⚠ İSTANBUL DIŞI 10 TON ve ÜZERİ HURDA ALIMI ⚠ İSTANBUL DIŞI 10 TON ve ÜZERİ HURDA ALIMI ⚠ YÜKSEK TONAJ - NAKİT ÖDEME ⚠ İSTANBUL DIŞI 10 TON ve ÜZERİ HURDA ALIMI
  • İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJ HURDA ALIMI
  • SADECE KURUMSAL MAİLLERE CEVAP VERİLMEKTEDİR🎯

— mertsan

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda sarı fiyatları ne kadar? 100.000′ den fazla tüketicinin yakından takip ettiği sarı hurda fiyatı Mertsan’da!

INDITEX ( Zara ), MAVİ, HAPPY, VİVİDENT, BİREVİM gibi onlarca kurumsal markanın tercihi Mertsan Hurda ile hurdanıza değer kaybı yaşatmayın. Hurdacı firması olarak LME ve döviz kuruna göre güncellediğimiz sarı pirinç hurda fiyatlarına göz atın.

Sarı Hurda Fiyatı Ne Kadar?

Sarı hurdasının kilo fiyatı ve diğer hurda fiyatları LME ve döviz kuruna bağlı anlık olarak değişim gösterebilir. Net fiyat teklifi almak için lütfen bize ulaşın.

Pirinç Hurda Fiyatı

Sarı hurdaları, bakır ve çinko içeren sarı renkteki alaşımların genel ismidir. Bu alaşımlar içerdiği bakır oranına göre farklı kaliteler oluşturmakta ve araiş-MS70, araiş-MS64, sarı külçe MS58, sarı çubuk talaşı, kırkambar sarı ve su saati bu kalitelerden bazılarıdır. Hurda sarı fiyatları da bu kalitelere göre değişirken fiyatların belirlenmesinde LME ve döviz kuruna göre bakır fiyatları ve çinko fiyatları etkili olmaktadır. Sarı metalini işleyen dökümhaneler tarafından bu şekilde belirlenen fiyatlar hurdacılar için referans hurda sarı fiyatlarını oluşturmaktadır. Hurdacılar ise bu referans fiyatlar üzerinden gerekli maliyetleri düşerek hurda alımını gerçekleştirmektedir

Sarı pirinç metali birçok alanda kullanılan ve zamanla atıl duruma geçen değerli metallerdir. Sarı hurdaları başlıca, inşaat, endüstri ve dekoratif süs eşyaları olmak üzere pek çok ürün ve malzeme yapımında kullanılmış olabilir. Hurdacı firması olarak bizde bu alanlarda çıkabilecek hurda çeşitleri için gerekli söküm, kesim ve yıkım gibi hizmetler sağlamaktayız. Hurda sarı alımı yaptığımız bölgeler İstanbul ve çevresi olmakla birlikte yüksek tonajdaki tüm hurda çeşitleri için Türkiye geneli destek sağlamaktayız.

Hurda sarı fiyatlarının belirlenmesinde LME ve döviz kuru haricinde bazı etkenler bulunmaktadır. Bu etkenler her hurdacı firmasına farklı maliyetler oluşturabilir. Bu nedenle hurdacı firmalarından alacağınız sarı pirinç hurda fiyatı farklılık göstermekle birlikte bu etkenler hurdanın durumu, konumu, türü, kalitesi ve tonajı ile ilgilidir.

— Maksimum Kazanç

Hurda Pirinç Fiyatı

Sarı pirinç hurdası satarken veya diğer hurda çeşitlerinde şüphesiz ki hurdanızdan maksimum kazanç sağlamak istersiniz. Biraz araştırma ile birkaç fiyat teklifi alabilir ve hurdanızı en yüksek teklifi sunan firmaya satabilirsiniz. Fakat burada dikkat etmeniz gereken kriter sadece yüksek fiyat teklifi olmamalıdır.

Bir firmanın referansları, iş teslim süresi, fiziksel adresi, doğru fiyatlandırma ve benzer birçok detay önemlidir. Çünkü hurda alım satımı tüm bu detayların hakim olduğu bir süreçtir. Keza zamanında tamamlanmayan işler, hurdaların değersizleştirilmesi ve doğru yönetilmeyen süreçler işletmeniz için büyük problemler oluşturabilir.

Hurdacı firması olarak hurda alımında sürekliliği sağlamak adına mümkün olan en iyi hurda fiyatlarını sunarken aynı zamanda bize ulaşmanızdan, işin tamamlanmasına kadar geçen süreci tamamen şeffaf bir şekilde yönetiyoruz. Bu nedenle Mertsan Hurda, INDITEX ( Zara ), MAVİ, VİVİDENT, BİREVİM, SUNNY ve HAPPY gibi birçok kurumsal marka tarafından tercih edilmiş olup, tüm hurdacı ihtiyaçlarında hizmet sunmaya devam etmektedir.

Ücretsiz Keşif
Ücretsiz Keşif

Yüksek tonajdaki hurdalar için
ücretsiz keşif desteği.

Güvenilir Teklifler
Güvenilir Teklifler

Astronomik hurda fiyatları ile değil,
şeffaf tartım ve değerinde ödeme ile!

Nakit Ödeme
Nakit Ödeme

Tonaj limiti olmaksızın tüm
hurdanıza nakit ödeme alın.

Yerinden Hurda Alımı
Yerinden Hurda Alımı

Müsait olduğunuz zamanı ve
konumunuzu paylaşmanız yeterli.

sarı hurda fiyatı
hurda sarı bakır fiyatları
hurda sarı fiyatları

Hurda Sarı Fiyatı Nasıl Belirleniyor?

Sarı pirinç hurda fiyatının LME ve döviz kuruna bağlı olarak sarı metalini işleyen işleyen dökümhaneler tarafından belirlendiğini söylemiştik. Fakat sarı pirinç hurdalarının geri dönüştürülmeleri için çeşitli aşamalardan geçirilmeleri gerekir. Bu aşamalar hurdaların ayrıştırılması, nakliyesi ve işçiliği ile ilgilidir. Tüm bunlar hurdacılara ek maliyetler oluşturduğu için sarı hurdasının kg fiyatını etkilemektedir.

Saf Hali Tür
Kalite Konum
Tonaj
#1

Hurda Sarı Fiyatında Hurdanın Durumu

Hurda sarının fiyatı belirlenirken dikkat edilen ilk unsur hurdanın bulunduğu durumdur. Hurda konumuna geçen tüm malzemeler çeşitli yapılarda veya ürünlerde kullanılmış olabilir. Örneğin, sarı metali genellikle vana, musluk, tesisat boruları gibi alanlarda kullanılmaktadır. Bu nedenle kesim, söküm gibi işçilik gerektiren hurda alımları doğrudan hurda pirinç fiyatını etkilemektedir

#2

Sarı Pirinç hurda fiyatının belirlenmesinde hurdanın türü

Tüm hurda türlerinde olduğu gibi hurda pirinç alaşımlarda kendi içinde farklı türlere ayrılmaktadır. Bu ayrımın nedeni içerdiği bakır oranı ve yapısal formudur. Yüksek oranda bakır içeren araiş-MS70 en yüksek hurda sarı fiyatına sahiptir. Yine aynı şekilde kırkambar sarı, hurda su saati gibi hurdalar daha alt kaliteleri oluşturmaktadır.

#3

Hurda sarı fiyatında sarı pirinç alaşımın kalitesi

Sarı hurdası için fiyat değerlendirmesi yapılırken hurdanın kalitesi önemlidir. Pirinç hurdaları yüksek bakır oranına veya daha düşük bir kaliteye sahip olabilir. Aynı zamanda pirinç alaşım olarak üretilen herhangi bir malzeme metal veya metal olmayan maddeler ile birlikte üretilmiş olabilir. Örneğin vanalar plastik kaplı olabilir. Bu nedenle satışı yapılacak hurdanın fire olabileceği için sarı hurdasının kilo fiyatını etkilemektedir.

#4

Hurda sarı alım satımında tonajın önemi

Tüm hurda türlerinde olduğu gibi sarı hurdalarının alım satımında da tonaj en önemli faktörlerden biridir. Satışı yapılacak olan sarı hurdasının yüksek tonajda olması nakliye, işçilik vb. gibi maliyetleri azaltmakla birlikte toplamda edilecek kâr oranını artırmaktadır. Bu nedenle sarı hurdası alan hurdacılar hurdanın toplam ağırlığına göre fiyat teklifi çıkarmaktadır.

#5

Sarı hurdasının konumu

Atıl durumuna geçen hurdaları değerlendirmek istediğinizde hurda fiyatını etkileyecek bir diğer etken hurdanın konumudur. Yüksek tonajdaki hurda türlerinde hurdanın bulunduğu konum önemli olmazken düşük tonajdaki hurdalarda konum fiyatı etkileyebilmektedir.

Sarı Pirinç Hurda Fiyatı

15.09.2022 tarihi itibarıyla hurda sarı araiş MS-70 fiyatı 110,00 TL, hurda sarı pirinç araiş MS-64 fiyatı107,00 TL, fermuar talaşı imalat artığı fiyatı 103,00 TL, hurda sarı külçe fiyatı 97,00 TL, çubuk talaşı MS-58 fiyatı 94,00 TL, kırkambar sarı fiyatı 84,00 TL’ dir. ( Fiyatlar anlık olarak değişebilir. )

Araiş MS-70 Hurda Fiyatı

Hurda sarı pirinç olarak bilinen metal türü bakır ve çinko karışımından oluşan bir alaşımdır. Araiş ms-70 olarak bilinen hurda sarı türü ise %70 oranında bakır ve %30 oranında çinko içermektedir. Atıl duruma geçtiğinde ise “ hurda araiş ms-70 fiyatı “ üzerinden geri dönüşümü yapılmaktadır.

Araiş MS-64 Hurda Fiyatı

Sarı MS-64 olarak bilinen pirinç hurdası bakır ve çinko içeren bir alaşımdır. İçerisinde %64 bakır ve kalanında çinko bulunmaktadır. Boru ve profil olarak imal edilir ve atıl duruma geçtiğinde “ hurda araiş sarı ms-64 “ olarak “ hurda sarı fiyatları “ üzerinden geri dönüşümü yapılmaktadır.

Araiş MS-58 Hurda Fiyatı

Hurda sarı araiş MS-58 olarak bilinen pirinç hurdası %58 oranında bakır içermektedir. MS-58 pirinç, çubuk, lama, altıköşe, köşebent ve ince kangal tel olarak imal edilen pirinç kalitesidir. Atıl duruma geçtiğinde ise hurda külçe sarı MS-58, hurda çubuk ucu parça MS-58 eve çubuk ucu parça talaşı olarak “ sarı hurda fiyatı “ üzerinden geri dönüştürülmektedir.

Hurda Sarı Talaşı Fiyatı

Hurda sarı talaşı, sarı pirinç formlarının ( levha, çubuk vb. ) TORNA ve CNC gibi endüstriyel makinelerde işlenirken ortaya çıkan toz ve küçük parçalarıdır. Bu parçalar üretim sürecinde tekrardan kullanılmayacakları için hurda sarı talaşı olarak  “ sarı talaş fiyatı “ üzerinden değerlendirilirler.

Kırkambar Sarı Hurdası Fiyatı

Hurda sektöründe, hurda kırkambar sarı olarak bilinen hurda çeşidi, karışık sarı hurdalarının bir araya gelmesi ile oluşur. Kırkambar bakır hurdası, MS-70, MS-64 ve MS-58 hurdalarına oranla fiyatı biraz daha düşüktür. Hurda sektöründe oldukça önemli bir yere sahiptir ve geri dönüşümü hurda kırkambar bakır fiyatları üzerinden yapılmaktadır.

* mertsan

Güncel hurda sarı fiyatları ile destek sunduğumuz bazı işletmeler.

Mertsan Hurda olarak birçok önemli markaya geri dönüşüm konusunda destek sağladık, sağlamaya devam ediyoruz.

Blog

Hurda Sarı Piyasası.

Mertsan Hurda
Gönderen Mertsan Hurda
Eylül 5, 2021

Hurda Kırkambar Bakır

Hurda kırkambar bakır hakkında başlıklar; Hurda Kırkambar Bakır Kırkambar Bakır...

Devamını Oku
Mertsan Hurda
Gönderen Mertsan Hurda
Eylül 5, 2021

Hurda Bakır Talaşı

Hurda bakır talaşı hakkında başlıklar; Hurda Bakır Talaşı Bakır Talaşı...

Devamını Oku
Mertsan Hurda
Gönderen Mertsan Hurda
Eylül 5, 2021

Hurda %98 Külçe Bakır

Hurda %98 külçe bakır hakkında başlıklar; Külçe Bakır Nedir? Hurda...

Devamını Oku

* bize ulaşın

Hurdacı mı
Arıyorsunuz?

Mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.