⚠ İSTANBUL DIŞI 10 TON ve ÜZERİ HURDA ALIMI ⚠ İSTANBUL DIŞI 10 TON ve ÜZERİ HURDA ALIMI ⚠ YÜKSEK TONAJ - NAKİT ÖDEME ⚠ İSTANBUL DIŞI 10 TON ve ÜZERİ HURDA ALIMI
  • İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJ HURDA ALIMI
  • SADECE KURUMSAL MAİLLERE CEVAP VERİLMEKTEDİR🎯

— mertsan

Hurda Krom Fiyatları

Hurda krom fiyatları ne kadar? 100.000′ den fazla tüketicinin yakından takip ettiği paslanmaz hurda fiyatı Mertsan’da!

INDITEX ( Zara ), MAVİ, HAPPY, VİVİDENT, BİREVİM gibi onlarca kurumsal markanın tercihi Mertsan Hurda ile hurdanıza değer kaybı yaşatmayın. En yakın hurdacı olarak LME ve döviz kuruna göre güncellediğimiz hurda paslanmaz fiyatlarına göz atın.

Paslanmaz Hurda Fiyatları

Paslanmaz hurda fiyatları ile diğer hurda fiyatları LME ve döviz kuruna bağlı olarak anlık değişim gösterebilir. Net fiyat teklifi almak için lütfen bize ulaşın.

Krom Hurda Fiyatı

Krom, yapısal özellikleri sayesinde çeşitli alaşımlarla birçok alanda kullanılan değerli bir metaldir. Zamanla atıl duruma geçen kromlar ise hurda krom fiyatları üzerinden geri dönüşüme dahil edilirler. İçerdikleri metal oranına göre farklı kalitelerde kategorize edilen hurda kromlar aynı zamanda paslanmaz hurdası olarak bilinir ve paslanmaz hurda fiyatları üzerinden alınıp satılmaktadır. Hurda krom veya paslanmaz hurdaları başlıca, metalurji, kimya, refrakter (ateşe dayanıklı çeşitli malzemeler), döküm, otomotiv, metal ve çelik sanayi, mutfak ve banyo endüstrisi gibi alanlardan çıkabilmektedir.

Krom hurda fiyatı veya paslanmaz hurda fiyatları LME ve döviz kuruna göre belirlendiği için anlık olarak değişebilmektedir. Hurda krom fiyatları belirlenirken hurdanın içerdiği metal ve oranına göre farklı hurda kaliteleri ve hurda krom fiyatları oluşmaktadır. Aynı zamanda hurdacılar tarafından dikkat edilen bazı faktörler krom hurdasının kilogram fiyatı etkileyebilmektedir. Hurdacı firmalarının dikkat ettiği bu etkenler ise krom hurdasının durumu, hurdanın türü, kalitesi, tonajı ve hurdanın bulunduğu konum ile ilgilidir.

Hurda krom içeren metal malzemeler kullanım alanları gereği geniş bir yelpazeye sahiptir. Kullanım alanlarında atıl duruma geçen krom hurdaları ise doğru tartım ve güncel hurda krom fiyatları üzerinden geri dönüştürülmeleri gerekir. Birçok hurdacı firması tarafından alınıp satılan hurda krom kaliteleri Mertsan Hurda tarafından da destek alabileceğiniz hizmetlerden biridir. Gerek güncel hurda paslanmaz fiyatları gerekse sökülecek, kesilecek durumdaki hurdalar için İstanbul ve çevresine destek sağlamaktayız. Ayrıca krom hurdasının yüksek tonajda olması durumunda Türkiye geneli profesyonel bir ekip ile destek sağlamaktayız.

— Maksimum Kazanç

Krom Kilogram Fiyatı

Gerçek şu ki, hurdanızdan maksimum kazanç elde etmek istiyorsanız sadece en yüksek teklife odaklanmamalısınız. Bu bazı durumlarda yanıltıcı olabilir. Web üzerinde adı ve adresi olmayan yüzlerce firma faaliyet göstermektedir. Doğal olarak biraz araştırma ile hurdanızı en yüksek teklifi sunan firmaya satmak isteyebilirsiniz. Fakat krom hurdanızı satarken tek kriteriniz yüksek hurda fiyatları olmamalıdır.

Hurdacı firmasının referansları, iş teslim süresi, fiziksel adresi, hurdaların şeffaf tartımı, güncel hurda krom fiyatların uygulanması ve hurdanıza değer kaybı yaşatmaması gibi birçok detay önemlidir. Çünkü hurda krom alım satımı tüm bu detayların hakim olduğu bir süreçtir. Keza zamanında tamamlanmayan işler, hurdaların değersizleştirilmesi ve doğru yönetilmeyen süreçler sizin veya işletmeniz için büyük problemler oluşturabilir.

Firmamız tarafından tüm bu süreçler göz önüne bulundurulmakta ve bize ulaşmanızdan hurda alımının tamamlanmasına kadar geçen süreyi sorunsuz bir şekilde yönetmektedir. Bu nedenle Mertsan Hurda, INDITEX ( Zara ), MAVİ, VİVİDENT, BİREVİM, SUNNY ve HAPPY gibi birçok kurumsal marka tarafından tercih edilmiş olup, firmaların olası hurdacı ihtiyaçlarında destek sağlamaya devam etmektedir.

Ücretsiz Keşif
Ücretsiz Keşif

Yüksek tonajdaki hurdalar için
ücretsiz keşif desteği.

Güvenilir Teklifler
Güvenilir Teklifler

Astronomik hurda fiyatları ile değil,
şeffaf tartım ve değerinde ödeme ile!

Nakit Ödeme
Nakit Ödeme

Tonaj limiti olmaksızın tüm
hurdanıza nakit ödeme alın.

Yerinden Hurda Alımı
Yerinden Hurda Alımı

Müsait olduğunuz zamanı ve
konumunuzu paylaşmanız yeterli.

hurda krom fiyatları
hurda krom fiyatları
istanbul hurdacı firması ile kolaylaşan geri dönüşüm

Hurda Krom Fiyatı Nasıl Belirleniyor?

Paslanmaz krom hurda fiyatı belirlenirken LME ve döviz kuru haricinde dikkat edilen bazı unsurlar bulunmaktadır. Bu etkenler tüketici olarak alacağınız hurda krom kilo fiyatını önemli ölçüde değiştirebilir. Her hurdacı firmasına farklı maliyetler oluşturabilecek bu etkenler ise aşağıdaki gibidir.

Saf Hali Tür
Kalite Konum
Tonaj
#1

Hurda krom fiyatlarında hurdanın durumu

Hurdacılar tarafından hurda krom fiyatlarının belirlenmesinde en önemli etken hurdanın bulunduğu durumdur. Hurdaların hazır durumda olması veya sökülecek, kesilecek durumda olması işçilik ve zaman gibi ekstra maliyetler oluşturacağından hurda krom fiyatını etkileyebilmektedir.

#2

Krom hurda fiyatında hurdanın türü

Paslanmaz hurda fiyatları hurdanın türüne göre belirlenmektedir. Krom malzemeler çeşitli ihtiyaçlar için farklı metal türleri ve oranları ile üretilmektedir. Bu nedenle krom hurdasının içerdiği krom, nikel veya diğer metal oranına göre fiyatları değişmektedir. Atıl duruma geçtiklerinde analiz edilerek sahip olduğu metal türü ve oranına bağlı olarak fiyatları belirlenmektedir.

#3

Paslanmaz hurdasının fiyatında hurdanın kalitesi

Paslanmaz hurdasının kg fiyatı belirlenirken hurdanın kalitesi oldukça önemlidir. Hurdanın metal veya metal olmayan maddeler içermesi hurdadan çıkabilecek fire oranını artırmaktadır. Bu nedenle hurdaların ayrıştırma işleminde ekstra iş yükü oluşturması paslanmaz hurdasının kilo fiyatını etkilemektedir.

#4

Paslanmaz hurda fiyatlarında hurdanın tonajı

Tüm hurda türlerinde olduğu gibi hurda krom fiyatlarının belirlenmesinde hurdanın tonajı en önemli faktörlerden biridir. Satışı yapılacak olan krom hurdasının yüksek tonajda olması nakliye, işçilik vb. gibi maliyetleri azaltmakla ve toplamda edilecek kâr oranını artırmaktadır. Bu nedenle paslanmaz hurdası alan hurdacılar hurdanın toplam ağırlığına göre fiyat teklifi oluşturmaktadır.

#5

Krom hurda fiyatında hurdanın konumu

Atıl durumuna geçen krom hurdalarını değerlendirmek istediğinizde krom fiyatını etkileyecek bir diğer etken hurdanın konumudur. Yüksek tonajdaki hurda türlerinde hurdanın konumu önemli olmazken düşük tonajdaki hurdalarda fiyat etkilenebilmektedir. Hurdanın geri dönüşüm merkezine olan uzaklığı ekstra nakliye ve zaman maliyeti oluşturacağı için hurda krom fiyatında dikkat edilmektedir.

Krom Hurda Fiyatı

15.09.2022 tarihi itibarıyla 316 kalite hurda krom fiyatı 41,00 TL, 304 kalite hurda kromun fiyatı 23,00 TL, 430 kalite hurda krom fiyatı 9,00 TL, 201-202 kalite hurda krom fiyatı 9,00 TL’dir. ( Fiyatlar anlık olarak değişebilir. —MERTSAN )

304 kalite Hurda Krom Fiyatı

304 kalite krom hurdası, bir diğer adı ile 304 kalite paslanmaz hurdası olarak bilinmektedir. 304 kalite paslanmaz hurdası, %15 ile %20 arasında krom ve %2 ile %10 arasında nikel içermektedir. Kullanım dışı kalan paslanmaz hurdaları ise 304 kalite hurda paslanmaz fiyatları üzerinden değerlendirilmektedir.

316 Kalite Hurda Krom Fiyatı

316 kalite paslanmaz hurdası, bir diğer adı ile 316 kalite krom hurdası alımını yaptığımız hurda krom çeşitlerinden biridir. 316 kalite paslanmaz çelik hurdaları %16 oranında krom, %10 oranında nikel ve %2 oranında molibden içermektedir. Bu nedenle paslanmaya karşı 304 kalite kroma göre daha dirençlidir.

310 Kalite Hurda Paslanmaz Fiyatı

310 kalite paslanmaz hurdası bir diğer adı ile 310 kalite krom hurdası olarak bilinmektedir. 310 kalite paslanmaz hurdası yüksek oranda krom ve nikel içermektedir. Bu sayede 310 paslanmaz kalitesindeki çelikler yüksek sıcaklarda bile oldukça iyi bir paslanma direncine sahiptir.

430 Kalite Hurda Krom

430 kalite paslanmaz hurdası, ferretik paslanmaz sınıfına giren, düşük karbonlu ve yaklaşık %17 krom içeren paslanmaz çelik kalitesidir. 430 kalite paslanmaz hurdaları nikel ve molibden içermedikleri için fiyat olarak daha ucuzdur. Kullanım dışı kaldıklarında ise “ paslanmaz hurda fiyatları “ üzerinden geri dönüştürülmektedir.

201-202 Kalite Paslanmaz Hurdası

201 kalite paslanmaz hurdası, 304 kalite paslanmaz hurdasına göre içerisinde daha az nikel bulundurmaktadır. Bu nedenle 201 ve 202 paslanmaz hurdalarının manyetik özelliği bulunmaz. 304 kalite paslanmaz hurdaları %18 krom ve %8 nikel içerirken, 201 kalite paslanmaz hurdaları %10 krom ve %1 oranından biraz fazla nikel içermektedir.

* mertsan

Güncel paslanmaz hurda fiyatları ile destek sunduğumuz bazı işletmeler.

Mertsan Hurda olarak birçok önemli markaya geri dönüşüm konusunda destek sağladık, sağlamaya devam ediyoruz.

Blog

Hurda Paslanmaz Piyasası.

Mertsan Hurda
Gönderen Mertsan Hurda
Eylül 5, 2021

Hurda Kırkambar Bakır

Hurda kırkambar bakır hakkında başlıklar; Hurda Kırkambar Bakır Kırkambar Bakır...

Devamını Oku
Mertsan Hurda
Gönderen Mertsan Hurda
Eylül 5, 2021

Hurda Bakır Talaşı

Hurda bakır talaşı hakkında başlıklar; Hurda Bakır Talaşı Bakır Talaşı...

Devamını Oku
Mertsan Hurda
Gönderen Mertsan Hurda
Eylül 5, 2021

Hurda %98 Külçe Bakır

Hurda %98 külçe bakır hakkında başlıklar; Külçe Bakır Nedir? Hurda...

Devamını Oku

* bize ulaşın

Hurdacı mı
Arıyorsunuz?

Mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.