⚠ İSTANBUL DIŞI 10 TON ve ÜZERİ HURDA ALIMI ⚠ İSTANBUL DIŞI 10 TON ve ÜZERİ HURDA ALIMI ⚠ YÜKSEK TONAJ - NAKİT ÖDEME ⚠ İSTANBUL DIŞI 10 TON ve ÜZERİ HURDA ALIMI
  • İSTANBUL DIŞI SADECE YÜKSEK TONAJ HURDA ALIMI
  • SADECE KURUMSAL MAİLLERE CEVAP VERİLMEKTEDİR🎯

Hurda Kablo Fiyatları

Yüksek tonajdaki kablo hurdanız için lütfen teklif isteyiniz..

Bakır Kablo Hurda Fiyatı

Hurda kablo fiyatları belirlenirken birkaç faktör göz önünde bulundurulur. Bakır kablo hurda fiyatları için aşağıdaki fiyat listesine göz atabilir veya doğrudan bize ulaşarak 1 dakika içinde fiyat teklifi alabilirsiniz. Güvenilir Hurda Fiyatları = Mertsan Hurda

Güncel Hurda Kablo Fiyatları

Hurda Kablo Fiyatları —KG FİYATI
Hurdanız İçin Lütfen Teklif İsteyiniz
Karışık Hurda Kablo0,00 TL
Hurda Antigron Kablo0,00 TL
Hurda TTR Kablo0,00 TL
Ptt Kablo İçi (Deşe)0,00 TL
Ptt Kablo İçi Yağlı (Deşe)0,00 TL
İç Tesisat Kablosu Tek Damar Kalın0,00 TL
Yer Altı Enerji Kablosu0,00 TL
Çelik Zırh Hurda Kablo0,00 TL
Hurda Fare Yemez Kablo Fiyatı0,00 TL
İç Tesisat Kablosu (NYA)0,00 TL
%30 %40 %50 Bakırlı Hurda Kablo0,00 TL
Diğer Hurda Kablo Çeşitleri0,00 TL

Kablo Hurdası

Hurda kablo fiyatları ( bakır kablo hurda fiyatı ) birçok kişi tarafından merak edilen bir konudur ve hurda alım satım süreçlerinde sıklıkla araştırılmaktadır. İçeriğimizin başlangıcında bakır kablo hurda fiyatını açıkladık. Açıklanmayan hurda bakır kablo fiyatı için lütfen bilgi alın.

Bakır, elektrik ve elektronik sanayii başta olmak üzere birçok alanda kullanılır. Bakır, elektriği gümüşten sonra en iyi ileten element olması nedeniyle elektrik kablolarında kullanılmaktadır. Kullanım ömürlerini dolduran kablolar ise hurda konumuna geçtiğinde geri dönüştürülebilir malzemelerdir.

Kablo hurdası, bakır hurdası kadar değerlidir ve hurdacılar tarafından sıklıkla alınıp satılmaktadır. Kablo hurda fiyatları ise bazı faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösterirken, bakır kablonun kilosu için verilen fiyat, kablonun içerdiği bakır miktarına göre belirlenmektedir.

Ayrıca hurda fiyatları belirlenirken diğer süreçlerden ve faktörlerde göz önünde bulundurulur.

Örneğin hurda kablonun kalitesi, tonajı, türü vb. gibi nitelikler alacağınız hurda fiyatını etkileyebilir. Yine aynı şekilde soyulmamış bakır kablo fiyatları ile soyulmuş hurda kablo fiyatı arasında belirli oranda fark olabilmektedir.

Kablonun plastik kısmından kurtulmak için kablonun yakılması ise alacağınız hurda fiyatını düşürebilir. Yakma işlemi kablonun içindeki bakıra zarar vereceğinden dolayı hurdanız yanmış bakır kablo fiyatı yani kırkambar kablo fiyatı üzerinden değerlendirilir.

Mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.