ⭐

Araiş Hurda Sarı MS-70115,00 TL
Araiş Hurda Sarı MS-64114,00 TL
Hurda Sarı Külçe MS-58105,00 TL
Çubuk Ucu Parça MS-58102,00 TL
Çubuk Ucu Parça MS-58 Talaşı102,00 TL
Fermuar Talaşı Pirinç İmalat Artığı105,00 TL
Hurda Kırkambar Sarı92,00 TL
Hurda Oto Radyatör92,00 TL
Hurda Su Saati80,00 TL
Alaşımlı Sarı Talaşısorunuz
Vana, Musluk Hurdası92,00 TL

Hatasız
doğru
tartım!

Eksiksiz
değerinde
nakit ödeme.

Kesim,
söküm, yıkım
desteği.

Mail
whatsapp
anlık destek.

Adresten sarı
hurdası
alımı.

LME ve
döviz kuru
ile güncel fiyatlar.

Sarı pirinç hurda
fiyatı ne kadar?

26.01.2023 tarihi itibarıyla, araiş MS-70 sarı fiyatı 115,00 TL, araiş MS-64 sarı fiyatı 114,00 TL, sarı külçe fiyatı MS-58 105,00 TL, kırkambar sarı fiyatı 92,00 TL, hurda su saati fiyatı 80,00 TL’ dir. ( Fiyatlar, anlık değişebilir MERTSAN )

bilmeniz gerekenler

Sarı hurdanız
ne durumda?

mertsanhurda.com

Hurda sarının fiyatı belirlenirken dikkat edilen ilk unsur hurdanın bulunduğu durumdur. Hurda konumuna geçen tüm malzemeler çeşitli yapılarda veya ürünlerde kullanılmış olabilir. Örneğin, sarı metali genellikle vana, musluk, tesisat boruları gibi alanlarda kullanılmaktadır. Bu nedenle hurdanın kesim, söküm gibi işçilik gerektirmesi ve fire oranı alacağınız hurda pirinç fiyatını etkileyecektir.

Sarı hurdasının
türü nedir?

mertsanhurda.com

Tüm hurda türlerinde olduğu gibi hurda pirinç alaşımlarda kendi içinde farklı türlere ayrılmaktadır. Bu ayrımın nedeni içerdiği bakır- çinko oranı ve yapısal formudur. Yüksek oranda bakır içeren araiş MS-70 sarı hurdası en yüksek hurda fiyatına sahiptir. Yine aynı şekilde kırkambar sarı, hurda su saati gibi hurdalar daha alt kaliteleri oluşturmaktadır.

Pirinç hurdası
ne kadar kaliteli?

mertsanhurda.com

Hurdanızı en yüksek fiyatlardan satmak istiyorsanız hurdanızın kalitesi oldukça önemlidir. Pirinç hurdaları yüksek bakır oranına veya daha düşük kaliteye sahip olabilir. Aynı zamanda pirinçten üretilen malzemeler metal veya metal olmayan maddeler içerebilir. Örneğin vanalar plastik kaplı olabilir. Bu nedenle satışı yapılacak hurdanın fire oranı hesaplanmakta ve alacağınız hurda sarı fiyatını etkilemektedir.

Sarı pirinç hurdanız
kaç kilogram?

Tüm hurda türlerinde olduğu gibi sarı hurdalarının alım satımında da tonaj en önemli faktörlerden biridir. Satışı yapılacak olan sarı hurdasının yüksek tonajda olması nakliye, işçilik vb. gibi maliyetleri azaltmakla birlikte toplamda edilecek kâr oranını artırmaktadır. Bu nedenle sarı hurdası alan hurdacılar hurdanın toplam ağırlığına göre fiyat teklifi verecektir.

Hurdanız
hangi konumda?

mertsanhurda.com

Hurdanızı değerlendirmek istediğinizde hurda fiyatını etkileyecek etkenlerden biride hurdanın konumudur. Yüksek tonajdaki hurda türlerinde hurdanın bulunduğu konum önemli olmazken düşük tonajdaki hurdalarda konum hurda sarı fiyatını etkileyebilir.

Türkiye geneli sarı
hurdası alımı.

Yüksek tonajdaki sarı hurdaları için Türkiye geneli hizmet sunuyoruz.

19+ Hurdacı
Hizmeti

Pirinç hurdası alımı haricinde 19’dan fazla hurdacı hizmetine kolayca erişin.

Hurda sarı alımında
işçilik desteği.

Hurdaların kesimi, sökümü ve yıkımı gibi tüm ihtiyaçlarda profesyonel destek.

Anlık
Geri Bildirim

Satmak istediğiniz sarı pirinç hurdaları için en kısa sürede geri bildirim alın.

Hurda sarı fiyatlarında bilinmesi gerekenler.

Görsel ile teklif alın
01

yüksek sarı fiyatlarındaki risk nedir?

mertsanhurda.com

En yüksek hurda sarı fiyatı her ne kadar makul görünse de bazı hurda fiyatları manipüle amaçlıdır. Piyasa koşullarının çok üzerinde ki hurda pirinç fiyatları bazen gerçeği yansıtmadığı gibi her işin mümkün olan bir seviyesi olduğunu unutmamak gerekir. Hurdacı firmalarının, fabrikalar ile aynı fiyatları veya üzerinde fiyatlar sunmaları mümkün değildir. Zira hurda alımlarında nakliye, işçilik ve kâr gibi birçok maliyet söz konusudur. Bu durum hurdanın eksik tartılma ihtimalini ortaya koymakla birlikte hurdanızın tonajını bilmeniz zarar uğramamak için en ideal çözümdür.

02

sarı hurdasının kilosu nasıl belirleniyor?

mertsanhurda.com

Sarı hurdasının kilosu kaç para? Sarı olarak bilinen hurda türü bakır-çinko alaşımı bir metaldir. Bu nedenle hurda sarının kilosu bakır-çinko fiyatına göre belirlenmektedir. Hurda bakır ve çinko fiyatı ise LME, döviz kuru ve arz-talep gibi ana faktörlere bağlı olarak fabrikalar tarafından belirlenir. Hurdacı firmalarından alacağınız fiyatlar ise fabrika fiyatları üzerinden nakliye, işçilik ve kâr gibi maliyetlerin düşülmesi ile oluşturulur.

Doğru hurdacı firması, doğru sarı fiyatları.

Sarı pirinç hurdası
haricinde hangi
hurdaları alıyoruz?

_bize ulaşın

Mertsan HURDA, çevre dostu bir şirket olarak geri dönüşümün birçok alanında faaliyet göstermektedir. Sektördeki tecrübemiz, ekibimiz ve iştiraklerimiz ile tüm hizmetlerde profesyonel destek sağlıyoruz.

Hurda Alım Satımı
Hurda Alım Satımı

LME ve döviz kuruna göre oluşturulan hurda fiyatları ile tonaj limiti olmadan birçok hurda için geri dönüşüm desteği sağlıyoruz.

_hurda alımı
Bakır HurdasıNikel Hurdası
Demir HurdasıÇinko Hurdası
Alüminyum HurdasıElektronik Hurdası
Krom HurdasıKağıt Hurdası
Kablo HurdasıTitanyum Hurdası
Sarı HurdasıDiğer Alaşım Hurdaları
Kurşun Hurdası

Mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Gizlilik Politikası