Fiyatlar
Ataşehir Hurdacı ( Ataşehir Hurdacılık ) — MERTSAN

Ataşehir Hurdacı

[wp-story]

Ataşehir hurdacısı olarak
bu bilgileri
sizin için derledik.

Atık Miktarımız Nedir?

Ataşehir hurdacısı olarak biliyoruz ki Türkiye’de yıllık, 25 milyon ton evsel atık, 1.2 milyon ton endüstriyel atık, 100 bin ton tıbbi atık ve 530 bin ton e-atık ortaya çıkıyor. Bu atıkların %43‘ünü kağıtlar, %27’sini plastikler, %12’sini cam ve %4’ünü ise hurda metaller oluşturmaktadır.

Hurdaların Yüzdesel Olarak Dağılımı

Bu atıkların %43‘ünü kağıtlar, %27’sini plastikler, %12’sini cam ve %4’ünü ise hurda metaller oluşturmaktadır.

Çöpe Giden Atıkların Değeri

Bu atıkların 4/5′ i ne yazıkki geri dönüştürülmeden veya hurdacılara satılmadan çöpe gidiyor. Bu atıkların değeri ise, 1.5 milyar ₺’ dir. Hurda metalleri çöpe atmayın, biriktirin ve bize ulaştırın.

Nasıl Çalışıyoruz?

Ataşehir hurdacı firması olarak, benzersiz bir tecrübe ve benzersiz bir iş ahlâkı ile çalışıyoruz.

Ataşehir’de hurdacı mı arıyorsunuz? Ataşehir hurdacı firması olarak, bugüne dek aldığınız hurdacı hizmetini değiştiriyoruz. Sunduğumuz benzersiz iş ahlâkı ve yüksek hurda fiyatlarımız ile tüm hurdanızı adresinizden alıyoruz.

MERTSAN HURDA ®

Hurda muhafazası
nedir?

Bakırın Kalitesi
“Elinizde mevcut bulunan bakır kabloları plastiğin ayırmak için yakmayınız. Eğer yakarsanız bakırın kalitesi düşer ve dolayısıyla fiyatıda düşer.”
Erol GÜNEY

Co-founder, Mertsan

Korozyondan Koruma
“Hurda metaller zaman içinde korozyona uğrama eğilimindedirler. Bunu önlemek için ise kısa sürede geri dönüştürülmelidirler.”

— Mertsan Hurda ®

Metallerin Kalitesi
“Bakırın yanması veya demirin su ile temasından sonra hurdalarınız değer kaybına uğrayabilir.”

— Mertsan Hurda ®

2000 yılından bugüne tonlarca hurda metali geri dönüşüme kazandırdık. Geri dönüşüm oranlarının arttırılması ise sağlanan enerji tasarrufu ve daha az sera gazı salınımı ile hem bizim hemde sizin geleceğine yatırım yapmaktır.

Hurda Alım – Satımı

Fabrikalara Konteyner Hizmeti

Çelik Çatı Sökümü

2. El İnşaat Malzemeleri Alımı

2. El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alımı

Neler Yapıyoruz?

Ataşehir hurdacı hizmetlerimiz.

0
'den fazla
müşteri
0
Farklı
İlçe

Ataşehir Hurdacı Firması Olarak Neler Yapıyoruz?

Döküman

Ataşehir’ de hurdacı firması mı arıyorsunuz? Ataşehir hurdacı ihtiyaçlarınız için uzman saha ekibimiz ile yanınızdayız.

Çöpe atmayıp geri dönüşümünü sağladığınız her hurda metal ile geleceğe yatırıp yaptığınızı bilmeniz gerekiyor. Nasıl mı? Detaylar bu içeriğimizde 😊

Hurdacılık: ekonomiyi ve doğal yaşamı yakından ilgilendirmektedir. Hurda metaller çöpe atılıp toprağa karıştığı zaman hiçbir kimseye faydası olmamaktadır. Aksine bir çok zararı vardır.

Bu yüzden bizde, Ataşehir hurdacı firması olarak müşterilerimize geri dönüşüm işlemleri kolaylaştırdık. Tüm hurdanızı istediğiniz adresten benzersiz fiyat teklifleri ile satın alıyoruz. Yapmanız gereken sadece bize ulaşmak, geriye kalan tüm işlemleri bize bırakmak..

Bu İçerikte Neleri Yazdık?

  • Ataşehir hurdacısı Mertsan Hurda kimdir?
  • Ataşehir’ de Hurda Alımını Nasıl Yapıyoruz?
  • Whatsapp Üzerinden Hurda Fiyatı Nasıl Alınır?
  • Ataşehirde Hurdacı Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler Neler?

 

Ataşehir Hurdacı Firması

Ataşehir hurdacı firması olarak hizmet veren firmamız, yıllardır İstanbul’ da hurdacılık yapmaktadır. Firma stratejisi olarak müşteri memnuniyetini tamamen ön plana aldık..

Firma yetkilimiz Erol GÜNEY tarafından kurulan Mertsan Hurda, bugün Ataşehir’ de hurdacı olarak faaliyet göstermenin yanı sıra tüm Türkiye’ ye hizmet verecek düzeye gelmiştir.

Ataşehir hurdacısı olarak, hurda alım satımı haricinde sektöre özgü bir çok faaliyet alanımızda mevcuttur.

Bu faaliyet alanlarımız ise;

  • Çelik Çatı Sökümü, Çelik Konstrüksiyon Sökümü
  • İkinci El Lokanta Malzemeleri Alım-Satımı
  • İkinci El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alım-Satımı
  • İkinci El Konteyner Alım-Satımı
  • Fabrikalara Özel Konteyner Hizmeti ( Hurdaların biriktirilmesi )
  • İkinci El İnşaat Malzemeleri Alım

Vb. gibidir.

Ataşehir Hurdacı – Ataşehir Hurda Alım Satımı

Ataşehir’ de hurda alan firma olarak bir çok hurda çeşidinin alım satımını yapıyoruz. Ağırlıklı olarak değerli sayılan hurda metallerin alım satımını yapsakta, yukarıda bahsettiğimiz birçok hizmetimiz mevcuttur.

Ataşehir, bir çok işletmeye ve inşaat alanına ev sahipliği yapmaktadır. Bu yüzden bir çok kurumsal müşterimizden çeşitli hurdaların alımını yaptık.

Bu hurda çeşitleri, bakır, demir alüminyum, ikinci el inşaat malzemeleri, ikinci el lokanta malzemeleri ve hurda pimapen ve hurda kapı vb. gibidir.

   Alımını yaptığımız hurda metal çeşitleri ise;

Ataşehir Hurda Bakır Alımı:

Bakır hurdası diğer bir çok hurda çeşidine göre çok değerlidir. Ve hurdacılar  arasında da sıklıkla alımını yapılan bir hurda çeşididir. Bu kadar değerli olmasının sebebi ise kullanım alanları ve yapısal özelliği ile ilgildir. Hurda metaller geri dönüşüm esnasında yapısal özelliklerini hiçbir şekilde kaybetmezler.

Bu yüzden hurda bakırın geri dönüşümü tekrar tekrar yapılabilir. Ve bakırın iletkenliğinin iyi olması sebebiyle birçok sektörde kullanılmaktadır.

Ataşehir’de hurda bakır alan bir yer mi arıyorsunuz? Mertsan Hurda olarak tüm bakır hurdanızı adresinizden alalım. Sektörde edindiğimiz tecrübemiz ve benzersiz iş ahlakımız ile hurdanıza değerinde ödeme yapalım..

Bize Ulaşın

Hurdacı mı Arıyorsunuz?

İstanbul içinde aradığınız hurdacı hizmeti için yep yeni bir anlayış ile hizmet sunuyoruz. Her tonajdaki hurdalarınız için uygun araçlarımız ile en yakın hurdacı olarak biz hazırız.