⚠ İSTANBUL DIŞI 10 TON ve ÜZERİ HURDA ALIMI ⚠ İSTANBUL DIŞI 10 TON ve ÜZERİ HURDA ALIMI ⚠ YÜKSEK TONAJ - NAKİT ÖDEME ⚠ İSTANBUL DIŞI 10 TON ve ÜZERİ HURDA ALIMI
  • İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJ HURDA ALIMI
  • SADECE KURUMSAL MAİLLERE CEVAP VERİLMEKTEDİR🎯

Hurda Alanlar Hurdacı Firması

Bu gönderimizde, hurda alanlar diye yaptığınız bir sorgu için sunduğumuz hizmetlerden ve geri dönüşümün öneminden bahsedeceğiz. Yine aynı şekilde en çok alım satımı yapılan hurda metallerden ve güncel hurda fiyatlarından bahsedeceğiz.

Hurdacılık sektörü gün geçtikçe büyümekte ve gelişmekte olan bir sektördür. Ülkelerin ciddi oranda yatırım yaptığı, tasarrufun yeni adı olan geri dönüşüm ülkemizde de gün geçtikçe gelişmektedir.

Bu nedenle birçok kişi hurdacılık sektörüne adım atmış ve binlerce kişiye geçim kaynağı olmuştur. Bu gelişime doğru orantılı olarak ta, hurda sektöründe rekabet artmaktadır.

Sektörde ki rekabet hurdacılar arasında ne kadar yüksek olursa olsun, Mertsan Hurda olarak sunduğumuz tüm hizmetlerde özveriyle ve iş etiğinin farkında olarak çalışıyoruz.

Bu nedenle, hiçbir müşterimize astronomik hurda fiyatları teklif etmiyor ve hurdalarını tam değerinde satın alıyoruz. Yani bir başka deyişle, hurdanız bizim tartılarımızda eksilmez ve hurdanızın karşılığında gelen tam ücreti alırsınız.

hurda alanlar

Hurda Alan Firma Olarak Ne Yapıyoruz?

Hurda alan firma olarak hurda alım satımı haricinde birçok hizmete firmamız bünyesinde ulaşabilirsiniz. Sunduğumuz tüm hizmetlerde alacağınız fiyat teklifleri minimum kâr oranları ile sunduğumuz için yüksek oranda kâr elde edebilirsiniz.

Neler Yapıyoruz?

Hurda Alım Satımı

Hurdacı olarak, alım satımını yaptığımız tüm hurda metallerde en güncel hurda fiyatlarını uyguluyoruz. Hurda bakır, hurda demir, hurda alüminyum, hurda krom, hurda kablo ve hurda sarı en çok alım satımını yaptığımız hurda metallerdir.

Hurda alım satımı, yani nihayetinde geri dönüşüm yüksek oranda enerji tasarrufu sağlamaktadır. Alüminyumun, doğal yollardan çıkarılması yerine geri dönüştürülmesi yaklaşık %95 oranında enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Sağlanan bu enerji tasarrufu ise ekonomiye, doğaya ve geleceğimize yatırım olmaktadır. Hurda alım satımı yapan bizler, yani hurdacılar ve tüketiciler sayesinde bu tasarruf büyük ölçüde sağlanmaktadır.

Fakat ülkemizde ki geri dönüşüm oranları yeteri kadar iyi değildir ve arttırılması yine önemli ölçüde gerekmektedir.

Bu gerekliliğin farkında olarak, hurda fiyatları konusunda müşterilerimize olabilecek en iyi hurda fiyatlarını sunarak geri dönüşüme teşvik ediyoruz.

Önerilen içerik;

Author avatar
Mertsan Hurda
Hurda Alım Satımı | İkinci El Konteyner Alım Satımı | Yıkım Söküm İşleri | Kurumsal Hizmet

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.