⚠ İSTANBUL DIŞI 10 TON ve ÜZERİ HURDA ALIMI ⚠ İSTANBUL DIŞI 10 TON ve ÜZERİ HURDA ALIMI ⚠ YÜKSEK TONAJ - NAKİT ÖDEME ⚠ İSTANBUL DIŞI 10 TON ve ÜZERİ HURDA ALIMI
 • İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJ HURDA ALIMI
 • SADECE KURUMSAL MAİLLERE CEVAP VERİLMEKTEDİR🎯
Yıkım İşleri
Haziran 28, 2020

Bina Fabrika Tesis Yıkımı

Hurdacı firması olarak sunduğumuz bir diğer hizmet ise fabrika yıkımı, fabrika yıkım işleri ve fabrika sökümüdür. Fabrika yıkımı / sökümü oldukça tecrübe isteyen bir iş olmakla beraber iyi bir planlama ile özenli bir şekilde yapılması gerekmektedir.

  bina yıkımı

  Fabrika Yıkımı

  Fabrika yıkımı veya herhangi bir yapının yıkımı günümüzde birçok hurdacı tarafından ve yıkım işleri yüklenicileri tarafından sunulan bir hizmettir. Tüm yapılar belirli kullanım ömürlerinden sonra yıkılmaları veya restore edilmeleri gerekir.

  Aynı zamanda fabrikaların kullanım açısından gerekli ihtiyaçları karşılayamaması, kapanması veya taşınması gibi nedenlerde bu yapıların yıkılması veya kısmi olarak yapılarda değişikliğe gidilmesini gerektirebilir. Bu gibi durumlarda fabrika yıkımı yapan hurdacılar veya diğer yıkım işleri yüklenicileri tarafın gerekli yönetmelik dahilinde hizmetler sunulmuş olur.

  Mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.