Hurdacı Telefon Numarası mı Arıyorsunuz?

Hurdacı telefon numarası mı arıyorsunuz? Mertsan Hurda olarak hurdacı hizmetimizi tüm Türkiye’de sunmaya karar verdik. Bu yüzden hizmet standartlarımızı yükseltip, tüm müşterilerimiz ile samimi bir ticaret anlayışını benimsedik. Sunduğumuz dürüst yaklaşım ile tüm hurdanızı değerinde ve nakit ödeme ile satın alıyoruz.

Atıl duruma geçen birçok araç ve gereç veya kurumsal düzeyde ki hurda satışlarınız için firmamızdan fiyat teklifi alabilirsiniz. Hurda alan bir yer aradığınızda, hızlı bir şekilde güvenilir bir hurdacı telefonu bulmak istersiniz. Böyle bir durumda firmamızın tüm iletişim kanallarından ulaşabilir ve anında fiyat desteği alabilirsiniz.

Firmamızdan bahsetmek gerekirse, Mertsan Hurda, hurdacılık sektörüne İstanbul’da adım atmış ve bugün tüm Türkiye’de hurdacılık hizmeti vermektedir. Yüksek tonajda ki hurda satışlarınız veya kurumsal düzeyde ki hurda satışlarınız için firmamız gerekli tüm belgelere sahiptir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, geri dönüştürülecek tüm hurda metallerinizi nakit ödeme ile geri dönüştürebiliriz.

Hurdacı Telefon Numarasından Anında Fiyat Desteği Alın

Aradığınız hurdacı hizmetini, hurdacı telefon numaramız ile kolaylaştıralım. Hurdanızın cinsini, bulunduğu konumu ve net tonajını belirtikten sonra firmamız en kısa süre içinde fiyat teklifini gönderecektir.

Alım yaptığımız hurda çeşitlerine göz atacak olursak;

– Bakır hurdası
– Demir hurdası
– Alüminyum hurdası
– Krom hurdası
– Kablo hurdası
– Diğer değerli sayılan hurda metallerdir.

Author avatar
Mertsan Hurda
Hurdacı mı Arıyorsunuz? Hurdacı ihtiyaçlarınız için daha iyi fiyat teklifleri ile adresten hurda alımı yapıyoruz.

Yorum Yapmak İstermisiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir