Ataşehir Hurdacı

Ataşehir hurdacı ihtiyaçlarınız için Mertsan Hurda ve Geri Dönüşüm ® olarak, uzman saha ekibimiz ile hazırız. Bugüne kadar Ataşehir hurdacılık faaliyetlerimizde birçok hurda alımı yaparak, birçok müşterimize kazanç sağladık.

Ataşehir hurdacı firmaları arasında, Mertsan Hurda® olarak, işimize sadece hurda alım satımı olarak bakmıyoruz. Geri dönüşüm milyar dolarlık bir sektör halindedir ve ülke ekonomilerine büyük oranda katkı sağlamaktadır.

Küçük büyük ne kadar hurdanız varsa hepsinin geri dönüşüme kazandırılması gerekmektedir. Çünkü bir metalin geri dönüşüme kazandırılması, o metalin kaynağından çıkarılmasına oranla %95 ( alüminyum ) daha tasarrufludur.

Bu tasarruf ise, gelecek nesillerimize daha temiz ve daha yaşanılabilir bir doğa için oldukça önemlidir. Bu yüzden bizde Ataşehir’deki hurdacı ihtiyaçlarınız için tüm hurdanızı adresinizden alıyoruz. Bölgede alım yaptığımız hurda çeşitleri için içeriğimizi okumaya devam edebilirsiniz.

hurdacı ataşehirAtaşehir’de Hurdacılığın Gerekliliği

Ataşehir 2008 Yılında Kadıköy, Ümraniye ve Üsküdar’dan bazı mahallelerininde içine katılmasıyla ilçe statüsünü kazanmıştır. Ataşehir’ in batı tarafında ki arazilerin uygunluğu sebebiyle bu bölgede birçok inşaat projesi hayata geçmiştir.

Bizde hurdacı firması olarak Ataşehir’ den birçok hurda çeşidinin alımını yapıyor ve geri dönüşüme kazandırıyoruz. Bölgede bir fabrika veya bir işletme sahibi olabilirsiniz. Veya bireysel olarak hurda satışı yapmak isteyebilirsiniz. Bu konuda ihtiyaçlarınıza yönelik hizmet için birçok hurda çeşidinin alımı yapıyor ve ücretini nakit olarak ödüyoruz.

Bu sayede elinizde ki hurdayı çöpe atmamış oluyor ve hurdaların toprak dolguya karışmasını önlüyorsunuz. Böylelikle hem bütçenize katkı sağlıyor hemde doğanın kirletilmesini önlemiş oluyorsunuz.

Dünya genelinde düşünüldüğünde ise her yıl ortalama 400 milyon ton hurda metal geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Yurtdışı kaynaklı yapılan araştırmalara göre demirin kaynağından çıkarılması yerine geri dönüşüme kazandırılması ile;

• % 75 enerji tasarrufu.
• Kullanılan hammaddelerde% 90 tasarruf.
• Hava kirliliğinde% 86 azalma.
• Su kullanımında% 40 azalma.
• Su kirliliğinde% 76 azalma.
• Maden atıklarında% 97 azalma
gibi faydalar sağlamaktadır.

Ataşehir Hurdacı Firmasına WhatsApp’tan Ulaşın

Satmak istediğiniz hurda çeşitleri için whatsapp üzerinden anında fiyat desteği alabilirsiniz. Ataşehirdeki hurdacı firmamızdan fiyat bilgisi almak için;

1. Hurdanızın detaylı olarak fotoğrafını çekin
2. Hurdanızın türünü ve karışık durumda olup olmadığını kontrol edin.
3. Bulunduğunuz adres bilgisi ile birlikte bize gönderin
4. En kısa sürede hurdanız için ön fiyat teklifini sunacağız.

Author avatar
Mertsan Hurda

Yorum Yapmak İstermisiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir